Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Kožený náramok na mieru

Luxusný dvojitý kožený náramok s gravírovaním - Pánsky - Hnedá - M

193 hlasov
Vyberte farbu
Typ
Veľkosť
Možnosti doručenia
Skvelý dvojitý kožený pletený náramok
S vysokokvalitnou magnetickou sponou z nehrdzavejúcej ocele
Váš návrh v najkrajšom gravírovaní

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o luxusnom koženom náramku pre mužov:
Značka: Steel & Barnett
Materiál: Špičková byvolia koža
Farba: hnedá
Zapínanie: Vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ
Personalizácia: S krátkym menom alebo iniciálami
Proces: Gravírovanie

Extra: Koža je prírodný produkt. Z tohto dôvodu sa váš darček môže mierne líšiť od vzorovej fotografie

Chcete vedieť, ktorá veľkosť vám bude sedieť? Na meranie zápästia použite nasledujúce pokyny:
Na meranie zápästia použite meter. Prestrčte ruku, kým to nebude pohodlné. Prečítajte si číslo z okraja meracej pásky. Nižšie nájdete prehľad veľkostí náramkov:

S: 18-19 cm
M: 20-21 cm
D: 22-23 cm

Tento gravírovaný kožený náramok pre mužov je dokonalým darčekom

Kedy niekoho prekvapíte týmto cool koženým náramkom pre mužov? Narodeniny vášho synovca, ako vianočný darček pre vášho manžela alebo ako ideálny darček ku Dňu otcov? Existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako obdarovať tento kožený zapletaný ovíjací náramok s gravírovaním. Navrhnúť tento krásny doplnok pre mužov je super jednoduché! V editore pridáte veľmi krátke meno alebo svoje iniciály, ktoré sú vyryté na vrchu spony. Vyberte si napríklad iniciály svojho priateľa, strýka alebo starého otca. Ide o dvojitý náramok v krásnej hnedej farbe, ktorý si môžete omotať okolo zápästia. Dostupné sú vo veľkostiach S, M alebo L.

Náramky Steel & Barnett sú úžasnej kvality. Sú vyrobené z byvolej kože s nerezovou sponou. Sú navrhnuté a vyrobené v Belgicku. Steel & Barnett spolupracuje s komunitnými projektmi. Naozaj jedinečný darček! Vyberte si správnu veľkosť a začnite ihneď personalizovať svoj osobný náramok!

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?