Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Nájdite ten najkrajší osobný darček na Vianoce naozaj pre každého!

Vianočný darček pre neho

Vianočný darček pre neho

Vianočný darček pre ňu

Vianočný darček pre ňu

Darčeky pre deti

Darčeky pre deti

Vianočná čokoláda

Vianočná čokoláda

Nápoje

Nápoje

Vianočné gule a ozdoby

Vianočné gule a ozdoby

Textilné darčeky

Textilné darčeky

Špeciálne ponuky

Špeciálne ponuky

401 Darčeky

Videli ste 48 z 401 darov

Personalizované vianočné darčeky

Čo sú to Vianoce, ak nie čas stretnúť svojich blízkych a ukázať im, ako veľa pre vás znamenajú? Vianoce sú pre mnohých časom kedy sú s rodinou, sedia pri stole a zdieľajú krásne rodinné chvíle. Pre všetkých sú Vianoce tým správnym časom na zdieľanie našich najväčších radostí s tými, ktorých najviac milujeme. Deti sa hrajú v obývačke, zatiaľ čo rodičia sú zaneprázdnení prípravami; každý pomáha svojim spôsobom! Nikto nemôže zabudnúť na tento výnimočný čas. Ale okrem rodiny je tu ešte niečo, čo v tomto ročnom období nesmie chýbať...darčeky, samozrejme!

Originálne tipy na Vianoce 2024!

Každý má veľké očakávania od Vianoc a darčekov, ktoré dostane, no na konci dňa je aj tak najdôležitejší zámer. V tomto neistom roku 2024 majú Vianoce ešte špeciálnejšiu príchuť a možnosť stráviť sviatky s najbližšími je už dar sám o sebe! Nie každý má možnosť navštíviť svojich priateľov a rodinu osobne, ale darovať sa dá predsa aj na diaľku? Chceli by ste takto na diaľku poslať vianočný darček? Dajte nám adresu príjemcu, pridajte blahoželanie na kartičke zadarmo a my sa postaráme o zvyšok! A čo je lepšie ako darovať niečo naozaj originálne? Aby ste obdarovaného potešili, tu je niekoľko tipov, ktoré vás prevedú procesom vytvárania skutočne originálneho vianočného darčeka:

 • Zamyslite sa nad tým, čo pre vás obdarovaný znamená. Či už je to vaša mama, váš najlepší priateľ, váš otec, babička alebo starší brat, uistite sa, že váš darček ukazuje všetku vašu lásku!
 • Čo ich robí naozaj šťastným? Máte spoločnú vášeň? Alebo špeciálny moment, ktorý ste zažili spolu? Sú ľudia, ktorí sa nezaobídu bez lahodnej čokolády, alebo iní, ktorí nevedia prestať rozprávať o tom víne..zamyslite sa a určite nájdete niečo čo obdarovaný miluje!
 • Ako ich môžem naozaj prekvapiť? Nečakané prekvapenia sú vždy tie najlepšie! Niekedy je najväčším prekvapením, keď si uvedomíme, že niekto si našiel čas, aby nám dal naozaj špeciálny darček.

Nestačí iba minúť peniaze, musíte mať aj správny úmysel! Ak sa vám podarilo odpovedať na tieto 3 otázky, potom ste na dobrej ceste!

Originálny vianočný darček pre každého človeka

Svet je krásny, pretože je rozmanitý! To znamená rôzne záujmy a túžby, aj pokiaľ ide o vianočné darčeky. Aké sú však najlepšie typy darčekov na základe záujmov a životného štýlu?

Chutné vianočné darčeky pre gurmánov

Pre milovníka čokolády vyberte obriu čokoládovú tyčinku jeho obľúbenej značky alebo krabicu luxusných praliniek. Ďalšími skvelými chutnými darčekmi sú vianočné darčekové sady s občerstvením a fľašou vína.

Oslávte Vianoce so športovým nadšencom

Pridajte sa k sviatočnej nálade týchto Vianoc a potešte športového nadšenca vo svojom živote premyslenými a praktickými darčekmi, ktoré dokonale ladia s jeho vášňou. Či už sú vášnivými bežcami, oddanými jogínmi alebo pravidelnými návštevníkmi posilňovne, existuje svet možností, ako im tréningy ešte viac spríjemniť a motivovať ich. Potrebujete inšpiráciu na dokonalý darček? Personalizovaná fľaša vody alebo uterák s potlačou ich mena, aby sa už nikdy v posilňovni omylom nepomýlil!

Spestrite domácu kanceláriu priateľa pracujúceho z domu

Práca z domu môže byť náročná! Vneste do domácej kancelárie svojho priateľa trochu vianočného kúzla pomocou jedinečných vianočných darčekov. Medzi niektoré nápady patrí personalizovaná podložka pod myš, kožené puzdro na notebook a termoska na kávu.

Vianočné darčeky pre šéfkuchára vo vašej domácnosti

Vaša milovaná osoba vždy vo voľnom čase varí a pečie? Tieto Vianoce ho prekvapte jedinečným personalizovaným kuchynským náčiním. Od gravírovaných dosiek na krájanie až po sady nožov a mlynčeky na korenie - pre každého majstra kuchára sa nájde vhodný predmet!

5 užitočných vianočných darčekov

Hľadanie inšpirácie na vianočné darčeky môže byť každý rok náročné, najmä ak nechcete stále dokola darovať tú istú fľašu vína alebo pár ponožiek. Samozrejme, chcete, aby váš darček vynikol a aby ho obdarovaný využil. Hľadáte nejaké užitočné nápady na vianočné darčeky? Čo tak napríklad:

 1. Personalizovaná gravírovaná doska na krájanie
 2. Cestovná batožina s potlačou
 3. Príjemný župan s menom
 4. Personalizovaný obedár
 5. Gravírovaný zapaľovač

Aké sú tohtoročné najobľúbenejšie vianočné darčeky?

Vedeli ste, že hračky sú jedným z najčastejšie kupovaných predmetov počas Vianoc? Veď deti sú v tomto čarovnom období roka stredobodom pozornosti, takže by to nemalo byť veľkým prekvapením!

Ďalšími obľúbenými darčekmi sú vianočné čokolády alebo potraviny všeobecne, ale aj nápoje, ako napríklad víno alebo destiláty, oblečenie a bytové dekorácie.

Niektoré z tohtoročných hlavných produktov v jednotlivých kategóriách zahŕňajú:

 • Mega čokoládová tyčinka pre všetkých milovníkov čokolády
 • Gravírovaný chladič na víno pre originálnu alternatívu nápojov
 • Pár boxeriek s potlačou ako zábavný odev
 • Cool personalizovaná vianočná guľa na ozdobenie stromčeka

Aký je dobrý vianočný darček?

Aj vy sa snažíte nájsť ideálny vianočný darček? Nebojte sa, nie ste jediní. Vianočné darčeky sú skvelým spôsobom, ako prejaviť lásku a vďačnosť svojim blízkym, ale môže byť ťažké nájsť niečo, čo by sa im naozaj hodilo. Dobrý vianočný darček je darček, ktorý vychádza zo srdca, ktorý je vytvorený s ohľadom na obdarovaného a s cieľom urobiť mu radosť.

Veľa ľudí hovorí, že dobrý darček je ten, do ktorého vložíte čas, ale my máme inú odpoveď: personalizované darčeky!

Ako personalizovať vianočný darček?

Vytvoriť personalizovaný vianočný darček nebolo nikdy jednoduchšie! S naším online editorom si môžete darček prispôsobiť jednoduchým a zábavným spôsobom a dokonca vidieť konečný výsledok ešte predtým, ako vám darček skutočne doručíme! V našom editore môžete nahrať fotografie, pridať meno alebo text a vybrať si z nášho zoznamu vzorov. Kliknite na "personalizovať darček" a popustite uzdu svojej kreativite!

Ako si nechať doručiť vianočný darček?

Doručenie darčeka je veľmi jednoduché! Stačí si vybrať darček z našej širokej ponuky, zvoliť si personalizáciu (pridať fotografiu, text a/alebo meno) a pokračovať v platbe. Vyberte adresu, na ktorú chcete darček doručiť, a my sa postaráme o to, aby príjemca dostal váš darček v peknom balení!

Potrebujete viac inšpirácie, ako prekvapiť svojho partnera na Vianoce?

Pozrite si našu ponuku vianočných darčekov pre priateľku a vianočných darčekov pre priateľa.

Ako vyrobiť originálny vianočný darček?

Ak hľadáte vianočný darček pre muža alebo ženu, tak ste tu na správnom mieste! Teraz, keď už máte nápady, ako nájsť originálny darček, už ho len musíte vybrať a prispôsobiť. Mnoho ľudí miluje krásne vianočné ozdoby do svojej domácnosti, ako napríklad krásne vianočné gule prispôsobené fotografiami alebo špeciálnym venovaním. Môžete tiež vybrať so širokej škály kuchynských produktov, ako sú personalizované šálky na čaj, poháre na víno a šampanské, drevené dosky, podnosy a zástery, ktoré sa dajú prispôsobiť do štýlu Vianoc. Pre tých najmenších je tu takisto mnoho nápadov na vianočné darčeky: drevené alebo plyšové hračky, personalizované hrnčeky na raňajky, diáre alebo knihy, v ktorých budú hlavným hrdinom. Môžete si tiež pozrieť našu ponuku detského vianočného oblečenia.

Romantické vianočné darčeky

Fotoalbum so všetkými najkrajšími fotografiami za posledný rok, mega plyšový medvedík s vašou obľúbenou fotkou, personalizované puzzle, fľaša šampanského s gravírovanými pohármi na vianočný prípitok, prívesky s fotografiou a venovaním alebo kľúčenka s dvoma polovicami srdca, aby ste polovicu mohli darovať vašej polovičke! Možností je naozaj veľa a stačí len vybrať.

Lacné vianočné darčeky

Hľadáte vianočný darček, ktorý vyzerá dobre, ale vyhovuje vášmu rozpočtu? Vieme, že darček nemusíte darovať všetkým členom vašej rodiny, ale predstavte si ten úsmev, ktorý by ste vyčarili každému z nich! V tomto prípade si môžete vybrať darček za nízku cenu, ale s veľkou sentimentálnou hodnotou. Súprava personalizovaných pohárov na pivo, alebo bonboniéra z mliečnej čokolády s menom obdarovaného, hrnček s vianočným motívom alebo fľaša na víno s personalizovaným dreveným púzdrom, potešia určite celú rodinu!

Aké sú niektoré cenovo dostupné nápady na vianočné darčeky?

S YourSurprise si môžete vytvoriť vlastný vianočný darček aj s malým rozpočtom.

Hľadáte vianočné darčeky do 20 eur? Krása darovania nespočíva v cene, ale v premyslenosti, ktorá sa za týmto činom skrýva. Existuje množstvo cenovo dostupných vianočných darčekov. Potrebujete inšpiráciu? Zábavná a personalizovaná snehová guľa; krabica lahodných praliniek; vianočná zástera na mieru; personalizované svetielko s menom; fotografia na plátne; fľaša Celebrations a mnoho ďalších!

Aké sú najlepšie vianočné darčeky do 15 eur? V YourSurprise máme širokú ponuku cenovo dostupných vianočných darčekov:

 1. Vianočná čokoláda Toblerone s osobným motívom
 2. Vianočná ozdoba s fotografiou
 3. Vianočná pančucha, ktorú môžete naplniť dobrotami
 4. Čokoládová darčeková krabička
 5. Personalizovaný prívesok na kľúče s fotografiou
 6. Gravírovaný pohár na víno
 7. Personalizovaný svietnik
 8. Gravírovaná vývrtka
 9. Kožený náramok s magnetom
 10. Prispôsobená podložka pod myš

Vianočná etiketa: Čo robiť a čo nerobiť v období dávania darčekov

Aj keď sa tešíme na radosť z obdarovávania, je dôležité pamätať na to, že existujú etikety, ktoré možno dodržiavať, aby sa zabezpečilo príjemné a premyslené sviatočné obdobie. S pomocou našich odborníkov na darčeky z YourSurprise sme zhromaždili niekoľko tipov, ktoré vám tento rok pomôžu pri nakupovaní:

 • Naplánujte si rozpočet a neutrácajte príliš veľa: Predtým, ako začnete s nákupmi, stanovte si rozumný rozpočet na darčeky. Pomôže vám to vyhnúť sa nadmerným výdavkom a finančnému stresu počas sezóny aj po nej. Personalizované darčeky sú dobrou alternatívou pre všetky rozpočty a majú aj sentimentálnu hodnotu! Vyhnite sa nadmerným výdavkom na darčeky, pretože to môže spôsobiť finančné napätie. Nezabúdajte, že dôležitá je myšlienka.
 • Personalizujte darčeky a nevyberajte príliš všeobecné: Venujte čas výberu darčekov, ktoré odrážajú záujmy, koníčky alebo potreby obdarovaného. Nezabudnite pripojiť úprimný odkaz!
 • Nenakupujte na poslednú chvíľu: Ponáhľanie sa s nákupom všeobecných darčekov môže pôsobiť neúprimne. Plánujte dopredu, aby ste našli dokonalý darček, ktorý bude mať u obdarovaného odozvu.
 • Myslite na obdarovaného: Aj keď sú zážitky skvelé, uistite sa, že sú v súlade so záujmami obdarovaného. Nedarujte zážitok, ktorý by ste uprednostnili vy, ale obdarovaný by z neho nemal radosť. Venujte nejaký čas hľadaniu darčeka na mieru.

Aké sú nápady na vianočné darčeky pre niekoho, kto je ďaleko?

Napriek tomu, že Vianoce sú príležitosťou byť spolu s našimi blízkymi, nie vždy je to možné. Vzdialenosť by však nemala byť dôvodom, ktorý by vás zastavil v obdarovávaní! Či už hľadáte darček pre tajného Santu na zábavnú výmenu darčekov na diaľku, alebo nakupujete pre člena rodiny, s YourSurprise môžete svoj darček poslať priamo na adresu obdarovaného.

Obdarovanému môžete poslať akýkoľvek darček, od malých spomienkových predmetov, ako je zábavný personalizovaný termohrnček alebo fotoalbum, až po väčšie darčeky, ako je obrovský XXL medveď alebo XXL čokoládová tyčinka.

Predstavte si to prekvapenie na tvári príjemcu, keď otvorí dvere a tam naňho bude čakať prekvapenie v podobe darčeka! Nezabudnite pridať personalizovanú kartičku, aby vedeli, že darček je od vás.

Nápady na perfektný vianočný darček

Úprimné úsmevy povedia viac ako akékoľvek "ďakujem"! Prekvapiť toho, koho milujete najviac, je taká silná emócia, že nás nechá bez slov; toto je skutočný význam darovania. No nie je to vždy také ľahké, preto vám vo vašom prekvapení chceme pomôcť; vyrobiť darček, ktorý sa dotkne srdca, darček, ktorý je jedinečný a naozaj prekvapí! Pozrime sa teda na niekoľko nápadov na dokonalý vianočný darček:

 • Vezmite si svoj fotoalbum alebo smartfón a začnite prehliadať svoje obľúbené fotografie. Spoločne prežité zážitky sú to, čo nás spája, fotografie sú spôsobom, ako znova prežiť spomienky zažité na nich.
 • Myslite na špeciálnu frázu, frázu vyslovenú v určitom čase, citát z piesne alebo knihy. Kto by nechcel dostať niečo personalizované so skutočne originálnym venovaním a špeciálnou správou? Nie je nič lepšie ako správa vyrytá do pamäti.
 • Vytvorte si tú správnu atmosféru s vianočnou pohľadnicou, alebo zašlite darček na diaľku priamo obdarovanému, s peknou kartičkou, na ktorej bude špeciálne venovanie!

A je toho viac! Mnohí ľudia radi dostávajú darčeky pre svoje deti, domov, atď. Ak nemôžete nájsť fotografie alebo venovanie, o ktorom si myslíte, že je jedinečné, nebojte sa! Pamätajte, že dôležitý je zámer.

Pošlite svoj vianočný darček na diaľku

Bohužial, nie vždy je možné stráviť toto krásne obdobie s našimi priateľmi a rodinou. Všetci máme aspoň jedného priateľa alebo člena rodiny, ktorý žije ďalej a nie je možné sa s ním stretávať tak často. Vianoce sú časom prekvapiť niekoho výnimočného darčekom na diaľku. Darček si môžete nechať doručiť kamkoľvek na svete! Naše darčeky posielame do všetkých kútov sveta a garantujeme vám, že môžete poskytnúť malý kúsok šťastia tým, ktorých máte najradšej. Do vnútra krabice môžete pridať bezplatnú kartičku s venovaním, alebo pridať video správu!

Ako vytvoriť svoj vlastný vianočný darček

My v YourSurprise chceme, aby bol váš vianočný darček jedinečný, vami vytvorený špeciálne pre daného obdarovaného. Vytvorenie darčeka online je veľmi jednoduché! Môžete si vybrať z našich exkluzívnych vianočných dizajnov a vytvoriť si vlastnú personalizáciu s fotografiou, menom a/alebo textom. Môžete tak urobiť len niekoľkými kliknutiami v našom online editore. Vyberte si darček, pridajte personalizáciu a my váš darček vytvoríme s veľkou starostlivosťou a pozornosťou!

Hľadáte ďalšie tipy na tohtoročné Vianoce?

Ak ste stále nenašli to, čo ste hľadali a potrebujete ďalšie tipy, tu je niekoľko blogov, ktoré by vás mohli zaujať:

V YourSurprise môžete darčeky prispôsobiť komu len chcete. Máme vianočné darčeky pre ňu, pre neho, pre deti aj pre bábätká. Vďaka našej širokej ponuke nájdete ten správny darček naozaj pre každého!