Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Ak hľadáte perfektný originálny darček pre starého otca, YourSurprise ponúka tie najlepšie personalizované darčeky pre dedka s menom, fotografiou a/alebo textom podľa vášho výberu.

85 Darčeky

Videli ste 48 z 85 darov

Darčeky pre starého otca

Je váš starý otec jedným z najmilších a najpozornejších ľudí vo vašom živote? Možno je vždy po vašom boku počas dôležitých chvíľ vášho dospievania a podporuje vás ako nikto iný. Určite mu chcete oplatiť jeho lásku darčekom vyrobeným špeciálne pre neho, ktorý ide od srdca. Na YourSurprise môžete nájsť veľa personalizovaných darčekov pre starého otca a sme si istí, že nájdete darček, ktorý sa k vášmu dedkovi najviac hodí.

Najkrajšie nápady na darčeky pre dedka

Vedeli ste, že na darček môžete dať svoju vlastnú fotografiu? Darček, ktorý sa vášmu dedkovi najviac hodí, si môžete vybrať zo širokej ponuky darčekov a prispôsobiť ho fotkou, menom a/alebo textom. Tu sú niektoré z najlepších darčekov s fotografiou:

  • Hrnček starého otca: Vyberte si fotku vás dvoch spolu alebo fotku rodiny. Môžete tiež pridať meno alebo text, či si vybrať jeden z návrhov;
  • Kľúčenka pre dedka: aby mal vždy a všade so sebou fotku svojich vnúčat.;
  • Prispôsobené ponožky: s vtipným obrázkom, aby mal vždy úsmev na tvári;
  • Kalendár s fotografiami: aby nikdy nezabudol na narodeniny alebo dôležité stretnutia;

Puzzle s fotografiou: poskladajte ich spoločne. Zábava zaručená ako darček, ktorý si môžete nechať a zavesiť na stenu ako spomienku.Môžete tiež vyrobiť darček s jeho menom a možno aj špeciálnym textom, napríklad frázou alebo veršom z básne, ktorý mu môžete venovať. Jeden z najlepších nápadov na darček pre starého otca s menom a/alebo textom:

  • Pohár na whisky: prispôsobený menom, aby si dedo mohol vychutnať jeho obľúbenú značku whisky
  • drevený otvárač na fľaše alebo oceľová vývrtka prispôsobená menom;
  • Čokoládová tyčinka: vytvorte svoj vlastný odkaz pre starého otca s čokoládou!
  • Kožená peňaženka s vygravírovaným jeho menom
  • Elegantný kožený opasok s gravírovanímAk chcete získať ďalšie nápady na darčeky, preskúmajte všetky darčeky s menom.

Vyberte darček k narodeninám starého otca

Blížia sa narodeniny vášho starého otca a chcete ich osláviť špeciálnym prekvapením? Ak budete mať možnosť, určite s vami rád strávi celý deň. Môžete s ním urobiť niečo jednoduché, ale zábavné, ako napríklad malý výlet, večer v kine alebo len občerstvenie doma spolu s narodeninovou tortou. Samozrejme, darček nesmie chýbať! Či už hľadáte nápady na darčeky pre svojho 80-ročného dedka alebo k 90. ​​výročiu, ponúkame širokú škálu darčekov pre dedka pre všetky vekové kategórie. Veríme, že vyberiete správne a starého otca potešíte tým najkrajším darčekom šitým na mieru. A ak potrebujete viac inšpirácie, vždy si môžete pozrieť aj Darčeky pre starých rodičov.