Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vianočné darčekové sady vás rýchlo dostanú do sviatočného ducha. Tieto sady obsahujú kulinárske špeciality, kvalitné nápoje, wellness súpravy a mnoho ďalších. Vďaka jedinečným možnostiam personalizácie dodávajú vianočné darčekové súpravy vianočným oslavám jedinečný nádych náklonnosti a starostlivosti.

35 Darčeky

Objavte najlepšie vianočné súpravy s jedinečnou personalizáciou!

Darčekové sady sú najlepším vianočným darčekom a jedným z najoceňovanejších na trhu. Nič nevyjadruje "veselé Vianoce" tak ako premyslene vybraná vianočná darčeková súprava. Či už ide o krásne prezentovaný balík nápojov a potravinových špecialít alebo voňavú wellness súpravu, tieto darčeky sú tajnou prísadou, ktorá premení obyčajné Vianoce na skutočne nezabudnuteľné. Naše vianočné darčekové sady je možné personalizovať a vytvoriť tak jedinečný darček na mieru v najveselšom období roka!

Vianočné sady sú skvelým darčekom pre zamestnancov, na poďakovanie vašim pracovným partnerom a oslavu sviatkov.

Nápojové vianočné darčekové súpravy, ktoré vám pomôžu rozprúdiť večierok!

Pre zamestnanca, ktorý miluje pohár dobrého vína, nie je nič lepšie ako personalizovaná vianočná súprava na víno. Od talianskych červených vín až po šumivé francúzske bublinky - pre každého sa nájde vianočná sada vína. A ak obdarovaný uprednostňuje iné druhy nápojov, čo tak vlastná koktailová súprava? Medzi obľúbené patria sady gin tonic alebo slávne espresso Martini s pohármi v cene!

Wellness vianočné darčekové sady pre pohodové sviatky

Naše wellness darčekové sady sú dokonalým darčekom na relaxačné vianočné obdobie. Hovoríme o príjemných, voňavých mydlách a šampónoch, pleťových vodách a krémoch a mnohých ďalších. Wellness vianočná darčeková súprava je vianočný darček na dokonalý relax.

Hľadáte pre ňu jedinečnú vianočnú darčekovú súpravu? Ak chcete sadu s rôznymi voňavými výrobkami, zvážte našu darčekovú sadu The Gift Label alebo škatuľu s výberom telových a vlasových mydiel, ktoré sa dodávajú s personalizovaným uterákom.

Medzi ďalšie oceňované vianočné darčekové sady wellness patria sady Love Beauty a Planet a značkové personalizované sady Axe.

5 najjedinečnejších vianočných darčekových súprav, ktoré môžete tento rok darovať ako poďakovanie svojmu zamestnancovi

Už vás unavujú obyčajné balené vianočné darčekové sady bez osobného dotyku? Tento rok vytvorte pre svojich spolupracovníkov a zamestnancov jedinečnú a personalizovanú vianočnú súpravu. Darčekovú sadu si môžete prispôsobiť vlastnou personalizáciou, a to pomocou fotografie, mena a/alebo textu! Tu je niekoľko nápadov na personalizované vianočné darčekové sady:

  1. Darčeková súprava peňaženky a opasku: dodáva sa v ozdobnej krabici s koženou peňaženkou s vygravírovaným menom a koženým opaskom.
  2. Čajový box: dodáva sa s 2 vygravírovanými pohármi, drevenou škatuľkou a výberom čajov
  3. Pivné balíčky: vaša obľúbená značka piva v personalizovanej súprave s fotografiou a menom.
  4. Darčeková súprava na víno: obsahuje vašu obľúbenú fľašu vína a sadu pohárov. Prispôsobte si veko škatule alebo si nechajte vygravírovať poháre s vašou personalizáciou.
  5. Wellness personalizovaná škatuľa: obsahuje sprchový gél a mydlo na ruky, zabalené v personalizovanej kartónovej krabici s vašou fotografiou, menom a/alebo textom.

Vianočné darčekové sady s jedlom a nápojmi

Vianočné darčekové sady s jedlom a nápojmi sú absolútnym riešením vašej dilemy sviatočného obdarovania. Krásne zabalená škatuľa sa otvorí a odhalí fľašu znamenitého vína alebo vybrané pivo. K týmto rozkošným nápojom sú priložené slané pochutiny a kuchynské náradie: k súprave na pivo sa dodáva otvárač na fľaše a k súprave na víno sa dodáva gravírovaná drevená doska.

Nezabudnite si vybrať svoje obľúbené víno! Vyberiete si červené, biele alebo ružové?

Potrebujete ďalšie inšpirácie na darčeky pre vašich zamestnancov? Pozrite si všetky vianočné firemné darčeky!