Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Promócia je veľmi dôležitý moment, ktorý treba osláviť! Pozrite sa na darčeky k promócii a personalizujte obľúbený darček pre študenta, ktorý sa chystá dostať svoj diplom.

203 Darčeky

Videli ste 48 z 203 darov

Prispôsobené dary k promócii

Drevená kartička s blahoželaním

Ak by ste chceli pogratulovať malým, ale efektívnym spôsobom, pošlite promovanej osobe prispôsobenú drevenú kartičku s blahoželaním! Drevenú kartičku môžete ľahko a rýchlo prispôsobiť v našom online editore. Vyberte si svoj dizajn a potom pridajte fotografiu alebo text podľa vášho výberu. Postaráme sa o to, aby bola vaša drevená kartička vytvorená s veľkou opatrnosťou a pozornosťou a aby bola odoslaná včas.

Najlepšie darčeky k promóciám

Po roku bezsenných nocí a intenzívneho štúdia konečne nastal čas nechať všetko za sebou a osláviť koniec školského obdobia.

Gratulujeme všetkým absolventom! Tvrdo ste pracovali, zvládli ste skúšky a teraz je čas osláviť vaše úspechy. Čo by to však bolo za oslavu bez perfektného darčeka k promócii?

Tu na YourSurprise nájdete tie najlepšie personalizované darčeky k promóciám.

Čo dáte niekomu, kto práve ukončil štúdium?

Ukončenie štúdia je významným medzníkom v živote človeka a vyžaduje si premyslený a nezabudnuteľný darček k promócii. Existujú rôzne nápady, s ktorými môžete pracovať, pokiaľ je to niečo, čo oslávi ich tvrdú prácu a úspechy, alebo niečo, čo im umožní tešiť sa na ďalšiu kapitolu.

 • Pre absolventa, ktorý nastupuje do práce, môžete zvoliť personalizované puzdro na notebook alebo podložku pod myš.
 • Pre absolventa, ktorý si chce vziať voľno a užiť si výlet, vyberte darček s cestovateľskou tematikou, napríklad prívesok na batožinu alebo cestovateľský denník.
 • Pre absolventa, ktorý sa chce len zabávať a nechať študijné dni za sebou, čo tak koktailový šejker alebo chutnú pochúťku?

Jedinečné darčeky k promócii pre neho a pre ňu

Gratulujeme! Váš obľúbený absolvent sa dostal do cieľa a teraz je čas osláviť jeho úspechy a darovať mu nezabudnuteľný darček k promócii. Či už končia strednú školu, univerzitu alebo postgraduálne štúdium, máme pre vás zoznam najlepších darčekov k promóciám pre neho aj pre ňu. Poďme sa teda ponoriť a nájsť dokonalý darček pri tejto významnej príležitosti:

 • Trofej pre "najlepšieho študenta"
 • Gravírované pero, pretože nikdy nevyjde z módy
 • Wellness darčeková súprava na zaslúžený relax
 • Gravírovaný koktailový šejker alebo gravírované poháre na panáky
 • Kytica lízaniek Chupa Chups s blahoželaním
 • Darčeková krabička Milka s čokoládou a promočným odkazom

Nápady na darčeky k promócii: Personalizované darčeky k promócii

Sezóna promócií je tu a je čas myslieť na jedinečné darčeky. Niekedy chcete nájsť darček, ktorý bude pre obdarovaného nielen jedinečný, ale aj nezvyčajný.

Na portáli YourSurprise môžete nájsť tie najjedinečnejšie darčeky k promóciám a personalizovať ich pomocou vlastnej kreativity a s našou pomocou.

Tu je niekoľko nápadov na personalizované darčeky k promóciám, ktoré si nemôžete nechať ujsť:

 • Čokoládová darčeková krabička s ich menom
 • Sada gravírovaných pohárov na pivo alebo víno
 • Čokoládový telegram s vlastným textom. Môžete napríklad napísať: "Gratulujeme, dokázal si to!"
 • Kytica sušených kvetov s pohľadnicou
 • Obrovská čokoládová tyčinka ich obľúbenej značky
 • Kožená peňaženka s vygravírovaným menom

Zábavné prispôsobené darčeky k úspešnému zloženiu záverečných skúšok

Každá párty potrebuje fľašu šampusu! U nás v YourSurprise nájdete rôzne fľaše lahodného šampanského s prispôsobenou etiketou alebo v prispôsobenej drevenej krabici. Ak chcete darovať šampanské v drevenej krabici, môžete na vrchnák nechať vytlačiť alebo vygravírovať fotografiu alebo text podľa vášho výberu. Jednoducho vytvorte svoj dizajn v našom užívateľsky príjemnom online editore nahraním svojej obľúbenej fotografie alebo použite jeden z našich skvelých dizajnov. Pridajte na záver osobnú správu na dokonalé dotvorenie a my sa postaráme o zvyšok!

Ak by ste radšej chceli dať darček, ktorý môže slúžiť ako pamiatka, rozhodnite sa pre našu darčekovú súpravu na šampanské, vrátane 2 gravírovaných sklenených pohárov na šampanské. Sklenené poháre môžete prispôsobiť tak, že do ich povrchu dáte vygravírovať text, vďaka čomu poháre budú vhodné do umývačky riadu a budete mať krásnu pamiatku na výnimočný okamih.

Ak hľadáte darček k promócii pre niekoho, kto má chuť na sladké, nemôžete nič pokaziť našou vežou z lízaniek Chupa Chups, ktorá obsahuje najmenej 200 (!) lízaniek a dá sa prispôsobiť fotografiou a/alebo textom. podľa vášho výberu. Gratulujte milovanej osobe k promócii, úspešnému zloženiu skúšok alebo dokonca úspešnému zloženiu vodičskej skúšky.

Teraz, ak by ste radšej chceli darovať nejedlý darček, naše prispôsobené hrnčeky sú skvelou voľbou. Jednoducho vyberte požadovaný dizajn a pridajte svoju fotografiu alebo text. Naše hrnčeky sú vhodné do umývačky riadu, takže sa dajú dlho a dobre používať!

Viac dôvodov na oslavu

Naše darčeky sú vhodné nie len k promóciám, pretože môžu byť darované, keď milovaný človek úspešne absolvuje vodičskú skúšku, dokončil mimoriadne náročný rok v škole, na akadémii alebo na univerzite alebo úspešne absolvoval kurz popri svojom súčasnom zamestnaní.