Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

8 Darčeky

Personalizované prívesky

Chcete niekoho prekvapiť darčekom, ktorý vydrží? Potom je personalizovaný prívesok to, čo hľadáte. Hovorí sa, že diamanty sú večné, ale čo personalizovaný šperk? Prívesok je originálny darček, ktorý môže dať obdarovanému najavo, ako veľa pre vás znamená. Možno naň vygravírovať špeciálny odkaz, meno príjemcu alebo dokonca fotografiu!

Takýto dar sa určite nedostáva každý deň!

Darček na každú príležitosť

Personalizovaný prívesok je darček, ktorý sa hodí na každú príležitosť. Môžete ho napríklad darovať svojej láske k romantickému sviatku, ako je Valentín alebo výročie svadby. Možno si na prívesok necháte vygravírovať špeciálnu frázu, ktorá vás spája, citát alebo úryvok z piesne. Ak je naopak cit medzi vami a vašou láskou novorodený, ale rýchlo sa zmenil na romantický, môžete svoju lásku vyznávať špeciálnym spôsobom vygravírovaním nápisu "Milujem ťa" na prívesok.

Personalizovaný prívesok je tiež jedinečným darčekom na iné príležitosti, ako sú narodeniny, promócie alebo sväté prijímanie.

Všetky gravírované prívesky

Ak chcete niekoho prekvapiť personalizovaným šperkom, môžete si vybrať z niekoľkých príveskov, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám. Objavte teraz niektoré z našich obľúbených!

- Prívesok srdiečko: Tento šperk je vhodný najmä pre romantického partnera, ale môžete ho darovať aj svojej matke alebo priateľke. Môžete si vybrať medzi zlatom a striebrom a vygravírovať naň meno príjemcu.

- Prívesok s fotografiou: personalizácia šperku s fotografiou z neho robí univerzálny a zároveň originálny darček. Môžete ju darovať svojej babičke s fotografiou vnúčat, priateľovi s fotografiami z poslednej dovolenky alebo si ju môžete vytvoriť aj pre seba so záberom svojho milovaného domáceho maznáčika!

- Personalizovaná vojenská známka pre psa: ak vám jedno slovo nestačí a chcete mať viac priestoru na vyjadrenie lásky alebo náklonnosti, potom je vojenská známka pre psa presne to, čo potrebujete. Takto bude mať príjemca váš špeciálny odkaz vždy pri sebe!