Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Ak hľadáte perfektný originálny darček pre starého otca, YourSurprise ponúka tie najlepšie personalizované darčeky pre dedka s menom, fotografiou a/alebo textom podľa vášho výberu.

115 Darčeky

Videli ste 48 z 115 darov

Darčeky pre starého otca

Je váš starý otec jedným z najmilších a najpozornejších ľudí vo vašom živote? Možno je vždy po vašom boku počas dôležitých chvíľ vášho dospievania a podporuje vás ako nikto iný. Určite mu chcete oplatiť jeho lásku darčekom vyrobeným špeciálne pre neho, ktorý ide od srdca. Na YourSurprise môžete nájsť veľa personalizovaných darčekov pre starého otca a sme si istí, že nájdete darček, ktorý sa k vášmu dedkovi najviac hodí.

Najkrajšie nápady na darčeky pre dedka

Vedeli ste, že na darček môžete dať svoju vlastnú fotografiu? Darček, ktorý sa vášmu dedkovi najviac hodí, si môžete vybrať zo širokej ponuky darčekov a prispôsobiť ho fotkou, menom a/alebo textom. Tu sú niektoré z najlepších darčekov s fotografiou:

 • Hrnček starého otca: Vyberte si fotku vás dvoch spolu alebo fotku rodiny. Môžete tiež pridať meno alebo text, či si vybrať jeden z návrhov;
 • Kľúčenka pre dedka: aby mal vždy a všade so sebou fotku svojich vnúčat.;
 • Prispôsobené ponožky: s vtipným obrázkom, aby mal vždy úsmev na tvári;
 • Kalendár s fotografiami: aby nikdy nezabudol na narodeniny alebo dôležité stretnutia;
 • Puzzle s fotografiou: poskladajte ich spoločne. Zábava zaručená ako darček, ktorý si môžete nechať a zavesiť na stenu ako spomienku.

Môžete tiež vyrobiť darček s jeho menom a možno aj špeciálnym textom, napríklad frázou alebo veršom z básne, ktorý mu môžete venovať. Jeden z najlepších nápadov na darček pre starého otca s menom a/alebo textom:

 • Pohár na whisky: prispôsobený menom, aby si dedo mohol vychutnať jeho obľúbenú značku whisky
 • drevený otvárač na fľaše alebo oceľová vývrtka prispôsobená menom;
 • Čokoládová tyčinka: vytvorte svoj vlastný odkaz pre starého otca s čokoládou!
 • Kožená peňaženka s vygravírovaným jeho menom
 • Elegantný kožený opasok s gravírovaním

Ak chcete získať ďalšie nápady na darčeky, preskúmajte všetky darčeky s menom.

Najlepšie darčeky pre dedka na každú príležitosť

Nájsť perfektné darčeky pre dedka môže byť často celkom náročné. Čím obdarovať niekoho, kto toho prežil toľko veľa? Človeka, ktorý všetko videl, všetko urobil, a predsa nikdy nič nežiadal. Starí otcovia sú výnimoční, majú múdrosť vekov, príbehy z minulosti a neochvejnú lásku k svojim deťom a vnúčatám. Preto im chcete darovať niečo, čo je nielen zmysluplné, ale aj praktické. Poďme preskúmať rôzne nápady na darčeky, ktoré by váš dedko skutočne ocenil; či už ide o jeho narodeniny, Deň otcov, Vianoce alebo ho chcete len tak potešiť. Aby sme vám pomohli nájsť ideálny darček pre dedka, ponúkame vám niekoľko originálnych nápadov šitých na mieru každému dedkovi.

Darčeky pre dedka: prekvapte ho jedinečným darčekom

Bez ohľadu na príležitosť si dedko zaslúži špeciálny darček! Čo tak fotoalbum? Fotoalbum je jedinečný nápad na darček pre dedka, ktorý vám pripomenie najkrajšie chvíle strávené s vaším dedkom. Vlastný personalizovaný fotoalbum si môžete vytvoriť online. Jednoducho nahrajte svoje obľúbené fotografie, pridajte text alebo odkaz podľa vlastného výberu a my umiestnime váš výber do albumu. Ak chcete svojim darčekom dodať dedkovi nádych humoru, neváhajte vložiť vtipné citáty a filtre.

A ak váš starý otec žije ďaleko, aby ste mu pripomenuli, že na neho stále myslíte, darujte mu jedinečnú drevenú pohľadnicu. Váš dedko si ju môže ľahko umiestniť na nočný stolík alebo poličku a vďaka priloženému stojanu ju premeniť na nádherný dekoračný predmet. Môžete si slobodne vybrať dizajn, fotografiu a text, ktorý chcete pridať.

Aký je najlepší personalizovaný darček pre dedka?

Personalizácia darčeka pre starého otca ešte viac zvýrazní autentickosť tejto výnimočnej príležitosti. Môžete pridať fotografiu, na ktorú máte spolu krásne spomienky, báseň, vetu alebo niečo, čo vám ho pripomína. Môžete pridať aj jeho meno pre ešte osobnejší dotyk!

5 extra nápadov na darčeky pre dedka

Poďme preskúmať jedinečné a premyslené nápady na darčeky, ktoré určite vyčaria úsmev na tvári vášho starého otca:

 • Poháre s vygravírovaným krstným menom alebo personalizovaná fľaša vína sa budú páčiť dedkom, ktorí si radi vychutnávajú aperitív.
 • Darčekové sady a súpravy tiež potešia dedkov všetkých vekových kategórií.
 • Gravírovaný opasok, manžetové gombíky alebo náhrdelník sú ideálnymi elegantnými darčekmi pre dedka.
 • Výber čokolád s personalizovanou fotografiou a menom je vynikajúcou voľbou pre dedkov s chuťou na sladké.
 • Personalizované tašky sú ideálne pre dedkov, ktorí cestujú po svete

Originálne narodeninové darčeky pre dedka

Hľadáte originálny darček k narodeninám starého otca?

 • Luxusné personalizované drevené hodinky

Tieto krásne, originálne drevené hodinky sa môžu veľmi rýchlo stať jeho obľúbeným doplnkom. Spodnú stranu môžete personalizovať napríklad jeho menom alebo dátumom narodenia.

 • Prívesok na kľúče alebo nástenné hodiny

Prívesok na kľúče alebo nástenné hodiny z nehrdzavejúcej ocele sú praktickým a zábavným darčekom pre starého otca. A ak to personalizujete fotografiou, budete skutočne originálny.

Aký darček darovať na Deň starých rodičov?

Deň starých rodičov je skvelou príležitosťou ukázať im, ako veľmi ich máte radi. Preto je dôležité vybrať ten najkrajší darček pre starých rodičov.

Ako darček ku Dňu starých rodičov odporúčame zvoliť:

 • Sadu na grilovanie v personalizovanom koženom puzdre.

Ak váš starý otec rád organizuje grilovačky s rodinou a priateľmi, táto praktická súprava je to pravé. Náradie je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a dubového dreva, zatiaľ čo obal je z kvalitnej byvolej kože. Obal má 3 priehradky, do ktorých možno uložiť náradie: odšťavovač, špachtľu a vidličku. Na kryt je možné vygravírovať text alebo meno.

 • Personalizovaná dekoratívna ceduľa s označením ulice

Jedinečný dedko si určite zaslúži autentický darček pre dedka. Vlastná dekoratívna ceduľa ulice dodá jeho pracovni, mužskej jaskyni, garáži alebo kôlni cool osobný nádych.

Kedy je Deň starých rodičov?

Dátum Dňa starých rodičov sa v jednotlivých krajinách líši. Tu je niekoľko príkladov:

 • Vo Francúzsku sa Deň starej mamy oslavuje prvú marcovú nedeľu a Deň starého otca prvú októbrovú nedeľu.
 • V USA a Kanade sa Deň starých rodičov oslavuje prvú nedeľu v septembri.
 • V Španielsku, Argentíne a Paraguaji sa oslavuje 26. júla.
 • V Taliansku sa Deň starých rodičov oslavuje 2. októbra.

Personalizovaný vianočný darček pre dedka

Vianoce sú ideálnym časom na vyjadrenie vďaky svojmu starému otcovi. Preto je dôležité nájsť ten najlepší vianočný darček pre dedka. Tu je niekoľko nápadov:

 • Kožené puzdro na karty

Táto praktická pomôcka, ktorá šetrí miesto, je ideálnym vianočným darčekom pre mužov. Zmestí sa do nej až tucet kariet. Drobné možno uložiť do vrecka na zips na zadnej strane. Môže byť personalizovaná menom alebo iniciálami vášho starého otca.

 • Personalizovaný župan

Aby sa vyhol prechladnutiu, keď vylezie zo sprchy, kvalitný župan je vynikajúcim darčekom pre starého otca na tieto Vianoce. Ak chcete, aby bol originálny a osobný, nechajte si naň vyšiť jeho krstné meno. Tento darček je k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách.

 • Personalizované puzzle

Vianoce symbolizujú chvíle radosti a zdieľania krásných chvíľ s rodinou a priateľmi. Personalizované puzzle sú ideálnym darčekom pre starého otca. Celá rodina sa môže hrať a odhaliť obrázok, ktoré puzzle skrývaj. Môžete si vybrať text, fotografiu a dizajn a vytvoriť tak jedinečný darček.

Vaše darčeky pre dedka doručené priamo k nemu

Predstavte si prekvapenie na tvári vášho starého otca, keď dostane starostlivo vybraný darček doručený priamo domov. Všetci poznáme radosť z prijatia nečakaných balíkov a pre vášho dedka to bude dvojitá výhra: nielen prekvapivý darček, ale aj darček od vás!

Stačí si vybrať adresu podľa vlastného výberu a my sa postaráme o to, aby bol váš darček doručený až k jeho dverám.

A prečo nevyužiť príležitosť vyjadriť svoje úprimné pocity? Pridajte k nemu bezplatnú kartičku so špeciálnym odkazom na oslavu.

Tak smelo do toho, dodajte svojmu dedkovi na jeho dni extra iskru s darčekom doručeným priamo k jeho dverám kdekoľvek na svete a s personalizovaným odkazom, ktorý mu pripomenie, ako veľmi je milovaný.