Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vankúše urobia prostredie útulným, teplým a môžu ukázať váš štýl. Skrášlite si výzdobu svojej obývačky alebo spálne alebo si navrhnite jedinečný vankúš ako darček. Vedeli ste, že naše vankúše si môžete prispôsobiť potlačou? Objavte naše vankúše na mieru s fotografiami a vytvorte pre obdarovaného darček na mieru.

11 Darčeky

Vankúše a obliečky na vankúše s fotkou a textom

Personalizuj si obliečku na vankúš alebo vankúš vlastnou fotkou alebo textom. Perfektný darček do domácnosti.

Personalizovaný vankúš s fotkou a textom

Vankúš s fotkou je skvelým darčekom, pretože sa super hodí na každú pohovku.

Náš online editor umožňuje vytvorenie vankúša alebo obliečky na vankúš rýchlo a jednoducho. Stačí si vybrať vankúš alebo poťah na vankúš, zvoliť farbu obliečky a nahrať svoju obľúbenú fotku..

Môžeš si vybrať z rôznych tvarov, ako sú napríklad štvorčeky alebo srdiečka, ku ktorým môžeš pridať fotku.

Na výber máme veľa farieb, ako je svetloružová, červená, sivá, biela, čierna, vínová, svetlomodrá a tmavomodrá.

Personalizovaný vankúš s foktou pre babku a dedka

Ak hľadáš skvelý darček pre svojich starých rodičov, osobný vankúš alebo obliečka na vankúš s fotografiou vnúčat (detí) je tá správna voľba. Tieto vankúše a obliečky na vankúše sú tiež skvelým darčekom pre starých rodičov, ktorí stratili blízkeho, pretože im umožnia mať ich vždy na blízku prostredníctom fotky vytlačenej na vankúši. Počuli sme veľa dojímavých príbehov od našich zákazníkov. Aj keď darček neodstráni smútok, je to myšlienka, ktorá sa cení.

Personalizovaný vankúš pre bábätká

Ak očakávaš bábätko alebo čoskoro navštíviš čerstvých rodičov, náš tip na darček je roztomilý vankúš s fotkou dieťaťa. Vyber si z milých ilustrácií, ktoré obsahujú napríklad žirafu, leva, sovu, koalu, motýľa, veľrybu alebo hasičské auto. Možností personalizácie je nekonečno

K zvolenému dizajnu môžeš pridať meno dieťaťa alebo fotku, čím rýchlo a jednoducho vytvoríš zábavný darček pre najmenších!

Personalizovaný vankúš na Deň matiek

Personalizovaný vankúš je tiež skvelým darčekom pre mamičky. Nahraj svoju obľúbenú fotku svojej mamy alebo celej rodiny a dokonči svoj dizajn jedným z našich vzorov.

Personalizovaný vankúš ako svadobný darček

Ak hľadáš originálny svadobný darček, daruj sadu personalizovaných obliečok na vankúše s nápisom Mr & Mrs. Nahraj zábavnú fotografiu šťastného páru alebo pridaj ich priezvisko a tým vytvor originálny svadobný darček.

Personalizovaný vankúš alebo obliečka na vankúš

Na strane produktu si môžeš vybrať medzi objednaním osobného vankúša (vrátane náplne) alebo personalizovanej obliečky na vankúš.