Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Zapôsobte na klientov a zamestnancov s naším sortimentom personalizovaných firemných darčekov, z ktorých každý je prispôsobený tak, aby zanechal trvalý dojem. Náš sortiment ponúka niečo špeciálne pre každý profesionálny vzťah - od elegantných doplnkov až po prispôsobiteľné pomôcky. Pozdvihnite svoju značku a posilnite kontakty pomocou premyslených darčekov na mieru, ktoré odrážajú jedinečnú identitu vašej spoločnosti.

172 Darčeky

Videli ste 48 z 172 darov

Najlepšie darčeky k pracovnému výročiu

Je zamestnanec vo firme už 5 rokov? Alebo má kolega za sebou 10 rokov? Alebo máte skutočne oddaného zamestnanca, ktorý pracuje pre spoločnosť 20, 30 alebo dokonca 50 rokov. To je samozrejme potrebné osláviť, aby vedeli, ako veľmi si ich vážite.

Máme širokú ponuku klasických darčekov k pracovnému výročiu, ako je napríklad gravírované pero alebo lahodné víno, šampanské či čokoláda. Skvelé darčeky k pracovnému výročiu sú však tie, ktoré sú vyrobené špeciálne pre obdarovaného. V spoločnosti YourSurprise okoreníme najbežnejšie darčeky k výročiu na niečo, na čo obdarovaný nikdy nezabudne.

Môžete napríklad darovať fľašu vína s personalizovanou etiketou s vlastným textom a dokonca použiť logo vašej spoločnosti. Alebo čo tak fľaša šampanského v krásnej drevenej škatuli s gravírovaním. Záverečnú bodku dodáte sadou vhodných pohárov s vygravírovaným vlastným textom alebo menom.

Má oslávenec chuť na sladké a zásuvka pracovného stola je vždy plná najrôznejších dobrôt? Potom budú naše mega čokolády veľkým hitom. V ponuke máme najrôznejšie známe značky, ako napríklad Toblerone, Milka, Twix, Chokotoff alebo Cote d'Or. Balenie je plne personalizované s menom, obrázkom/logom a osobným pozdravom.

Darčeky k pracovnému výročiu, ktoré vás potešia

Ak váš kolega oslavuje pracovné výročie, je to ideálna príležitosť prekvapiť ho zábavným a premysleným darčekom.

Môžete ich prekvapiť vtipným tričkom s potlačou vtipného obrázku osoby, ktorá oslavuje výročie. Ďalším skvelým darčekom k výročiu by mohli byť vtipné ponožky s vlastným dizajnom, alebo ak chcete niečo, čo môže daná osoba používať v práci, môžete si vybrať pekný hrnček s obrázkom a vlastným dizajnom alebo peknú podložku pod myš s logom spoločnosti a personalizovaným textom.

Darčeky k pracovnému výročiu nemusia byť nudné, popustite uzdu fantázii a vytvorte iný darček k výročiu!

Darček k 25. pracovnému výročiu - jedinečný míľnik

V dnešnej dobe už nie je pravidlom, že ľudia pracujú pre zamestnávateľa tak dlho. Dvadsaťpäťročné pracovné výročie je celkom slušný úspech. Znamená to tiež, že daná osoba je svojej práci oddaná a je rada, že pre spoločnosť pracuje. O to viac je potrebné dať najavo, že si danú osobu ceníme a vážime.

Aký je však ideálny darček k výročiu pre niekoho, kto oslavuje 25. výročie vo firme? Potrebujete inšpiráciu na hľadanie skvelých darčekov k pracovnému výročiu? Potom ste na správnom mieste! Máme veľa nápadov na darčeky, ktoré oslávenca určite potešia.

  • Darčeková krabica pív s personalizovaným obalom a gravírovanými pohármi je skvelým darčekom k výročiu pre milovníka piva.
  • Na oslavu výročia si môžete objednať lahodné čokoládové pralinky s fotografiou a vlastným textom. Vďaka tomu bude oslava o niečo osobnejšia.
  • Luxusná kožená peňaženka s vygravírovaným monogramom v kombinácii s krásnym koženým opaskom
  • Krásny náramok s personalizovaným textom

To je len malý výber našich darčekov k výročiu. Ak chcete prekvapiť kolegu, pozrite si naše darčeky na rozlúčku pre kolegov. Tu nájdete aj množstvo inšpirácie na dokonalý darček k pracovnému výročiu.

Darček k 40. pracovnému výročiu, na ktorý oslávenec nikdy nezabudne

Ak váš zamestnanec alebo kolega oslavuje 40. pracovné výročie, našli ste niekoho, kto do firmy vložil celý svoj život. To si zaslúži viac než len potľapkanie po pleci. Oslávenec 40. pracovného výročia bude prirodzene o dosť starší.

Darček k 10. výročiu pre kolegu alebo zamestnanca

Najčastejšie spoločnosť naplánuje drink alebo špeciálnu oslavu na výročie zamestnancov. A samozrejme, nesmú chýbať darčeky k pracovnému výročiu. Pomôžeme vám nájsť skvelý darček k pracovnému výročiu, ktorý určite oceníte.

Príjemná flísová deka pre osobu, ktorá sa vždy sťažuje, že je v kancelárii zima. Alebo pre človeka, ktorý vždy príde prvý v piatok večer do baru, môžete darovať darčekovú súpravu Pornstar Martini alebo gravírovaný otvárač na víno. Môžete si tiež zostaviť vlastný darčekový kôš s rôznymi drobnými darčekmi k výročiu, ako je napríklad kľúčenka na mieru, pár papúč s obrázkom či ľubovoľným textom.

Kôš môžete naplniť personalizovanou bonboniérou alebo držiakmi na čajové sviečky s vlastnou fotografiou. Je to naozaj dokonalý darček k pracovnému výročiu, však?

Nájdite nezabudnuteľný darček k pracovnému výročiu

Nezabudnuteľný darček k pracovnému výročiu je plne personalizovaný darček k pracovnému výročiu. Všetky naše darčeky k pracovnému výročiu si môžete personalizovať vlastným menom, fotografiou a osobným odkazom. Navrhnúť dokonalý darček k pracovnému výročiu je mimoriadne jednoduché a ľahké! Stačí nájsť darček, ktorý sa vám najviac páči.

Potom ho môžete personalizovať v našom online editore, kde stačí nahrať obrázok alebo logo podľa vlastného výberu, pridať meno a akýkoľvek osobný text a darček je hotový. Výsledok si môžete hneď pozrieť, a ak ste so svojím výtvorom spokojní, postaráme sa oň. Váš darček vyrobíme s láskou a precíznosťou a pošleme ho na vami zvolenú adresu.

Výroba skvelých darčekov k pracovnému výročiu už nemôže byť jednoduchšia!

Prekvapte zamestnanca dokonalým darčekom k pracovnému výročiu

Takmer všetky naše darčeky je možné personalizovať s logom vašej spoločnosti. Okrem toho môžete pridať personalizovaný text a možno aj fotografiu oslávenca.

Inšpiráciu na skvelý darček k výročiu nájdete v našej ponuke darčekov s logom. Ukážte svojmu zamestnancovi, ako veľmi si ho vážite, pomocou personalizovaného darčeka k výročiu.

Darčeky k pracovnému výročiu od firmy

Zveril vám zamestnávateľ zodpovednosť za výročia? Ak áno, dostali ste dôležitú úlohu. Pre mnohých ľudí je to výnimočný okamih, keď sú v spoločnosti 5, 10, 20 alebo 25 rokov. A ocenia, ak to ako zamestnávateľ uznáte aj vy.

Každá spoločnosť má svoj vlastný rozpočet a líši sa, koľko vyčlení na oslavy pracovných výročí. Preto máme obrovský výber darčekov, ktoré vyhovujú každému rozpočtu. Darčeky, ktoré určite oceníte a pri ktorých nezáleží na cene. Fľašu šampanského s vaším logom, menom oslávenca a fotografiou ocení nejeden zamestnanec.

Nezabudnite, že dôležitá je myšlienka!

Malý darček nemusí byť drahý - pre mnohých ľudí je dôležité vaše gesto a skutočnosť, že si naň spomenuli.

Najlepšie nápady na darčeky pre pracovné výročie

S našimi úžasnými nápadmi na darčeky k pracovnému výročiu nezostane žiadne oko suché! Preskúmajte našu širokú ponuku personalizovaných darčekov k pracovnému výročiu, ktoré vám zaručene vyčaria úsmev na tvári.

Môžete napríklad darovať nadčasový darček v podobe drevených náramkových hodiniek s gravírovaním. Sú štýlové a zároveň udržateľné. Skvelým nápadom na darček môžu byť sušené kvety v drevenom držiaku s personalizovaným gravírovaním.

Skutočne jedinečný darček môžete vytvoriť zabalením do personalizovaného darčekového obalu s vlastnou fotografiou alebo logom spoločnosti. Vtedy máte naozaj zmysel pre detail. Pridajte personalizovaný pozdrav, napríklad náš drevený držiak na karty s vytlačenou fotografiou a textom. Bude vyzerať skvele na vašom pracovnom stole alebo na poličke doma.