Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Prijímanie je dôležitým krokom v živote človeka. Oslávte tento moment osobným darčekom špeciálne pre sväté prijímanie. Inšpirujte sa mnohými nápadmi na darčeky na organizáciu aj samotnú príležitosť.

161 Darčeky

Videli ste 48 z 161 darov

Originálne darčeky darované v tento jedinečný deň

Prvé sväté prijímanie je pre každé dieťa osobitnou udalosťou, na ktorú sa poctivo pripravuje už pár mesiacov vopred. Táto udalosť sa odohráva len raz za život, čo ju robí nezabudnuteľnou. Po prijatí Prvého svätého prijímania sa deň tradične trávi v kruhu rodiny a najbližších priateľov. Darovanie darčeka na pamiatku tohto dňa je samozrejmou súčasťou oslavy. Prekvap oslávenca jedinečným darčekom, do ktorého vložíš kúsok seba!

Strieborná retiazka s menom

Vygraviruj jedinečnú striebornú retiazku s menom oslávenca! Ak chceš, môžeš pridať aj dátum Prvého svätého prijímanie, s ktorým táto retiazka vždy pripomenie tento skvelý deň. Gravírované retiazky sú vyrobené z vysoko kvalitného striebra a sú vhodné na denné nosenie.

Sviečka s fotografiou

Sviečka s fotkou je skvelým darčekom na pamiatku tohto významného dňa. Pridaj fotku oslávenca a dátum Prvého svätého prijímanie, čím zosobníš tento darček. Vonné sviečky sú k dispozícií v rôznych farbách v troch rôznych vôňach. K sviečke môžeš pridať bezplatnú pohľadnicu s pozdravom. Ak sa nemôžeš žiaľ zúčastniť Prvého svätého prijímania, radi doručíme darček na adresu oslávenca.

Pohľadnice pri príležitosti 1. sv. prijímania

Vytvor si vlastnú pohľadnicu k tejto udalosti. Veď prečo sa nechať obmedzovať pripravenými šablónami? Sám/ Sama si pridaj vhodný text a fotku a jedinečné prianie je na svete! Navrhnutie a darovanie osobnej pohľadnice nikdy nebolo jednoduchšie!

Prípravy na Prvé sväté prijímanie

Chceš v tento dôležitý deň vytvoriť jedinečnú atmosféru? Super! Môžme ti pomôcť? S nami môžeš stôl elegante ozdobiť vlastno-navrhnutým obrusom a k nemu hodiacimi sa servítkami ! Čo tak s menom oslávenca a dátumom? Alebo aj fotkou? Čo len chceš! To nestačí? Vytvor si vlastné taniere s blahoželaním, menom oslávenca, dátumom, alebo aj fotkou! Toto je len pár nápadov, s nami sa fantázií medze nekladú!

Poďakuj sa hosťom za ich účasť

Hostia na každej oslave vytvárajú tú správnu atmosféru! To platí aj pre Prvé sväté prijímanie! Poďakuj sa im, za to, že prišli. A čo im darovať? Napríklad personalizované lentilky v ozdobnej nádobke, pastelky , alebo bublifuky . Čo na ne napíšeš, alebo akú fotku si vyberieš je len na tebe! S nami bude Prvé sväté prijímanie nezabudnuteľné!