Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Stať sa prvýkrát otcom je naozaj vzrušujúce. Takmer rovnako vzrušujúce ako oslava vášho prvého Dňa otcov! Oslavuje váš partner alebo niekto z vašich blízkych svoj prvý Deň otcov? Prekvapte ho osobným darčekom!

65 Darčeky

Videli ste 48 z 65 darov

Personalizované darčeky k prvému Dňu otcov

Stať sa otcom je krásny a nezabudnuteľný moment. Byť prvýkrát otcom dáva životu úplne nový zmysel. Prvá Deň otcov je preto špeciálny moment pre celú rodinu, nie iba pre otca. Malý prírastok ešte nebude vedieť obdarovať svojho ocka, ale mamka si určite nenechá ujsť príležitosť venovať otcovi špeciálny darček k prvému Dňu otcov.

Čo darovať k prvému Dňu otcov?

Oslava prvého dňa otcov je pre nového otca významnou udalosťou a nájsť ideálny darček môže byť trochu náročné.

Preto sme pripravili tento fantastický zoznam nápadov na darčeky, aby bol jeho prvý Deň otcov skutočne výnimočný:

 1. Personalizovaná kniha ku Dňu otcov pre otca a dieťa
 2. Dlaždica s fotografiou najlepšieho otca na svete
 3. Krabica na spomienky na uloženie všetkých spomienok na 1. rok dieťaťa, ktoré si môžete uchovať do budúcnosti.
 4. Tričko na oslavu 1. Dňa otcov s parádnym textom alebo fotografiou
 5. Pohľadnica s premysleným odkazom pre otca
 6. Zarámovaná fotografia otca a dieťaťa
 7. Fotoalbum so všetkými spomienkami na prvé mesiace/rok s dieťaťom

Oslava prvého dňa otcov

Prvý Deň otcov je v niečom výnimočne magický. Je to výnimočný okamih v živote muža, keď sa mu dostáva uznania za to, že sa ujal neuveriteľnej úlohy otca, a je to príležitosť pre jeho blízkych, aby ho oslávili a podporili na jeho novej ceste.

Oslavy prvého Dňa otcov sú nielen spôsobom, ako ho obdarovať láskou a uznaním, ale aj spôsobom, ako vytvoriť trvalé spomienky, ktoré si bude vážiť ešte dlhé roky.

5 darčekov k prvému Dňu otcov pre otca

Nezabudnite, že otec je hviezdou dňa!

Oslávte ho premysleným darčekom k 1. dňu otcov. Tu je niekoľko nápadov, ako prekvapiť nového otca:

 1. Náramok s menom otca alebo bábätka
 2. Termohrnček s fotografiou alebo menom
 3. Wellness box so sprchovým gélom a dezodorantom
 4. Kožená kľúčenka s menom
 5. Kožená súprava na grilovanie

Ako môžem personalizovať darček k prvému dňu otcov?

Personalizácia darčeka k prvému dňu otcov ho môže urobiť ešte výnimočnejším a významnejším. Otec tak bude vedieť, že bol vyrobený práve pre neho!

Jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je pridať na darček otcovo meno alebo iniciály. To sa dá urobiť gravírovaním, vyšívaním, potlačou alebo dokonca len pridaním personalizovanej visačky alebo štítku. Ďalším spôsobom personalizácie darčeka k prvému dňu otcov je zakomponovanie niečoho, čo je pre otca a jeho dieťa výnimočné. Ak majú napríklad otec a dieťa špeciálnu pieseň alebo knihu, ktorú majú spolu radi, začlenenie tejto skutočnosti do darčeka ho môže urobiť osobnejším a sentimentálnejším. Ak chcete získať viac inšpirácie, pozrite si všetky darčeky ku dňu otcov.

Originálne darčeky ku Dňu otcov

Táto jedinečná príležitosť si vyžaduje originálny darček ku Dňu otcov, čiže personalizovaný dar je na to ako stvorený. Vytvorenie špeciálneho darčeka pre otca nebolo nikdy jednoduchšie a zábavnejšie. Jednoducho vyberte zábavnú fotografiu, pridajte sladkú správu a personalizujte si jeden z našich mnohých krásnych darčekov k Dňu otcov. Čo poviete na roztomilý ladiaci outfit ako darček? Dieťa môže nosiť personalizované detské body s vlastným textom a fotografiou, a nový otecko si môže na seba vziať personalizované tričko s rovnakým dizajnom! Môžete pridať napríklad text „Aký otec, taký syn“; budú spolu vyzerať rozkošne. Ideálny darček na krásne rodinné fotografovanie.

Tipy a nápady na prvý Deň otcov

Vďaka našim znalostiam sme schopní vám poskytnúť niekoľko dobrých tipov na Deň otcov, aby ste zaistili, že si tento deň váš ocko navždy zapamätá. Personalizovaný hrnček na Deň otcov je skvelý nápad, pretože ho bude môcť využívať každý deň, či už doma alebo v práci! Ďalším originálnym nápadom je personalizovaná kľúčenka napríklad s fotografiou nového člena rodiny. Zakaždým, keď bude používať svoje kľúče si spomenie na tento výnimočný deň.

Darčeky pre budúcich otcov

Ak jednoducho nemôžete udržať svoje vzrušenie a chcete osláviť Deň otcov skôr, ako príde na svet malý, pripravili sme pre vás tipy na skvelé darčeky pre budúcich otcov. Mohli by ste sa podeliť o všetku radosť, napríklad tým, že napíšete svoje pocity na personalizovanú kartu. Nikdy nepodceňujte hodnotu malých gest. Skutočne osobný a srdečný darček môže mať väčšiu hodnotu, ako si myslíte, či už je veľký alebo malý.

Prvý Deň otcov na diaľku

Ak chce skupina priateľov, starých rodičov alebo kolegov dať novému otcovi darček, ale nemôžu ho osobne navštíviť, môžu mu jednoducho a bezpečne nechať poslať darček podľa vlastného výberu priamo na jeho adresu . V ponuke máme množstv schránkových darčekov, čo znamená, že aj keď obdarovaný nie je doma, darček predsa len dostane. Môžete si dokonca pridať bezplatnú darčekovú kartu s vlastnou osobnou správou.