Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Darčekový box je ideálny darček pre tých, ktorí chcú poslať srdečný darček alebo poďakovať niekomu výnimočnému v ich živote. Vyberte si svoj obľúbený druh darčekovej sady, od darčekových krabíc na jedlo a pitie až po wellness darčekové krabice s gravírovanými pohármi.

35 Darčeky

Darčekové sety

Prekvapenie špeciálnym darčekom je spôsob, ako prejaviť vďačnosť, zablahoželať vám k míľniku alebo jednoducho dať trochu šťastia niekomu dôležitému vo vašom živote. Darčekové krabičky sú obľúbeným darčekom, ktorý nikdy nevyjde z módy, pretože vám umožní mať v jednej darčekovej krabičke viac myšlienok. Personalizovaná darčeková krabička je ideálna pre tých, ktorí hľadajú originálny darček, pre tých, ktorí chcú byť na bezpečnej strane bez obetovania kvality a prekvapenia! S YourSurprise si môžete vybrať medzi rôznymi personalizovanými darčekovými krabičkami: kozmetické pre tých, ktorí sa o seba radi starajú; s občerstvením a nápojmi, pre tých, ktorí radi oslavujú a užívajú si chvíle s priateľmi alebo wellness, pre tých, ktorí ocenia voňavý a originálny darček. Pozrite si naše nápady na darčekové balíčky a nájdite pre vás tú najlepšiu možnosť!

Ako si prispôsobiť darčekové balíčky?

Darčekové krabičky je možné darovať ako darček s jedinečným prispôsobením: vyberte si svoje meno a fotografiu na vonkajšom obale alebo upravte obsah vo vnútri. Každá darčeková krabička má jedinečný spôsob personalizácie. Takto bude darčeková krabička vytvorená len pre obdarovaného a stane sa darčekom navrhnutým a vyrobeným zo srdca.

Nápady na vaše vianočné darčekové balíčky

Darčekovú krabičku môžete samozrejme darovať na akúkoľvek príležitosť, ale darčekové balíčky sú na Vianoce vždy obľúbené. Je to alternatíva ku klasickému vianočnému košíku. Zmeňte tvar a obsah, ktorý si vyberiete z fantastických darčekových možností! Chutné vianočné balíčky jedla pre všetky chute alebo wellness darčekové krabičky pre úplný relax Vianočnú darčekovú krabičku môžete darovať priateľom a rodine, ale môžete ju použiť aj ako tip na darček pre niekoho, koho veľmi nepoznáte. Osoba, ktorej sa chcete poďakovať za láskavosť alebo za to, že ste najlepším zákazníkom vo vašej spoločnosti. Nech už je dôvod akýkoľvek, vianočný darčekový balíček vždy oceníme!

Darčekové krabičky s jedlom a nápojmi

Jedlo a nápoje sú vždy cenným darčekom! Chceme vám ponúknuť darčekové krabičky na jedlo, ktoré kombinujú chutné občerstvenie a nápoje. Tu sú naše návrhy:

  • Darčeková krabička na víno: fľaša červeného vína, dva prispôsobené poháre vína, krekry a tapenáda s paradajkovým pestom.
  • Darčeková krabička piva: fľaša piva Duvel, dva prispôsobené poháre piva a kešu oriešky
  • Aperitív v darčekovom balení: fľaša červeného vína, personalizovaná servírovacia doska, olivový olej, krekry, pesto tapenáda s paradajkami a kešu orieškami.
  • Koktail v darčekovom balení: 3 koktaily Bacardi, dva prispôsobené poháre na koktaily, slamky a kocky ľadu

Naše krabičky sú jedinečným darčekom na narodeniny, kolaudáciu a iné špeciálne príležitosti, ktoré si vyžadujú príjemnú oslavu!

Darčeková krabička na kúpeľ a wellness

Na chvíľu si oddýchnuť a spomaliť zo svojho uponáhľaného života je nevyhnutné. Či už ide o relaxačný kúpeľ, prechádzku v prírode alebo dobrý film, každý si zaslúži chvíľku relaxu. Darujte niekomu wellness darčekovú krabičku, ktorá vám pripomenie dôležitosť starostlivosti o seba. Prekvapte priateľa, svojho manžela alebo niekoho výnimočného personalizovanou darčekovou krabičkou. Nejaké nápady? Prispôsobený balíček Dove alebo Axe s produktmi starostlivosti o telo alebo personalizovaný balíček s voňavými mydlami na ruky.