Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Pozrite si našu širokú škálu zábavných prispôsobených darčekov pre deti, ktoré sú ideálne pre najmenších, deti, ktoré majú všetko, aj staršie deti. Od hier a plyšových hračiek až po knihy a doplnky do detskej izby máme perfektné detské darčeky na každú príležitosť. 

260 Darčeky

Videli ste 48 z 260 darov

Najlepšie personalizované darčeky pre deti s fotkou a textom

Všetci vieme, že nikto nemá darčeky rád tak ako deti. Oči sa im rozsvietia, na tvári sa rozžiari obrovský úsmev a nemôžu sa dočkať, až roztrhajú baliaci papier a uvidia, aké prekvapenie sa skrýva vo vnútri. Služba YourSurprise ponúka možnosť personalizovať darčeky pre deti menom, fotkou alebo textom, vďaka čomu sú možnosti nekonečné a zážitok mimoriadny.

Pre najmenších

Pre najmenších máme krásne drevené hračky, napríklad nákladný bicykel, trojkolku, odrážadlo alebo kočík. A videli ste našu super detskú stoličku v rôznych farbách? Pozri si drevené hračky

Pre veľké (aj väčšie) deti

Pre väčšie deti máme zábavné detské knihy, v ktorých môžu hrať hlavnú úlohu, a ozdobné detské kufríky s menom. Perfektný kufrík na menšie hračky na stretnutie s kamarátmi. Ponúkame tiež personalizované futbalové lopty a nástenné hodiny pre staršie deti.

Určite hľadáte originálny darček

Naším cieľom je pomôcť vám pri hľadaní ideálnych darčekov pre deti. Či už hľadáte vzdelávací alebo zábavný darček, v našej širokej ponuke detských darčekov taký máme.

Detské knihy

Ak by mal darček byť zábavný aj vzdelávací, možno hľadáte detskú knihu. K dispozícii je široký sortiment detských kníh. Do príbehu môžete pridať meno a fotku podľa svojho výberu, aby dieťa mohlo hrať hlavnú úlohu. Skvelý spôsob, ako dať rozprávkam pred spaním nový rozmer.

Školské potreby

Deti darčeky radi ukazujú kamarátom v škole, takže čo by mohlo byť lepšie ako darček, ktorý možno v škole skutočne aj použiť? Máme skvelú Súpravu na kreslenie s farebnými ceruzkami, perami, pravítkom a trojuholníkom. Na obálku môžete pridať fotografiu a meno podľa svojho výberu. Ďalej ponúkame cool tašky do telocvične, školské tašky, peračníky a plechové krabice, hrnčeky a ďalšie! Pozri si všetky školské potreby

Prispôsobený obedový box

Každý obed bude špeciálny s prispôsobeným obedovým boxom s menom a fotkou. Veko sa deťom ľahko otvára a osobný obedový box ich určite povzbudí, aby obed zjedli. Máme rôzne tvary a veľkosti. Pozri si všetky boxy na obed a desiatu

Detský batoh

Ďalším skvelým nápadom je jedinečný osobný batoh, do ktorého sa všetko zmestí. Je veľký, vyzerá cool ako bonus si ho nik nepopletie! Zobraz všetky batohy a tašky

Prispôsobený peračník

Ak by ste chceli do batoha niečo pridať, prečo nie super peračník s menom a fotkou? Ideálny spôsob, ako vystúpiť z davu.

Detská zástera

Ak dieťa rado trávi čas v kuchyni, prečo mu nedať personalizovanú zásteru? Môžete na prednú stranu pridať meno a/alebo fotku, aby bola mimoriadne unikátna. Máme bavlnené zástery, ale v našej ponuke nájdete tiež krásnu koženú zásteru.

Rytá súprava príborov s Miffy

Ak hľadáte klasický darček na pamiatku, nemôžete nič pokaziť krásnou sadou rytých detských príborov. Do príborov gravírujeme meno dieťaťa, vďaka čomu sú skutočne osobné.