Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Hľadáte darček pre muža na Vianoce? Objavte najlepšie vianočné darčeky pre svojho priateľa, manžela, brata, kamaráta alebo výnimočného muža vo vašom živote. Skvelé nápady na vianočné darčeky pre mužov!

160 Darčeky

Videli ste 48 z 160 darov

Vianočné darčeky pre neho

Vianoce 2024 sú už za rohom. Pravdepodobne už viete, s kým budete tento rok sláviť Vianoce. Rozmýšľali ste však niekedy nad darčekmi, ktoré sa chystáte obdarovať mužov vo svojom okolí? Pretože, darček pod stromčekom im robí oveľa väčšiu radosť, než si myslíte. Ktorého muža vo svojom živote by ste chceli na Vianoce prekvapiť? Koho chcete prekvapiť a rozosmiať, ste na správnom mieste, pretože tu nájdete darčeky každého druhu a pre všetky vekové kategórie! Čo rád robí váš muž? Tvoj syn, otec alebo strýko? Aké sú ich záujmy? Vďaka YourSurprise môžete darčekmi na Vianoce uspokojiť každého. Nájdete u nás darčeky na ozdobenie domu, kuchynské doplnky, ak je milovníkom varenia, ako sú personalizované zástery alebo súprava rytých nožov. Originálnym nápadom na Vianoce pre pracovitých je personalizovaný kožený obal s vyrytým menom alebo špeciálnym venovaním. Ak je milovníkom nápojov, ideálnym tipom na vianočný darček pre neho je personalizácia pohárov.

Aké sú cenovo dostupné vianočné darčeky pre neho?

Hľadáte cenovo dostupné a zároveň premyslené vianočné darčeky pre svojho výnimočného muža? Ste na správnom mieste. Máme pre vás výber jedinečných personalizovaných vianočných darčekov, ktoré na neho nielenže urobia dojem, ale zároveň na ne neminiete všetky úspory. Tu je niekoľko nádherných nápadov na darčeky:

 • Personalizované boxerky: Nielen užitočný darček, ale poskytuje aj zábavný a intímny nádych. Môžete si ich prispôsobiť jeho menom, vtipnou fotografiou alebo dizajnom, ktorý má rád.
 • Hrnček na pivo s gravírovaním: Pre milovníka piva vo vašom živote je ideálny vygravírovaný hrnček na pivo. Prispôsobte ho jeho menom, špeciálnym dátumom alebo vtipným citátom, ktorý ho rozosmeje pri každom dúšku.
 • Kravata s potlačou: Kravata s potlačou a dizajnom, ktorý vystihuje jeho osobnosť, môže byť pre muža, ktorý si potrpí na módu, tým, čo potrebuje na oživenie svojho pracovného oblečenia.
 • Kožená kľúčenka: Minimalistický, elegantný darček, ktorý môže používať každý deň. Môžete mu dodať osobný nádych tým, že naň vygravírujete jeho meno alebo špeciálny dátum.
 • Personalizovaný otvárač na fľaše: Tento nápad na darček je praktický aj osobný. Bude na vás myslieť zakaždým, keď ho použije, či už bude otvárať fľašu vína na pokojný večer alebo organizovať večierok s priateľmi.
 • Cestovný denník: Ak váš muž rád cestuje, potom je ideálnym darčekom personalizovaný cestovný denník. Môže si v ňom zapisovať svoje dobrodružstvá a viesť si záznamy o svojich zážitkoch. Môžete ho dokonca personalizovať jeho menom alebo úprimným odkazom vo vnútri.

S týmito cenovo dostupnými nápadmi na personalizované vianočné darčeky mu určite vyčaríte úsmev na tvári počas tohto sviatočného obdobia. Prečo teda neurobiť jeho Vianoce výnimočnými s darčekom, ktorý je vyrobený len pre neho?

Aké sú niektoré vianočné darčeky pre toho, kto má všetko?

Máte aj vy ten pocit, že výber dokonalého vianočného darčeka pre toho výnimočného muža vo vašom živote, ktorý má zrejme všetko pod slnkom, je ťažký boj? Čo tak zvážiť praktický darček, ktorý môže používať každý deň? Alebo možno sentimentálny darček, ktorý mu pripomenie milovanú spomienku alebo špeciálne puto?

Aké sú niektoré sentimentálne vianočné darčeky pre neho?

Uvažujete nad tým, čím obdarovať výnimočného muža vo svojom živote počas týchto Vianoc? Sentimentálny darček, teda niečo, čo má emocionálnu hodnotu, môže byť skutočne ideálnou voľbou. Či už je to váš manžel, priateľ, otec alebo drahý priateľ, premyslený darček sa môže dotknúť jeho srdca, vytvoriť trvalé spomienky a posilniť vaše puto. Možno sa však pýtate, prečo práve sentimentálny darček?

Sentimentálne darčeky sú oveľa viac než len darčeky, sú gestom lásky, starostlivosti a uznania. Ukazujú, že nielen rozumiete jeho záujmom a vášňam, ale že si ceníte aj jeho individualitu.

Pozoruhodnou voľbou môže byť napríklad personalizovaný šperk. Vygravírované iniciály alebo špeciálny dátum sú nadčasovým kúskom, ktorý si môže chrániť navždy. Ďalším skvelým nápadom môžu byť zložito navrhnuté drevené hodinky s jeho menom. Ocení nielen ich krásu a užitočnosť, ale aj myšlienku, ktorá bola vložená do ich personalizácie. Pre milovníka kníh by bol darčekom, ktorý si bude vážiť, zápisník s vyrytým menom.

5 užitočných vianočných darčekov pre neho

Užitočné darčeky sú také, ktoré obdarovaný môže využívať počas každodenného života. Niektoré nápady môžu byť:

 • Kožená peňaženka s gravírovaním
 • Doska na krájanie s menom a textom
 • Súprava na grilovanie v koženom obale
 • Personalizovaný box na obed
 • Personalizovaná podložka pod myš

Aké sú vianočné darčeky pre muža, ktorý miluje víno alebo pivo?

Nakupovanie pre muža, ktorý má rád víno alebo pivo, môže byť príjemným zážitkom. Existuje toľko jedinečných a personalizovaných možností darčekov, ktoré môžu zlepšiť ich zážitok z pitia a ukázať vašu ohľaduplnosť k ich záľubám. Aké darčeky by to však mohli byť? Jedným z najpremyslenejších darčekov pre milovníka vína alebo piva sú personalizované doplnky. Tie môžu siahať od gravírovaných pohárov na víno, vlastných pivných súprav alebo dokonca špeciálneho otvárača na víno s jeho menom. Zakaždým, keď tieto predmety použije, pripomenú mu vaše krásne gesto.

Aké sú jedinečné vianočné darčeky pre mužov?

Nájsť dokonalý vianočný darček pre výnimočného muža vo vašom živote sa niekedy môže zdať ako neľahká úloha. Chcete niečo výnimočné, darček, ktorý si bude vážiť a na ktorý bude spomínať. Aké sú však presne niektoré jedinečné vianočné darčeky pre neho? Ponorme sa do sveta vzrušujúcich a 8 premyslených nápadov na darčeky, ktoré mu v tomto sviatočnom období určite vyčaria úsmev na tvári.

 1. Personalizovaná ľadvinka
 2. Sviatočná snehová guľa s fotografiou
 3. Cestovný termohrnček
 4. Drevená fotografická dlaždica s fotografiou
 5. Fľaša na vodu s potlačou
 6. Koktailová súprava s gravírovanými pohármi
 7. Kožený náramok s gravírovaním
 8. Personalizovaná súprava na domáce varenie piva

Stále hľadáte ďalšiu inšpiráciu? Pozrite si naše vianočné darčeky pre priateľa a naše vianočné darčeky pre otca.

Nápady na vianočné darčeky pre mužov

V YourSurprise sme objavili niekoľko skutočne originálnych nápadov na vianočné darčeky, ktoré potešia mužov vo vašom živote. Ak je to malý darček pre 50-ročného pána alebo ak hľadáte hromový darček, ktorým by ste prekvapili 20-ročného mladíka, nájdete ho na YourSurprise!

Ako si vyrobiť vianočný darček?

Ak do koncoročného darčeka pridáte osobný dotyk, ukážete, ako veľmi vám na niekom záleží. A prečo nevyužiť spomienky na rok 2024, chvíle, ktoré ste spolu zdieľali? Fotka z prázdnin strávených s manželom, táto veta, ktorú vaša najlepšia kamarátka zanechá kedykoľvek počas dňa alebo suvenír z narodenia pre krstného otca vášho drobca. Vytvorením osobného darčeka so spomienkou na tieto krásne chvíle strávené spolu sa dotknete citlivého miesta týchto pánov.

Vianočný darček pre jej priateľa

Či už to budú vaše prvé spoločné Vianoce, alebo spolu oslavujete už desiate Vianoce, romantický darček, ktorým prekvapíte muža vo svojom živote, nie je vždy tak. ľahké. Vianočný darček je ideálny spôsob, ako mu pripomenúť šťastie, ktoré ste spolu zažili. Vianoce sú však aj časom plánovania budúcnosti. Doprajte si krabicu na šampanské s vyrytými flautami, perfektný darček na spoločný prípitok na rok 2024!

Aký darček kúpiť svojmu priateľovi?

Tu je niekoľko tipov na darčeky, ktoré potešia vášho miláčika: Toblerone so svojím krstným menom, dúfam, že sa s vami o niečo podelí! Prispôsobiteľný box na sekeru, aby bol ešte neodolateľný. Vyšívaný župan pre mužov, ideálny na strávenie útulných a romantických víkendov ❤️

Vianočné darčeky pre brata

Bez ohľadu na to, koľko bitiek ste mali počas detstva, súrodenec je stále dôležitou postavou v živote človeka! Nezabudnite na tieto Vianoce, hľadajte darček, ktorý ho ohromí a urobí mu radosť, že má sestru alebo brata ako ste vy. Pre brata someliéra pohár na víno s jeho menom alebo elegantná oceľová vývrtka; pre brata vždy na cestách kufor s fotkou a pre chamtivého brata personalizované čokolády.

Nápad na vianočný darček pre môjho tínedžera

Ešte stále sa bojíte, že vám na Štedrý deň dôjdu nápady pre vášho tínedžera? Nebojte sa, máme všetko, čo potrebujete pre nezabudnuteľný čas! Čo tak vlastný batoh? Alebo Prispôsobené tričká? Prekvapte ho našimi Polaroidmi alebo stolové hodiny, aby nezmeškal čas na domáce úlohy! Vidíš ? Darčeky pre tínedžerov sú na našej stránke všade!

Vianočný darček pre otca, ktorý má všetko

Nezabudnime na druhého muža vo vašom živote! Pretože otcovia tak veľmi trpia za to, že sa museli vzdať tohto prvého miesta, ktoré držali vo vašom srdci. Preto si váš otec zaslúži vianočný darček, ktorý vyjadruje všetku lásku, ktorú k nemu máte. Zaspomínajte si na čarovné Vianoce svojho detstva, teraz je len na vás, aby ste urobili to isté pre svojho otca! Prispôsobte si otcovu obľúbenú fľašu piva obrázkom vás dvoch. Alebo použite spomienku z mladosti a vytvorte obrázok na plátno. Uvidíte, že váš otec bude veľmi dojatý, že dostane takýto osobný darček.

Vianočné darčeky pre starého otca

Ak máte po svojom boku starých rodičov, na Vianoce na nich nezabudnite! Vyberte darček, ktorý ukáže vášmu dedkovi, ako veľmi ho milujete. Ak váš dedko miluje príjemné pitie po večeri, môžete mu dať jedinečný vianočný darček šitý na mieru. YourSurprise ponúka široký výber prispôsobených fliaš a každú z nich je možné prispôsobiť vašou obľúbenou fotografiou a špeciálnou správou!

Malá vianočná pozornosť pre jeho krstného otca

Pamätáte si na najväčšie a najpôsobivejšie darčeky, ktoré ste si našli pod stromčekom, keď ste boli malí? S najväčšou pravdepodobnosťou to bol váš krstný otec, ktorý vám dal najväčší darček, ktorý bol na vrchole zoznamu želaní, ktoré ste chceli dať Santa Clausovi. Tento rok je len na vás, ako ohromíte svojho krstného otca na Vianoce! prispôsobenú škatuľku s jeho obľúbenou whisky, koženú tašku na notebook alebo prívesok na kľúče s fotografiou, na YourSurprise nájdete nápady na darčeky pre každý rozpočet, ktorými prekvapíte svojho krstného otca.

Vianočné darčeky pre nevlastného otca

Je pre vás váš nevlastný otec druhým otcom? Privítal vás do rodiny s láskavosťou a láskou? Pre neho sa tieto Vianoce rozhodnite pre darček, ktorý sa mu podobá. Zamyslite sa nad jeho záujmami. Napríklad, ak rád číta, dajte mu zošit, do ktorého si môže zapisovať svoje myšlienky; ak je chamtivý, môžete sa rozhodnúť pre krabičku s vínom a lahodnými aperitívmi. Prekvapiť ho môžete aj darčekom s fotkou jeho milovaných vnúčat. Určite sa poteší!

Originálne vianočné darčeky pre mužov

Na to, aby bol váš priateľ šťastný, netreba veľa. Dajte darčeku dôležitý význam tým, že ho prispôsobíte textom, svojimi menami a fotografiami. Takto mu môžete darovať vianočný darček, ktorý ho nadchne a ktorý bude chcieť mať stále pri sebe, alebo ho maximálne využiť, pretože je to špeciálna spomienka, ktorú ste mu venovali. Máme pre neho obrovský výber originálnych a jedinečných vianočných darčekov. Ak miluje čokoládu, obrovská vianočná tyčinka je ideálny darček! Ak má naopak vždy po ruke krígeľ piva, môžete zvážiť darovanie gravírovaného pohára na pivo alebo degustačný set s piatimi z jeho obľúbených pív.

Objavte, čo musíte mať: naše personalizované vianočné svetre!

Vianoce sú časom tradícií a zábavy. Jednou z nových tradícií, ktorá sa v posledných rokoch stala veľmi populárnou, je nosenie personalizovaného vianočného svetra, aby ste sa v tomto čarovnom období úplne ponorili do atmosféry sezóny! Chcete sa pripojiť k tejto novej tradícii? Vytvorte personalizované (zodpovedajúce) vianočné svetre pre celú rodinu! Ak chcete nájsť tieto svetre, kliknite na sekciu Vianoce.

Vianočné darčeky pre mužov s každým rozpočtom

Výber ideálneho vianočného darčeka pre neho nemusí byť pre váš rozpočet záťažou. Či už nakupujete pre priateľa, partnera alebo člena rodiny, môžete si byť istí, že nájdete niečo premyslené a jedinečné, na čo neminiete všetky úspory. Pozrite si náš výber vianočných darčekov pre mužov, z ktorých každý je vhodný pre rôzne rozpočty.

Vianočné darčeky pre neho s menším rozpočtom

Medzi naše lacnejšie darčeky patria napr:

 • Vianočný Toblerone s menom
 • Gravírovaný pollitrový pohár na pivo
 • Vlastná podložka pod myš
 • Gravírovaná vývrtka
 • Kolekcia fototlačí
 • Gravírovaný kožený náramok

Vianočné darčeky pre neho s väčším rozpočtom

Niektoré z našich vianočných darčekov pre muža v rámci tohto rozpočtu sú:

 • Personalizovaná darčeková krabička plná čokolád Mars, Twix alebo Snickers
 • Dekoratívna fotografická dlaždica
 • Personalizovaná ľadvinka
 • Gravírovaná drevená doska na krájanie
 • Personalizovaná gravírovaná krabička na obed

Aké sú niektoré luxusné darčeky pre mužov?

Hľadáte dokonalý luxusný vianočný darček pre výnimočného muža vo vašom živote? V našej personalizovanej ponuke nájdete rôzne prémiové nápoje, od luxusných šampanských cez rafinované likéry a kvalitné vína až po exkluzívne koktaily. Náš luxusný sortiment však siaha aj za hranice jedla a nápojov! Naše krásne gravírované drevené hodinky; nadčasový darček, ku ktorému môžete pridať jeho meno a dodať mu tak nádherný osobný nádych. Medzi ďalšie luxusné personalizované možnosti patria praktické a štýlové predmety, ako napríklad naše prispôsobiteľné kožené puzdro na notebook, a pre najväčšieho čokoládového fanúšika? Prekvapte ho našou obrovskou XXL tyčinkou Toblerone! Tento pôsobivý čokoládový darček váži neuveriteľných 4,5 kg!

Aké sú romantické vianočné darčeky pre mužov?

Nádych romantiky robí Štedrý deň ešte výnimočnejším. Ak hľadáte vianočný darček pre neho, ktorý sa dotkne jeho srdca, YourSurprise ponúka veľa možností.

Nič nepovie "milujem ťa" lepšie ako darček v tvare srdca. Srdcia sú predsa symbolom lásky! Máme veľa romantických darčekov, od čokolády až po vankúše. V našom online editore môžete k akémukoľvek darčeku pridať dizajn s motívom lásky; každý darček môže byť romantický, ak ho personalizujete špeciálnym odkazom alebo fotografiou!