Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

26 darčeky

Župan s menom je pohodlný a osobný darček pre dospelých či deti. Vyber si svoju obľúbenú farbu a písmo a my vyšijeme tvoje meno alebo text na zadnú časť županu.

Župan pre každého

Pohodlný župan poteší každého. Napríklad si môžeš objednať ženský župan, mužský župan, alebo detský župan s menom a textom. Všetky župany sú vyrobené z bavlny. Meno alebo text je vyšitý na župan podľa tvojho výberu, preferovaným písmom. Tieto detaily si môžeš sám vybrať pri objednávaní. Nezabudni! Mená či iné texty sú vyšité na zadnej časti županov.

Župan pre dospelých

V našej ponuke nájdete sivé, modré a biele župany pre ženy a mužov. Župany majú 120 cm, sú približne po kolená. Župany majú na prednej časti dve vrecká.

Župan pre deti

Čo môže byť milšie ako dieťa v župane? U nás najdete župany v ružovej, modrej a bielej farbe, vo veľkostiach 80/92 a 110/116. Detské župany majú približne 55.5cm. Na zadnej strane župana vyšívame meno alebo iný text. Môžeš si vybrať z rôznych typov písma a farieb.

Župan s menom ako darček pre bábätká

Hľadáš originálny darček pre bábätká, ktorý bude vždy pripomínať pekné časy? Detská zavinovacia osuška je osobný a praktický darček. Táto vyšívaná dojčenská osuška s menom je ideálna po kúpaní, plávaní, alebo pri lezení pred spaním. Ideálny darček pre bábätká!

Niečo o županoch

Naše župany sú k dispozícii v rôznych farbách, napríklad ružové, modré, biele a šedé. Naše župany je možné prať pri teplote 40 stupňov. Tým, že meno je na župane vyšívané, zostáva kvalitné. Všetky mená sú vyšité pokročilými šicími strojmi. Maximálna vyšitá šírka je 15cm. Župany sú vyrobené zo super mäkkučkej bavlny, pocitovo sú veľmi pohodlné. Sú vzdušné a absorbujú vlhkosť, vďaka čomu sú vhodné aj do sauny. Na župane je tvoje meno, čiže sa nemusíš obávať, že Ti niekto omylom zoberie tvoj coolový župan!

The Art of Giving - Umenie dávať

Len málo vecí je zábavnejších ako obdarovanie svojich blízkych! Milujeme darčeky a preto každý deň vyrábame tisíce osobných darčekov. Veríme, že darovanie darčeka môže veľmi potešiť a „šíriť trochu šťastia“. My v YourSurprise to nazývame „Umenie dávať“.

Tip!

Župan s menom považujeme za vynikajúci darček na rôzne príležitosti: - Keď tvoj priateľ začne s tebou bývať - Ako svadobný darček pre svadobný pár (kľudne vyšijeme Pán & Pani alebo Mr & Mrs) - Keď konečne dostaneš svojho kamoša do sauny - Dojčenská zavinovacia osuška ako skvelý darček pri narodení dieťaťa - Ako skvelý darček na rozlúčku so slobodou