Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

O čo krajší je svet, keď starí rodičia môžu dávať lásku svojim vnúčatám. Aké výnimočné a nezabudnuteľné dokážu urobiť vaše detstvo. Tieto chvíle treba osláviť! Urobte dojem na svojich starých rodičov osobným darčekom ku dňu starých rodičov alebo k inej jedinečnej príležitosti.

195 Darčeky

Videli ste 48 z 195 darov

Personalizované darčeky pre starých rodičov

Chcete svojich starých rodičov prekvapiť skvelým darčekom? Možno oslavujú narodeniny alebo výročie. Alebo ich možno len chcete informovať o tom, že sú najlepšími starými rodičmi na celom svete alebo že k nim radi jazdíte a že je s nimi zábava. Možno by ste im chceli poďakovať za to, že vám vždy strážia deti. Existuje nekonečné množstvo dôvodov, prečo babičku a dedka prekvapiť.

Darček pre babičku

Vážite si svoju starú mamu? Patrí medzi tých, ku ktorým si chodíte pre radu? Ak áno, určite jej chcete dať vedieť, čo pre vás znamená. Môžete to urobiť odkazom na ozdobnom drevenom srdci, hrnčeku, pohári na čaj alebo na víno. Ak má vaša babička rada rôzne pochúťky, určite si zamiluje svoju vlastnú drevenú servírovací dosku s osobnou správou a jej menom.

Darček pre dedka

Je vás dedko váš hrdina? Hovorí vždy dobré vtipy, zapája sa do hier a pomáha vám stavať veci? Dajte mu vedieť, ako veľmi si ho vážite, peknou fotkou vás dvoch na hrnčeku, puzdre na telefón alebo puzzle. Ak má váš dedko rad rôzne pochúťky, môžete mu dať darčekový balíček s pivom, whisky alebo vínom.

Kresba na hrnčeku

Urobili ste pre babičku alebo dedka skvelú kresbu? Ak chcete urobiť niečo mimoriadne, nechajte ju vytlačiť na hrnček! Takto vašu krásnu kresbu uvidia zakaždým, keď si nalejú šálku čaju alebo kávy. Naše hrnčeky sú vhodné do umývačky riadu, takže si nemusia robiť starosti ani s umývaním. Kresbu môžete nechať vytlačiť aj na iné darčeky, napríklad na puzdrá na telefón, etikety na fľašiach vína, piva alebo whisky alebo na fľašu s vodou. Možnosti sú nekonečné!

Dajte im vedieť, že budú starí rodičia

Ak ste tehotná a hľadáte originálny spôsob, ako povedať svojim rodičom, že budú starí rodičia, vytvorte špeciálne oznámenie o tehotenstve! Nechajte si vytlačiť ultrazvukovú snímku na drevenú kartu a pridajte body s nápisom „Budete starí rodičia!“. Ak chcete zostaviť skvelú súpravu, môžete pridať personalizovaný cumlík. Akokoľvek im to poviete, budú v siedmom nebi.

Oslava narodenín babičky alebo dedka

Chceli by ste prekvapiť svoju babičku alebo dedka skvelým darčekom k narodeninám? Ak si nie ste istí, čo im dať, máme pre vás niekoľko tipov. Čo trebárs nástenné hodiny alebo puzzle s fotkou všetkých vnúčat? Ak si každý deň dávajú čaj, bola by super rytá drevená čajová krabica s milým textom. Ďalším obľúbeným darčekom je personalizovaný hrnček, čokoláda alebo plátno.

Prekvapte svojich starých rodičov v Deň matiek a Deň otcov

Nezabudnite na babičku a dedka v Deň matiek a Deň otcov! Sú to tiež hrdí rodičia. Darček nemusí byť veľký, dôležité je gesto. Ak ich nemôžete navštíviť, môžete darček poslať priamo na ich adresu.

Pre starých rodičov, ktorých často nestretávate

Ak sú o niečo starší, je možné, že už spolu babička a dedko nevychádzajú. Možno jeden z nich zostal sám. Iní starí rodičia jednoducho nevidia svoje vnúčatá veľmi často a veľa im chýbajú. Ako môžete potešiť niekoho, kto svojich blízkych nemôže vídať často alebo už nikdy? Zdá sa to takmer nemožné. Napriek tomu nám prišla úžasná reakcia od starej mamy, ktorá dostala vankúš s fotografiami svojich vnúčat. Mala vďaka tomu pocit, ako keby boli nablízku. Aj keď to nikdy nemôže nahradiť skutočný kontakt, bola taká šťastná, že sa nás to hlboko dotklo. Nejde o veľkosť daru, ale o emóciu, ktorú vyvolá.