Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Predstavte si ten neopísateľný moment šťastia hneď po tom, čo niekto otvorí darček. Šírenie šťastia je to, čo nás baví. Preto robíme všetko pre to, aby sme vám pomohli urobiť radosť niekomu inému.

To sa pýtame sami seba každý deň. Túžbu urobiť niekoho šťastným je cítiť vo všetkom, čo robíme. Chceme dosiahnuť zmysluplný rozdiel tým, že pomôžeme ľuďom využiť ich spomienky na vytvorenie nových

Spread A Little Happiness

Ako to robíme?

Mamine narodeniny, valentínsky darček pre milého alebo len poďakovanie pre kolegu; každý okamih a každý príjemca je jedinečný. Aby sme pomohli každému darcovi nájsť vhodný darček, oceňujeme túto rozmanitosť. To sa odráža nielen v našom veľkom výbere darčekov, ale aj v množstve dizajnov, ktoré ponúkame. Zabezpečíme tak, aby si každý našiel darček, ktorý zasiahne srdce jeho blízkych.

Vždy načúvame želaniam a potrebám našich zákazníkov, ktoré riadia naše rozhodnutia. Každý deň pokračujeme vo vytváraní nových darčekov a dizajnov a zabezpečujeme, aby naša zákaznícka skúsenosť stála za to.

Product Image
Photo book
Quote icon

Zabezpečujeme, aby si každý našiel darček, ktorý zasiahne srdce jeho blízkych.

Kde to všetko začalo

YourSurprise založili Gerbrand a Wouter, dvaja priatelia z detstva, ktorí chceli vybudovať spoločnosť od skupiny vyššie, ku ktorým sa neskôr pridal Arne. Od začiatku sa obklopovali ľuďmi, ktorí sa navzájom neustále vyzývali, aby sa každý deň zlepšovali. Vždy majte na pamäti, že všetko sa týka pomoci ľuďom vytvárať zmysluplné momenty. To je to, v čom sme dobrí, to robíme ra

To nás privádza tam, kde sme teraz. YourSurprise a jeho darčeky „rozširujú trochu šťastia“ do 28 krajín každý jeden deň. Náš sortiment teraz obsahuje viac ako 2500 darčekov, z ktorých všetky môžu byť personalizované fotografiou, textom a/alebo logom. V našom kampuse v Zierikzee pracuje pod jednou strechou okolo 300 kolegov.

Arne, Gerbrand and Wouter

Arne, Gebrand and Wouter

Pracujete v YourSurprise?

Work at YourSurprise
Work at YourSurprise
Work at YourSurprise
Work at YourSurprise
Work at YourSurprise