Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vybavte sa do školy štýlovo! Prispôsobte si školský alebo kancelársky doplnok peknou fotografiou a textom. Ideálny tip na darček pre niekoho, kto práve začal pracovať alebo sa vracia do školy.

219 Darčeky

Videli ste 48 z 219 darov

Školské potreby

Vitajte na našej stránke venovanej školským potrebám na mieru! Je tu opäť to ročné obdobie, keď vymieňame plážové uteráky za knihy a šľapky za školské topánky. Vieme, aké dôležité je vyjadriť svoju osobnosť a vyniknúť, a preto ponúkame celý rad personalizovaných školských potrieb, ktoré vám pomôžu začať školský rok vo veľkom štýle.

Najlepšie personalizované školské potreby

Späť do školy! Je čas ísť späť do školy, takže určite budete chcieť ukázať nejaké super nové školské pomôcky, vďaka ktorým bude čas v triede trochu príjemnejší. Nebolo by super mať na diári svoje obľúbené fotografie? Alebo najkrajšie obrázky z leta na poznámkovom bloku?

V našom online editore si môžete ľahko navrhnúť tie najlepšie školské potreby. Nahrajte svoje obľúbené fotografie a pridajte meno alebo text a na druhý deň už budete mať všetko u vás doma.

Nadchnite svoje deti pre školu s personalizovanými školskými potrebami s menom a/alebo fotografiou

Prečo by ste si pri všetkej ponuke školských potrieb mali vybrať personalizované školské potreby? Tu je niekoľko dôvodov:

 1. Personalizované školské potreby môžu pomôcť žiakom cítiť sa viac spätí so školou a triedou. Tým, že majú na svojich potrebách svoje meno alebo iniciály, je menej pravdepodobné, že ich stratia, čo môže viesť k menšiemu stresu a väčšiemu sústredeniu na učenie.
 2. Prispôsobené školské potreby môžu tiež pomôcť študentom vyjadriť svoju individualitu a kreativitu. Môžu si vybrať vzory, farby a písmo, ktoré odrážajú ich osobnosť a štýl, čo môže zvýšiť ich sebadôveru a sebavedomie.
 3. Používanie personalizovaných školských potrieb môže tiež podporiť pocit vlastníctva a zodpovednosti. Keď majú žiaci predmety, ktoré sú jedinečné, je pravdepodobnejšie, že sa o ne budú starať a udržiavať ich v poriadku. To môže viesť k lepším študijným návykom a produktívnejšiemu vzdelávaciemu prostrediu.
 4. Napokon, personalizované školské potreby môžu byť zábavným a vzrušujúcim spôsobom, ako začať školský rok. Žiaci sa môžu tešiť na výber a používanie vlastných predmetov, čo im môže uľahčiť prechod späť do školy a celkovo spríjemniť túto skúsenosť.

Personalizované školské potreby: Vyjadrite sa v triede

Existuje niekoľko školských potrieb s menom a personalizáciou, z ktorých si študenti môžu vybrať. Niektoré z nich zahŕňajú:

 • Peračník s menom a dizajnom
 • Súprava na kreslenie s fotografiou
 • Gravírované perá
 • Roztomilý detský batoh so zvieratkami
 • Batoh z PU kože s menom
 • Obal na notebook s fotografiou alebo kožené puzdro na notebook s menom
 • Personalizovaná taška na telesnú
 • Obedáre s menom

A mnoho ďalších personalizovaných školských potrieb!

Chcete jedinečný diár? Navrhnite si ho sami s vlastnými fotkami na obale vpredu a vzadu. Môžete si vybrať z rôznych vzorov a potlačí, ako sú kvety, srdce, tigre, ananásy alebo pomaranče. Pridajte svoju vlastnú fotku a meno a budete mať diár, ktorý vám bude každý závidieť. Môžete si vybrať medzi diárom v tvrdej alebo papierovej väzbe.

Obal na dokumenty, zápisník a peračník

Môžete tiež navrhnúť obal, poznámkový blok alebo peračník podľa seba. Môžete si vybrať medzi poznámkovým blokom s kompletným dizajnom a fotkami na oboch stranách alebo blokom, ktorý má niečo len na prednej strane. Zápisníky sú k dispozícii v pevnej alebo papierovej väzbe vo formáte A5. Vyberte si z rôznych vzorov, ako sú kvety, mačky alebo plameniaky. Môžete tiež nahrať fotku, ktorú chcete na blok vytlačiť.

Robíte si počas hodín alebo prednášok veľa poznámok a chcete štýl? Potom si navrhnite vlastný obal na zošit. Môžete nahrať vlastnú fotografiu a text a tiež môžete vyberať z našich zábavných dizajnov a potlačí. Máme dizajny špeciálne pre učiteľov, pre mamičky a oteckov alebo pre partnerov, aj hravé dizajny s kaktusmi alebo s donutmi. Ak by ste chceli mať so sebou svoje obľúbené fotografie, môžete si tiež vytvoriť obal s vlastnou fotokolážou. Obal sa dodáva s poznámkovým blokom A4, ktorý sa dá ľahko vymeniť, keď vám dôjde.

Ste veľkými fanúšikmi peračníkov? Navrhnite si peračník podľa seba. Aj tu si môžete nechať vytlačiť na peračník fotku alebo správu podľa svojho výberu. Ak nemáte kreatívne sklony, môžete si vybrať z našej ponuky zábavných vzorov a potlačí. Týmto spôsobom si môžete personalizovať vlastný robustný plechový peračník. Ak naozaj chcete urobiť dojem, môžete si nechať vyryť pero s textom alebo menom podľa svojho výberu!

Obedové boxy, termosky a fľaše na vodu

Prestávka je čas na obed, čo je zábava obzvlášť s vlastným boxom na obed, desiatu alebo fľašou na vodu. V našom sortimente nájdete ružové, modré a zelené obedové boxy, na ktoré možno pridať meno. Veľmi užitočné, ak máte dve dievčatá, ktoré chcú obidve ružový box (alebo obidve modrý alebo zelený!). Okamžite budete vedieť, ktorá škatuľka patrí komu. Poháre na pitie máme v rôznych farbách, tvaroch a veľkostiach. Ponúkame štandardnú školskú fľašu v modrej, zelenej alebo ružovej farbe, ktorú si môžete prispôsobiť vlastnou fotkou. Pre najmenších je k dispozícii pekný detský hrnček s izolačnou hliníkovou stenou, ktorá udržuje nápoje príjemne chladné. Ich vlastné termosky! Môžete si vybrať dizajn s ružovými alebo modrými uškami. Môžete si dokonca nechať vytlačiť na bok fotku podľa svojho výberu. Ak dávate prednosť jedinečnej bambusovej alebo dokonca kovovej fľaše, ste tu správne!

Batohy

A konečne, cool batoh by nemal chýbať, keď sa vrátite do školy! Či už sa chystáte študovať na univerzitu alebo hľadáte batoh pre svoje deti, my v YourSurprise máme pre vás perfektný personalizovaný batoh. Každý batoh je vytvorený s láskou pre vás, podľa vašich potrieb a želaní na mieru. Na našej stránke nájdete výber rôznych modelov:

 • Batoh pre deti s menom: dostupný v štyroch farbách, polstrovaný a s rôznymi priehradkami. Super pohodlný batoh s prispôsobením dizajnu a názvu!
 • Prispôsobený kožený ruksak: k dispozícii v dvoch veľkostiach, tento štýlový ruksak je možné prispôsobiť menom, vyrytým laserom na eko koži.
 • Tašky na telocvik: Vyberte si svoju obľúbenú tašku na telocvik v tvare zvieraťa, ktorá je ideálna pre predškolské deti, alebo prispôsobená fotkou.

Nákupy školských potrieb: Základné veci pre každého žiaka

Návrat do školy je čas, ktorý predchádza začiatku školského roka; je to chvíľa prechodu z pohodových letných prázdnin do štruktúrovanejšieho prostredia učenia a rastu. Je to aj čas, keď sa treba pripraviť a uistiť sa, že máte všetky školské potreby!

S našimi položkami pre návrat do školy nájdete potreby pre každú vekovú skupinu. Od roztomilých batohov so zvieratkami až po batohy z PU kože určené skôr pre dospelých a od sád na kreslenie až po personalizované peračníky - školské potreby si nájde každý!

Ponuky a akcie pre školákov: Ušetrite peniaze pri nakupovaní personalizovaných potrieb

Nemožno poprieť vzrušenie z návratu do školy s batohom plným nových, personalizovaných potrieb. Peračníky na mieru, zošity na mieru a jedinečná fľaša na vodu, ktorú ste si vybrali - to všetko robí návrat do školy oveľa vzrušujúcejším. Ešte vzrušujúcejšia je však možnosť ušetriť pri tom peniaze vďaka našim ponukám a akciám na návrat do školy.

Naše výpredaje na návrat do školy sú navrhnuté s ohľadom na rodičov a študentov a poskytujú vynikajúci pomer ceny a kvality na široký sortiment personalizovaných potrieb. Chápeme, že každý cent sa počíta, a naše akciové ponuky vám zabezpečia, že si môžete zaobstarať všetky základné veci bez toho, aby ste skrachovali.