Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Čo hovoria naši zákazníci

Quote icon

Všetko bolo super

Natália na 23-07-22

10 / 10
Quote icon

Vsetko bolo v poriadku, darcek sa pacil

Natália na 18-07-22

10 / 10
Quote icon

.

Viera na 18-07-22

10 / 10
10.0

190 recenzie

Zobraziť všetko

Prekvapte niekoho fotodarčekom

Najlepšie darčeky s vašou fotkou!

Ak hľadáte zábavný darček, ktorým by ste niekoho prekvapili a chceli by ste, aby bol originálny, máme pre vás ponuku fotodarčekov! V službe YourSurprise máme veľa rôznych darčekov, z ktorých každý môže byť prispôsobený fotkou (alebo textom) podľa vášho výberu, takže každý bude skutočne osobný.

5 populárnych fotodarčekov

Nie ste si istí, aký darček by to mal byť? Žiadny problém, tu pre vás máme inšpiráciu:

*Fotohrnček: ide o veľmi obľúbený darček, ktorý môže byť s jednou alebo viacerými fotkami. Vyberte si hrnček a nahrajte fotky do editora. Ak chcete, môžete pridať aj text!
*Fotopuzzle: Fotopuzzle sú populárnejšie ako kedykoľvek predtým. Nahrajte fotografiu a my ju vytlačíme na skladačku so 120, 250, 500 alebo 1000 dielikmi. Sme si istí, že príjemca bude mať o zábavu postarané.
*Fotokľúčenka: ideálny darček, ak hľadáte niečo malé. V našom sortimente nájdete niekoľko typov kľúčeniek.
*Whisky, víno, šampanské alebo liehoviny s fotkou: ak si príjemca občas rád vychutná drink, nechajte mu obľúbený nápoj personalizovať etiketou alebo dreveným puzdrom s fotkou. V našom sortimente nájdete niekoľko druhov whisky, vína, šampanského a liehovín.
*Čokolády a sladkosti s fotkou: ak je príjemca maškrtný, môžete nájsť perfektný darček v našej ponuke čokolády (Milka, Toblerone, Tony's) alebo sladkostí (Chupa Chups, Mentos).

Tieto dary sú len ako inšpirácia, v ponuke máme veľa ďalších. Tlačíme fotky na odevy, hračky, darčeky pre deti, detské body, sviečky atď.
Máme, čokoľvek si spomeniete, a môžeme z toho urobiť dokonalý osobný darček!

Personalizované darčeky

Personalizovaný darček je vždy dobrý nápad pre každú príležitosť. Máme viac ako 1500 darčekov, ktoré si môžete prispôsobiť. Náš sortiment je rozmanitý, takže v ňom nájdete perfektný osobný darček pre každého.

Personalizované darčeky pre mužov a ženy

Už nemusíte hľadať darček k narodeninám, darček pre najlepšiu kamarátku alebo darček „len tak"! Máme personalizované darčeky pre mužov aj ženy. Príkladom personalizovaných darčekov pre mužov sú napríklad kožené puzdro na karty alebo kožená zástera – všetko unikátne kúsky. Pre ženy máme k dispozícii rôzne darčekové predmety, ako sú fotohodiny alebo flaušové fotodeky.

Vytvorenie fotodarčeka online

Nech si vyberiete akýkoľvek darček, môžete si ho prispôsobiť online v našom editore. Stačí nahrať fotografiu a pridať text. Páči sa vám, ako to vyzerá? Vytvoríme to pre vás. Pri objednávke môžete k darčeku pridať bezplatnú pohľadnicu, aby príjemca vedel, od koho darček je, a prečítal si milú správu.

Všetky darčeky sa vyrábajú a expedujú v Zierikzee v Holandsku. Keďže vyrábame interne, môžeme zaistiť rýchle vyhotovenie a doručenie.

Nepotrebujete príležitosť

Darček pre každú príležitosť nájdete v obchode YourSurprise, o tom niet pochýb. Či už ide o Deň matiek, Deň otcov, Valentín, Vianoce alebo narodeniny, máme všetko. Ak darček nemôžete odovzdať osobne, môžeme ho poslať priamo na adresu príjemcu. Žiadny problém!

Daruj kúsok radosti

Naším cieľom je, aby ľudia mali radosť, že dajú alebo dostanú darček. Preto darčeky vyrábame s veľkou starostlivosťou a pozornosťou. Stojíme si za tým, že svet bude lepší, ak darujeme kúsok radosti a ukážeme druhým, že na nich myslíme. Nemusí to byť len pri zvláštnych príležitostiach, ale kedykoľvek. Preto máme veľký sortiment veľkých aj drobných darčekov s množstvom darčekov „len tak“.