Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Čo hovoria naši zákazníci

Review quotes

Všetko je O.k.

Jana na 09-05-22

10 / 10
Review quotes

Absolutely fantastic customer service, since my order got lost in the post (which is of course not their..

Tereza na 25-04-22

10 / 10
Review quotes

Maximálna spokojnosť

Katarína na 25-04-22

10 / 10
10.0

185 recenzie

Zobraziť všetko

Vianočné darčeky pre všetkých

Vianoce znamenajú hľadanie perfektných vianočných darčekov pre vašich blízkych. Je to každoročná výzva, preto sa snažíme vám pomôcť nájsť skutočne osobné a jedinečné darčeky pre rodinu a priateľov. Žiadne vytvorené darčeky nie sú rovnaké, pretože každý môžete personalizovať fotkou a/alebo textom podľa svojho výberu. Či už teda hľadáte darček pre neho, pre ňu, pre najmenších alebo pre štvornohých miláčikov, ste tu správne.

Vianoce na diaľku

Vieme, že nie každý sa na Vianoce uvidí so všetkými, s ktorými by chcel, takže aby ste mohli ľahšie ukázať svoju pozornosť, a to aj na diaľku, môžeme váš darček poslať priamo príjemcovi. Darček bude dodaný v peknej krabici, pripravený čakať pod vianočným stromčekom, kým nebude rozbalený.

Predvianočná zábava

Správna vianočná nálada pri príprave domu, darčekov a štedrej večere môže vianočnú radosť oveľa viac predĺžiť. Predstavte si, ako vopred dávate dekorácie na stôl; krásny gravírovaný pohár, potlačené servítky a personalizované prestieranie pre každého hosťa, všetko umiestnené na špeciálnom obruse. Tieto doplnky urobia zo štedrej večere naozaj výnimočnú udalosť. Doprajte si osobnú koženú zásteru a môžete sa počas prípravy vianočnej klasiky cítiť ako špičkový kuchár.

Personalizovaný hrnček

Keď je počasie to pravé zimné, treba sa nejak zahriať vo vnútri. Prečo si neužiť svoj obľúbený teplý nápoj z osobného hrnčeka? Ak má na vianočnej párty každý vlastný hrnček so svojím menom alebo fotografiou, nedôjde k žiadnym zámenám. Pridajte k chutnému nápoju trochu kúzla pomocou magického hrnčeka! Na prvý pohľad vyzerá ako obyčajný čierny hrnček, ale keď doň nalejete svoj obľúbený horúci nápoj, ukáže sa, čo je na ňom špeciálne.

Prešli po večeri všetci na víno? V tom prípade sa každý môže cítiť výnimočne vďaka osobným pohárom na víno, s gravírovaným menom a špeciálnym vianočným dizajnom. Tieto vianočné darčeky sa samozrejme môžu opakovane používať.

Personalizovaná sviečka

Každý vie, že v období Vianoc sa stmieva skoro. Fantastickú príjemnú atmosféru možno ľahko vytvoriť sviečkami. Usporiadali ste veľkú rodinnú večeru? Pridajte sviečky s obrázkami alebo menami každého člena rodiny. Tešíte sa na romantickú večeru pri sviečkach pre dvoch? Ozdobte sviečky obrázkami vás dvoch z prvého rande, svadby alebo úžasnej dovolenky.

Personalizované sviečky sú perfektným spôsobom, ako ukázať ľuďom, že na nich myslíte. Vytlačením loga svojej firmy na sviečky môžete ukázať aj svojim zamestnancom alebo obchodným partnerom, že na nich myslíte. Vďaka rôznym veľkostiam možno vybrať perfektnú sviečku, ktorá každému rozjasní tmavé zimné dni.

Personalizované ozdoby

Prispôsobte si sadu ozdôb na stromček fotkou a/alebo textom podľa svojho výberu a dodajte tak vianočnému stromčeku dokonalý osobný vzhľad! Ponúkame gravírované sklenené ozdoby alebo priehľadné plastové ozdoby, do ktorých sa vkladá vlastný dizajn. Priehľadné ozdoby sú k dispozícii v súpravách po 2, 4 a 8, takže ich môžete kľudne aj darovať. Skvelý nápad aj na oslavu prvých Vianoc dieťaťa.

Personalizovaná snehová guľa

Nič nie je vianočnejšie ako snehové gule! Klasický darček, ktorý si každý pamätá zo svojho mladšieho veku. Ponúkame snehové gule so snehom, trblietkami alebo srdiečkami, takže môžete vytvoriť osobnú snehovú guľu pre každého. Pridajte fotografiu podľa svojho výberu a hotovo! Tiež vyzerajú super ako dekorácia na stole.

Personalizovaný kalendár

Po Vianociach sa blíži nový rok! A to zasa znamená, že nie je nič praktickejšie ako osobný kalendár vo formáte A3 alebo A4. Pridajte fotku na každý mesiac v roku a umiestnite na každú stránku nejaké milé prekvapenie!

Personalizovaný vianočný sveter

Ak niekto vo vašom okolí stále ešte nemá škaredý vianočný sveter, nechajte mu ho vyrobiť a privítajte ho v klube vtipných vianočných svetrov! Nahrajte fotku a meno obdarovanej osoby a vytvorte vianočný sveter za pár minút.

Ponožky, čokoláda, víno alebo pivo

Ak sa radšej držíte tradičných vianočných darčekov, ale chceli by ste pridať niečo osobné, samozrejme aj to je možné! K dispozícii máme niekoľko druhov čokoládových darčekov, ktoré uspokoja čokoholikov. Pre znalcov vína máme lahodné fľaše vína s personalizovaným štítkom, v personalizovanom drevenom kufríku alebo s personalizovanými pohármi. Rovnaké darčeky sú dostupné aj vo verziách s pivom pre tých, ktorí radšej to pravé vychladené orosené. Pre tých, ktorí každoročne darujú ponožky, máme personalizované ponožky, na ktoré je možné pridať fotku podľa svojho výberu, čo dodá originalitu tomuto typickému darčeku niečo prekvapujúce.

Pošlite osobné vianočné prianie

Ste z tých, ktorí držia tradície a každý rok posielajú svojim blízkym vianočnú pohľadnicu? Prečo tento rok nepridať niečo osobné a pripraviť si vlastný vianočný pozdrav? Na našej webovej stránke ich vytvoríte okamžite a milo prekvapíte rodinu, priateľov a kolegov.

Hľadáš inšpiráciu na vianočné darčeky?

Ešte presne nevieš, čo daruješ a chceš pár tipov o najobľúbenejších darčekoch? V týchto blogoch Ti pomôžeme:
- Prvé Vianoce spolu
- Vianočné darčeky pod 20€
- Najkrajšie vianočné doplnky
- Super vianočné darčeky pre každého