Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Chcete sa na Vianoce poďakovať svojim zamestnancom špeciálnym spôsobom? Potom si nechajte vyrobiť personalizovaný darček špeciálne pre svojich zamestnancov. Každý darček môže byť individuálne personalizovaný menom, logom a/alebo fotografiou.

139 Darčeky

Videli ste 48 z 139 darov

Zamestnanci s vianočným darčekom

Počas vianočného obdobia je zvykom vyhradiť si čas na výber najvhodnejšieho vianočného darčeka pre klientov a zamestnancov. Darček, ktorý symbolizuje práve skončený rok a želanie šťastných sviatkov. Vytvorte si s YourSurprise tie najkrajšie darčeky pre zamestnancov, zákazníkov a obchodných partnerov a zaželajte im veselé Vianoce jedinečným spôsobom! Firemný vianočný darček je premyslený a originálny nápad, ktorý odráža vašu firmu a posolstvo, ktoré chce odovzdať. Môžete si vybrať pekný darček pre svojich zamestnancov alebo darček, ktorý propaguje vašu firmu pre zákazníkov a obchodných partnerov. Objavte všetky nápady na vianočné darčeky pre firmy!

Originálne vianočné darčeky pre zamestnancov

Vianoce sú časom, keď sa môžete poďakovať svojim zamestnancom za ich tvrdú prácu počas roka a dať im premyslený darček. Vaši zamestnanci určite očakávajú darček ako prejav vďaky a prianie do ďalšieho roka.

Aký je to originálny vianočný darček

Vyberte tento rok pre svojich zamestnancov originálny vianočný darček, prekvapte ich niečím zábavným a nečakaným. S nami môžete vianočný darček urobiť jedinečným pre každého zamestnanca tým, že ho personalizujete jeho menom alebo osobným odkazom. Takto máte personalizovaný darček pre všetkých kolegov.

Zábavné vianočné darčeky môžete tiež personalizovať logom alebo špeciálnym odkazom, prípadne ich môžete zabaliť do personalizovaného baliaceho papiera.

Možnosti darčekov a prispôsobenia sú nekonečné! Vaši zamestnanci dostanú tento rok na Vianoce dokonalý darček, ktorý ste pre nich s našou pomocou vyrobili od srdca.

Nápady na vianočné darčeky pre zamestnancov na Vianoce 2024

Aký vianočný darček dáte svojim zamestnancom v roku 2024? Darček, ktorý nikdy nevyjde z módy, je firemný darček s jedlom a vínom. Takto prekvapíte chuťové poháriky obdarovaných lahodným darčekom, na ktorom si pochutnajú! Odpočítavanie do Vianoc môžete začať adventným kalendárom s čokoládou, ako poctu každému zamestnancovi, pričom každý adventný kalendár môže byť personalizovaný s jedinečným nádychom. V skutočnosti by čokoláda na Vianoce nikdy nemala chýbať! Toto sú tie najlepšie darčeky s jedlom a vínom pre vašich zamestnancov:

 • Fľaše šampanského, v puzdre na mieru alebo so sadou pohárov
 • Fľaša vína s vlastnou etiketou
 • Personalizovaná čokoláda od najlepších značiek
 • Balíčky s cukrovinkami, dokonca v gigantických veľkostiach!
 • Vianočné balíčky s fľašou a občerstvením a mnoho ďalších!

Pozrite si všetky darčeky s čokoládou a sladkosťami. Okrem chutných darčekov máme aj darčeky, ktoré obdarovaného nechajú bez slov, ako sú gravírované poháre, drevené dosky na krájanie, krabice na víno a mnoho ďalšieho! Objavte všetky nápady na vianočné darčeky pre obchodných partnerov na YourSurprise. Pozrite si aj firemné darčeky na koniec roka.

Môžem objednať vianočné darčeky pre zamestnancov vo veľkom?

Áno, určite je to možné a tiež to má zmysel. Na YourSurprise môžete zadávať veľké objednávky, čo má niekoľko výhod: Takto môžete dať rovnaký vianočný darček všetkým zamestnancom, ale stále môžete vianočnému darčeku dodať osobný charakter.

Objednávanie vianočných darčekov pre zamestnancov vo veľkom vám ušetrí aj veľa času, nemusíte predsa vyberať darčeky pre každého zvlášť.

Ako môžem firemným vianočným darčekom dodať osobný nádych?

Pokiaľ ide o firemné vianočné darčeky, osobný prístup môže urobiť veľký rozdiel.

Nejde len o samotný darček, ale aj o to, aby ste ukázali, koľko námahy a úsilia ste do vianočného darčeka vložili.

Ako teda môžete firemným vianočným darčekom dodať osobný nádych?

Darovaním personalizovaného vianočného darčeka počas sviatkov im môžete skutočne dať pocítiť, že ich vidíte a vážite si ich prácu.

Na vianočné darčeky vytlačte napríklad ich meno alebo iniciály. Na naše vianočné darčeky pre zamestnancov môžete vytlačiť aj osobný odkaz, fotografiu alebo poďakovanie.

Je to malá námaha, ale darček je vďaka tomu oveľa osobnejší a zamestnanec na vianočný darček, ktorý je mu osobne adresovaný, len tak ľahko nezabudne.

Aké sú najlepšie vianočné darčeky pre zamestnancov?

Nie ste si istí, čím obdarovať svojich zamestnancov v tomto vianočnom období?

Existuje veľa možností. Medzi niektoré nápady patrí napr:

 • Personalizovaná peňaženka
 • Bonboniéra lahodnej čokolády Milka
 • Nápojový balíček s vínom a občerstvením
 • Gravírovaná doska na krájanie
 • Koktailový set alebo pivný balíček
 • Fľaša alkoholu s vygravírovaným pohárom
 • Obrovská čokoládová tyčinka s fotografiou
 • Darčeková súprava na wellness

Bežné darčeky premeníte na originálne vianočné darčeky tak, že na ne s nadšením vygravírujete meno obdarovaného.

Ďalšie firemné vianočné darčeky pre zamestnancov

Ponúkame vám ďalšie nápady na vianočné darčeky pre zamestnancov v kanceláriách:

 1. Ekologické predmety: od opakovane použiteľných personalizovaných pohárov a fliaš na vodu až po nákupné tašky.
 2. Kancelárske potreby: personalizované písacie potreby, plánovač na mieru alebo termoska s vlastnou potlačou na rannú kávu.
 3. Wellness darčeky: Podporte starostlivosť o seba medzi svojimi zamestnancami tým, že ich obdarujete napríklad personalizovaným wellness balíčkom a vonnými sviečkami.

Aké sú lacné, ale dobré vianočné darčeky pre zamestnancov?

Hľadáte cenovo výhodné vianočné darčeky pre svojich zamestnancov bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v kvalite? Ak máte veľa zamestnancov, častokrát môžete využiť rôzne zľavy, čím viac vianočných darčekov kúpite, tým sú lacnejšie.

Aké sú vianočné darčeky pre obchodných partnerov?

Vianoce, čas dávania a prijímania, sú ideálnou príležitosťou, ako dať svojim obchodným partnerom do pozornosti prejav vďaky.

Poďakujte obchodnému partnerovi alebo klientovi za to, že si vás v uplynulom roku vybral, a zaželajte mu šťastné Vianoce.

Urobte dojem s personalizovanými darčekmi, ktoré zodpovedajú vašim firemným hodnotám. Myslite na personalizované kancelárske predmety, ako sú napríklad kancelárske darčeky.

Ak chcete darovať niečo iné ako tradičné vianočné balíčky, vyberte si možnosť poslať vianočný balíček plný firemných darčekov, ktoré ste sami navrhli.

Spolu s ním vám bezplatne pošleme aj kartičku, na ktorej môžete poďakovať svojim obchodným partnerom alebo klientom za celý rok.