Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Ak hľadáte darček pre neho, YourSurprise je tu, aby vám pomohol nájsť dokonalý darček pre všetkých mužov vášho života. Či už ide o narodeniny, romantickú príležitosť alebo jednoducho sladké prekvapenie, ponúkame širokú škálu jedinečných, originálnych personalizovaných darčekov pre neho.

274 Darčeky

Videli ste 48 z 274 darov

Jedinečný darček pre neho

Dobre, v tom sa zhodneme; nájsť skvelý darček pre muža nie je vždy ľahké. Niekedy sa môže zdať, že muži buď nemôžu myslieť na nič, čo by sa im páčilo, alebo môžu ísť úplne opačne a môžu myslieť iba na veľké a drahé darčeky, ako napríklad Ferrari. Čo môžete urobiť? Našťastie máme veľa skvelých nápadov na darčeky pre veľký aj menší rozpočet. Nič nepokazíte, keď vytvoríte skutočne originálny osobný dar, ktorý na sto percent ešte nemá!

Darček pre vášho priateľa.

Ak oslavujete so svojím priateľom spolužitie 6 mesiacov, rok, 2 roky alebo ešte dlhšie, prečo ho neprekvapiť skvelým darčekom? Ak si nie ste istí, čo mu darovať, rozumieme tomu; môže to byť boj o nájdenie dokonalého daru. Chcete mu dať niečo, čo bude skutočne milovať a čo skutočne využije. Nejako sa zdá, že pre ženy existuje viac skvelých darčekových možností ako pre mužov, so všetkými kvetmi, šperkami a čokoládami. Všetko sú to darčeky, ktoré preukážu vašu starostlivosť, spolu s roztomilou hračkou plyšového medveďa alebo zábavnou kľúčenkou s fotografiou. Môže však byť oveľa ťažšie nájsť niečo skvelé pre svojho priateľa! Našťastie máme niekoľko nápadov, ako vám pomôcť. Čo tak prispôsobené ponožky s úžasnou fotografiou? Alebo prispôsobené trenírky s vašim dizajnom? Môžete pridať fotografiu, svoje mená alebo fotografiu jeho idola. Ak by ste mu chceli dať milý darček, dajte si vyrobiť luxusnú kľúčenku prispôsobenú jeho alebo vašim menom, alebo vyberte perfektnú kovovú kľúčenku. Bude na vás myslieť zakaždým, keď siahne po kľúče. Ak si občas dopraje dobré studené pivo, obdarujte ho darčekovou sadou na pivo prispôsobenú medzinárodnými, holandskými, belgickými alebo nemeckými pivami. Môžete dokonca pridať prispôsobený pivný pohár s jeho menom.

Darček pre najlepšieho priateľa

Váš najlepší priateľ nie je váš najlepší priateľ pre nič za nič. Je tu vždy pre vás, môžete mu zavolať uprostred noci a vždy vás vypočuje. Takéto priateľstvá sú zriedkavé a nesmierne cenné. Možno by ste mu chceli poďakovať za to, aký je alebo mu dať originálny darček k narodeninám. Tak prečo nie niečo, čo sa mu bude skutočne páčiť? Nie len nejakú starú darčekovú sadu na pivo, ale darčekovú sadu na pivo s jeho menom a/alebo fotografiou? Alebo krásnu drevenú krabicu s nápojom, čo má rád? Na veko môžete pridať fotku, aby bol darček skutočne osobný. Máme na výber z 8 druhov liehovín, takže určite nájdete ten jeho. Má radšej whisky? Objednajte fľašu whisky v potlačenej krabici! Máme aj perfektné darčekové sady Peaky Blinders s rumom, džinom alebo whisky a prispôsobeným skleneným pohárom. Ak by ste sa chceli poďakovať vášmu priateľovi za všetko, čo pre vás robí, môžete mu dať chutný čokoládový darček. Pošlite mu čokoládový telegram s osobnou správou. Ak je trochu čokoholik, môžete darovať aj tyčinku XXL Toblerone s hmotnosťou nie menej ako 4,5 kg !!

Darček pre manžela alebo partnera

Výber darčeka pre partnera môže byť veľmi ťažký, pretože ho skutočne chcete potešiť. Nemusí to byť až také ťažké, pretože prispôsobenie darčeka fotkou a/alebo textom podľa vášho výberu je jednoduchý, ale premyslený spôsob, ako urobiť darčeky jedinečnými. YourSurprise ponúka veľa krásnych darčekov, ktoré možno prispôsobiť. Čo trebárs pekný hrnček, plátno alebo nástenné hodiny? Perfektný prispôsobený hrnček s fotografiou vás oboch sa určite stane jeho novým obľúbeným hrnčekom. Najmä ak ho ráno naplníte jeho obľúbeným čajom alebo kávou. Náš čarovný hrnček je ďalším skvelým nápadom na darček, pretože je na začiatku čierny a ako prekvapenie odhalí prispôsobený dizajn, keď sa naplní horúcim nápojom! Ak je váš partner maškrtný, bude nadšený zo srdca Milka so svojím menom a fotkou. Ak rád varí alebo griluje keď je slnečno, odporúčame koženú zásteru s vyrytým jeho menom. Ak hľadáte darček so sentimentálnym nádychom, zostavte si prispôsobený fotoalbum vašich dobrodružstiev a tešte sa na nové.

Darček pre kamaráta alebo kolegu

Hľadáte nejaké prekvapenie alebo poďakovanie pre kamaráta alebo kolegu? Darček nemusí byť vždy veľký alebo drahý. Pre mnohých ľudí je dôležitá myšlienka. Naše prispôsobené čokoládové darčeky sú na tento účel perfektné, pretože sa dajú prispôsobiť každej príležitosti. Ak chcete prekvapenie alebo žart pre kolegu, môžete si nechať vytlačiť tričká s osobným textom a/alebo fotkou.

Darček pre otca

Možno chcete poďakovať svojmu otcovi za všetko, čo pre vás robí. Pomohol vám s rekonštrukciou domu? Vyzdvihne vás každý deň zo športového zápasu alebo školy? Pomáhal vám dlhé hodiny so školským zadaním? Máme veľa zábavných darčekov pre otcov, ktoré obsahujú vzory špeciálne pre nich!

Darčeky pre mužov v akomkoľvek veku.

Vieme, že niektorí ľudia hľadajú darčeky pre mužov konkrétneho veku, preto sme nižšie uviedli niekoľko nápadov pre každú vekovú skupinu, ktoré vám pomôžu. Existuje nebezpečenstvo, že môže byť ľahké uchýliť sa k stereotypom, z čoho nebudú mať všetci muži radosť. Stále vám chceme pomôcť, takže to aj tak urobíme. Muži vo vašom živote nie sú zahrnutí do určitej škatule, ale môže vám pomôcť ísť správnym smerom, aby ste našli ten perfektný darček.

Dary pre mužov do 20 rokov

Darujte mužom v tejto kategórii vynikajúci darček, ktorý môžu použiť vo svojej prvej domácnosti alebo pri odchode na strednú školu alebo univerzitu. Gravírovaný pivný pohár s ich menom, sada gravírovaných pohárov na vodu alebo obrovský hrnček na kávu, ktorý pojme toľko kávy, aby vydržala na celý deň. Ďalším zábavným nápadom sú prispôsobené ponožky, ktoré obsahujú jeho najtrápnejšiu fotografiu.

Dary pre mužov do 30 rokov.

Prekvapte muža v tejto kategórii darčekovou sadou na pivo, naplnenou chutnými pivami. Ak ho baví grilovanie, dajte mu prispôsobené kožené rukavice na grilovanie alebo gravírovanú koženú zásteru. Ak má na ceste novorodenca, ponúkame množstvo skvelých darčekov, s ktorými mu môžete zablahoželať, ako napríklad detské dupačky so štítkom "najlepší otec" alebo perfektný tanier s nápisom „otec je môj hrdina“.

Dary pre mužov vo veku od 30 do 40 rokov

Pekná fľaša červeného vína je pre mužov v tejto vekovej kategórii často veľmi obľúbená. Fľašu vína môžete prispôsobiť etiketou alebo drevenou krabicou na víno. Ak je obdarovaný znalcom vína, dajte mu darčekovú sadu na víno. Prípadne si môžete vybrať peknú fľašu whisky, ktorú vám tiež môžeme prispôsobiť. Ak ani jedna z týchto možností nie je tá pravá, môžete mu dať krásne prispôsobené plátno, ktoré je skutočným pútačom pozornosti v jeho dome. Prekvapte tých, ktorí milujú varenie, gravírovanou koženou zásterou, ktorú si môžu obliecť pri rýchlej príprave najchutnejších jedál.

Dary pre mužov vo veku od 40 do 50 rokov

Víno alebo whisky sú vynikajúcou voľbou pre túto vekovú kategóriu, preto svoj darček prispôsobte menom alebo super fotografiou, aby bol skutočne jedinečný. Môžete sa rozhodnúť pre gravírované poháre na víno, poháre na pivo alebo poháre na whisky. Ak má rád výzvu, vyberte sadu na varenie piva.

Dary pre dedka.

Ak chcete svojmu otcovi povedať, že bude dedkom, alebo hľadáte darček pre niekoho, kto už je dedkom, venujte mu darček s fotografiou jeho vnúčaťa. Čo tak rozkošná & resourceId plechová krabica na sušienky naplnená domácimi sušienkami? A ak by ste mu chceli dať najavo, že bude dedkom, pošlite mu čokoládový telegram, alebo našu perfektnú ‘Hádajte čo?!’ knihu.

Darčeky pre mužov, ktorí radi varia

Mnoho žien hľadá darčeky pre skvelých chlapov a v našom sortimente máme veľa ponúk. Čo tak perfektná kožená zástera na grilovanie s vygravírovaným jeho menom? Alebo gravírované kožené rukavice na grilovanie, aby bol pri príprave hostiny v bezpečí?

Darčeky pre mužov, ktorí si občas doprajú nápoj

Ak si váš muž dá občas nápoj, prekvapte ho fľašou červeného alebo bieleho vína. Prispôsobte etiketu alebo drevenú krabicu na víno kvôli dokonalému dotvoreniu vzhľadu. Naše darčeky s whisky sú vždy obľúbené, s prispôsobenou drevenou krabicou alebo gravírovaným skleneným pohárom.

Darčeky pre mužov, ktorí majú radi pivo

Ak má dotyčný muž chuť na pivo, darujte mu jeho vlastnú súpravu na varenie piva s gravírovanými pohármi na pivo alebo darčekovú súpravu na pivo vrátane medzinárodných, holandských, belgických alebo nemeckých pív v prispôsobenej krabici. Spojte tento darček s krásnymi gravírovanými pohármi na pivo s jeho menom.

Darčeky pre mužov obľubujúcich sladkosti

Ak má chuť na sladké, máme perfektný darček: 4,5-kilogramová tyčinka Toblerone prispôsobená jeho menom! Pozrime sa, ako dlho mu vydrží.

Dary pre aktívnych mužov

Ak trávi veľa času v telocvični, behaním alebo kolektívnym športom, prekvapte ho prispôsobeným futbalom, športovou košeľou alebo fľašou na vodu.

Typické darčeky pre mužov

Muži skrátka považujú za dobré tieto darčeky:

Rozdajte trochu radosti

Veríme, že dary robia ľudí šťastnými. Nielen tých, ktorí ich dostávajú, ale aj tých, ktorí ich dávajú. Ukážte mu, čo pre vás znamená, alebo mu poďakujte za všetko, čo pre vás robí. Sme si istí, že krásnym prispôsobeným darčekom si môžete vytvoriť spomienku, ktorá vydrží. Rozdajte trochu radosti!