Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Najlepšie personalizované školské potreby

Späť do školy! Je čas ísť späť do školy, takže určite budete chcieť predviesť nejaké super nové školské pomôcky, vďaka ktorým bude čas v triede trochu príjemnejší. Nebolo by super mať na diári svoje obľúbené fotografie? Alebo najlepšie obrázky z leta na poznámkovom bloku?

V našom online editore si môžete ľahko navrhnúť tie najlepšie školské potreby. Nahrajte svoje obľúbené fotografie a pridajte meno alebo text na ten najvhodnejší dizajn do školy.

Navrhnite si vlastný školský diár

Chcete jedinečný diár? Navrhnite si ho sami s vlastnými fotkami na obale vpredu a vzadu. Môžete si vybrať z rôznych vzorov a potlačí, ako sú kvety, srdce, tigre, ananásy alebo pomaranče. Pridajte svoju vlastnú fotku a meno a budete mať diár, ktorý vám bude každý závidieť. Môžete si vybrať medzi diárom v tvrdej alebo papierovej väzbe.

Zložka na dokumenty, zápisník a peračník

Môžete tiež navrhnúť zložku, poznámkový blok alebo peračník podľa seba. Môžete si vybrať medzi poznámkovým blokom s kompletným dizajnom a fotkami na oboch stranách alebo blokom, ktorý má niečo len na prednej strane. Zápisníky sú k dispozícii v pevnej alebo papierovej väzbe vo formáte A5. Vyberte si z rôznych vzorov, ako sú kvety, mačky alebo plameniaky. Môžete tiež nahrať fotku, ktorú chcete na blok vytlačiť.

Robíte si počas hodín alebo prednášok veľa poznámok a chcete štýl? Potom si navrhnite vlastnú zložku. Môžete nahrať vlastnú fotografiu a text a tiež môžete vyberať z našich zábavných dizajnov a potlačí. Máme dizajny špeciálne pre učiteľov, pre mamičky a oteckov alebo pre partnerov, aj hravé dizajny s kaktusmi alebo texty s DONUTMI. Ak by ste chceli mať so sebou svoje obľúbené fotografie, môžete si tiež vytvoriť zložku s vlastnou fotokolážou. Zložka s fotografiami sa dodáva s poznámkovým blokom A4, ktorý sa dá ľahko vymeniť, keď dôjde.

Ste veľkými fanúšikmi peračníkov? Navrhnite si peračník podľa seba. Môžete tiež nechať vytlačiť na peračník fotku alebo správu podľa svojho výberu. Ak nemáte kreatívne sklony, môžete si vybrať z našej ponuky zábavných vzorov a potlačí. Týmto spôsobom si môžete personalizovať vlastný robustný plechový peračník. Ak naozaj chcete urobiť dojem, môžete si nechať vyryť pero s textom alebo menom podľa svojho výberu!

Obedové boxy, termosky a fľaše na vodu

Prestávka je čas na obed, čo je zábava obzvlášť s vlastným boxom na obed, desiatu alebo fľašou na vodu. V našom sortimente nájdete ružové, modré a zelené obedové boxy, na ktoré možno pridať meno. Veľmi užitočné, ak máte dve dievčatá, ktoré chcú obidve ružový box (alebo obidve modrý alebo zelený!). Okamžite budete vedieť, ktorá škatuľka patrí komu. Poháre na pitie máme v rôznych farbách, tvaroch a veľkostiach. Ponúkame štandardnú školskú fľašu v modrej, zelenej alebo ružovej farbe, ktorú si môžete prispôsobiť vlastnou fotkou. Pre najmenších je k dispozícii pekný detský hrnček s izolačnou hliníkovou stenou, ktorá udržuje nápoje príjemne chladné. Ich vlastné termosky! Môžete si vybrať dizajn s ružovými alebo modrými uchami. Môžete si dokonca nechať vytlačiť na bok fotku podľa svojho výberu. Ak dávate prednosť jedinečnej bambusovej alebo dokonca kovovej fľaše, ste tu správne!

Batohy

A konečne, cool batoh je pre návrat do školy nevyhnutnosťou! Pre batoľatá a predškolákov máme pekný ružový batôžtek s menom. Samozrejme môžete pridať aj fotku. Máme tiež pekné športové tašky s roztomilými potlačami pre najmenších. Na tieto tašky môžete tiež pridať meno, aby každý vedel, komu patria!

Cool batohy s fotkou sú k dispozícii aj ako väčšie batohy. Tieto batohy majú na boku vrecko na fľašu alebo termosku. Vrecká sú kvalitne potlačené v plnej farbe a sú vyrobené z odolného materiálu (bavlna/polyester). Ak dávate prednosť kabelke cez rameno, môžete si aj ju nechať vytlačiť s cool fotografiou.