Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizované spodné prádlo s fotografiou a/alebo textom podľa vášho výberu. 

15 Darčeky

Vytvorte si personalizovanú spodnú bielizeň: personalizované boxerky a tangá

Uvažovali ste niekedy o tom, že by ste svojej spodnej bielizni dodali osobný nádych? S našou ponukou personalizovaného spodného prádla je to teraz možné. Predstavte si to: pár boxeriek alebo tangáčov s vaším vlastným jedinečným dizajnom. Personalizovaná spodná bielizeň je skvelý a zábavný darček na výročie, na rozlúčku so slobodou/rozlúčku so slobodou narodeniny a vždy, keď chcete darovať vtipný darček!

Ako si prispôsobiť spodnú bielizeň

Naša ponuka personalizovanej spodnej bielizne obsahuje:

  • Personalizované boxerky: Tieto boxerky nie sú obyčajné - môžu byť personalizované fotografiou podľa vášho výberu. Či už je to tvár vašej milovanej osoby alebo interný vtip; môžete si ho nechať vytlačiť priamo na boxerky.
  • Personalizované tangá: Chcete si to ešte viac spestriť? Naše personalizované tangá sú špeciálnejšie a umožňujú vám pridať fotografiu aj text. Teraz sa môžete naplno vyjadriť spôsobom, ktorý je skutočne intímny a osobný.

Ale ako to funguje?

  1. Najprv si vyberiete štýl spodnej bielizne, ktorý chcete personalizovať.
  2. Potom nahráte fotografiu, ktorú chcete vytlačiť na spodnú bielizeň. Môžete pridať aj malý dizajn.
  3. Ak ste si vybrali naše personalizované tangá, budete mať možnosť pridať aj text.
  4. Keď ste spokojný s vaším návrhom, dokončíte objednávku a my sa postaráme o zvyšok.

Personalizovaná spodná bielizeň pre ňu

Najlepšia personalizovaná dámska spodná bielizeň je tá, ktorú si môžete prispôsobiť! Vytvorte si jedinečné personalizované tangá so zábavnou a bizarnou fotografiou, ktorá príjemcu rozosmeje. Môžete tiež pridať meno, text alebo špeciálny dátum. Naše tangá vyniknú medzi inou dámskou spodnou bielizňou. Nie sú to len obyčajné tangá, ale plátno, na ktorom môžete vyjadriť svoju individualitu a vkus.

Personalizovaná spodná bielizeň pre ňu je k dispozícii v červenej alebo čiernej farbe a v 3 rôznych veľkostiach: S, M, L.

Ak dávate prednosť pohodlnejšiemu oblečeniu, naše boxerky s fotografiou sú ideálnou voľbou!

Personalizovaná spodná bielizeň pre neho

Hľadáte jedinečný darček pre výnimočného muža vo vašom živote? Alebo možno len chcete dodať svojmu šuplíku so spodnou bielizňou nádych individuality? Naša personalizovaná pánska spodná bielizeň je tou správnou voľbou, ktorá mu vyčarí úsmev na tvári skvelým originálnym darčekom!

Naše personalizované boxerky sa dodávajú v 3 farbách: bielej, čiernej alebo ružovej a v 3 veľkostiach: M, L, XL.

Ako si vyrobiť personalizovanú spodnú bielizeň?

Personalizovaná spodná bielizeň je jedinečný spôsob, ako sa vyjadriť svoju osobnosť. Proces personalizácie spodnej bielizne zahŕňa použitie modernej technológie tlače na prenos obrázka alebo textu na tkaninu odevu. Tento proces zaručuje, že dizajn je dlhotrvajúci a po vypraní nevybledne ani sa neodlupuje.

  1. Vyberte si personalizovanú spodnú bielizeň

Prvým krokom v procese personalizácie je výber typu spodnej bielizne, ktorú chcete personalizovať. Medzi dostupné možnosti patria boxerky a tangá. Po výbere typu spodnej bielizne si môžete vybrať farbu a veľkosť, ktorá vám najviac vyhovuje.

   2. Vyberte si personalizáciu

Po výbere typu, farby a veľkosti spodnej bielizne môžete nahrať obrázok alebo text, ktorý chcete na oblečenie vytlačiť. Obrázok alebo text môže byť akýkoľvek, od osobnej fotografie až po obľúbený citát alebo slogan.

  3. Personalizácia sa začína!

Po nahratí obrázka alebo textu sa začne proces tlače. Použitá technológia tlače zaručuje, že obrázok alebo text sa presne prenesie na látku odevu. Výsledkom je vysokokvalitná, personalizovaná spodná bielizeň, ktorá je pre vás jedinečná.

 4. Odoslanie na vami zvolenú adresu

Po dokončení procesu tlače sa personalizovaná spodná bielizeň starostlivo skontroluje, aby sa zabezpečilo, že spĺňa najvyššie štandardy kvality. Oblečenie sa potom zabalí a odošle na vami zvolenú adresu, aby ste ho mohli nosiť a užívať si ho.

Personalizovaná spodná bielizeň je skvelý spôsob, ako dodať svojmu šatníku osobný nádych alebo ju darovať ako jedinečný a premyslený darček.