Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Perfektný darček pre tých, ktorí majú vždy chuť na sladké: lahodné personalizované sladkosti! Objavte široký výber personalizovaných cukríkov, sladkostí či žuvačiek, ktoré sú ideálnym darčekom na narodeniny alebo oslavu iných špeciálnych príležitostí.

31 Darčeky

Personalizované cukríky a sladkosti

Darček pre milovníka sladkého? Vitaj! Tieto sladké darčeky sa hodia predovšetkým ako malá pozornosť, alebo ako poďakovanie.

Sladkosti

Ak hľadáš originálny darček, s ktorým sa môžeš podeliť so svojou triedou, športovým klubom alebo kolegami na narodeniny alebo pri inej mimoriadnej príležitosti, naša Chupa Chups veža je na to vhodná. Veža obsahuje 200 lízatiek v rôznych príchutiach a na vrchol veže sa môže pridať dizajn, aký len chceš.

Cukríky: Personalizované Mentos

Ak chceš počas svadby, krstín alebo inej špecialnej udalosti rozdať hosťom malé sladké darčeky, naše osobné balenia žuvačiek Mentos sú skvelou voľbou. Balíčky si môžeš prispôsobiť pomocou fotografie, loga a / alebo textu podľa vlastného výberu a vytvoriť tak osobnú maličkosť. Balenia Mentos sú k dispozícii v rôznych veľkých aj malých súpravách.

Cukríky: Personalizovaná Chupa Chups veža

Naša veža s lízatkami Chupa Chups je skutočným lákadlom každej udalosti. Na vrchol veže môžeš pridať logo alebo fotografiu podľa vlastného výberu. 200 lízatiek by malo stačiť!

Personalizované cukríky v sklenenej nádobke

Ďalším skvelým nápadom na firemné akcie sú naše sladkosti v sklenenej nádobke. Sú k dispozícii v sadách po 10 a je možné pridať logo firmy.

Tieto sladkosti sa tiež hodia ako stolová dekorácia a ako malý darček pre svadobných hostí.

Mentolové cukríky v ozdobnej krabičke

Malý darček, ktorý sa hodí do každej tašky či batohu! Mentolové cukríky v ozdobnej krabičke s fotkou sú v dispozícii v sadách po 10 a možno na ne personalizovať aj firemné logo

Personalizované plechovky so sladkosťami

Aj naše plechovky s rôznymi typmi sladkostí sa hodia na firemné akcie alebo veľké a dôležité udalosti. Plechovku Ti s radosťou prispôsobíme. Nahraj fotografiu a text podľa vlastného výberu a my sa postaráme o zvyšok. Môžeš si vybrať z rôznych druhov sladkostí, ako veľkonočné vajíčka, gumené srdiečka, mätové cukríky a mnoho iných.

Mentos XXL

Ak chceš niekoho prekvapiť poriadnou dávkou mäty, prezri si naše XXL Mentosky. Tento darček zahŕňa 21 Mentos balení s príchuťou mäty zabalených v jednom veľkom balení s menom a fotkou.