Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vytvorte pre ňu perfektné personalizované valentínske darčeky s fotografiou, menom a/alebo textom podľa vášho výberu a rozmaznávajte výnimočnú ženu vo vašom živote v ten najromantickejší deň v roku. 

196 Darčeky

Videli ste 48 z 196 darov

Valentínsky darček pre ňu

14 februára je váš čas podarovať vašej láske krásny valentínsky darček. Väčšine žien sa páči, keď na to pomyslia, no my vám pomôžeme s hľadaním ideálneho darčeka. Máme pre ňu toľko romantických a sladkých darčekov, že si môžete byť istí, že nájdete niečo krásne. Tento rok vám pomôžeme dodať sviatku svätého Valentína viac hĺbky!

Náš každodenný život je často taký hektický, že máme tendenciu zabúdať, že láska je pocit vyjadrený sladkými gestami a slovami. To znamená, že myšlienka vášho gesta je rovnako dôležitá ako gesto samotné.

Začnite tým, že si napíšete pár povzbudivých slov. Keď premýšľate o tejto osobe, čo vám ako prvé napadne? Je tu pre vás vždy, keď to potrebujete, alebo vám často píše esemesky, aby vám zaželala šťastie? Mnoho básnikov a umelcov bolo pred vami, takže na inšpiráciu použite básne alebo piesne. Tieto sladké slová potom môžete použiť priamo na darčeku, napríklad gravírovaním, alebo jednoducho napíšte krásnu správu do darčekovej kartičky. Spôsob, ako dať svojmu daru ešte väčší význam.

Tipy na valentínske darčeky pre ženy

Ktorý darček si však vyberiete vy? Teraz je dôležité sa nad tým poriadne zamyslieť. Predstavte si, komu kúpite tento valentínsky darček. Čo má rada? Je veľmi vyšportovaná, alebo sa rada obracia v domácnosti? Nižšie vám ponúkame niekoľko tipov na ten najlepší valentínsky darček pre ňu.

 1. Romantická večera s prípitkom, napríklad šampanským.
 2. Čokoláda a zväzok ruží.
 3. Personalizovaný mega plyšový medveď s fotkou, na ktorej ste spolu.
 4. Fotokniha naplnené vašimi najkrajšími chvíľami.
 5. Náhrdelník so srdcom s vaším menom.

Objednajte pre ňu svoj valentínsky darček už teraz

Uistite sa, že darček na Valentína pre ňu máte doma včas! Než sa nazdáte, čoskoro bude deň zamilovaných. Očividne nechcete zostať bez darčeka alebo behať po obchodoch na poslednú chvíľu! Nájdite si čas a vytvorte darček na Valentína pre svoju priateľku alebo manželku a urobte 14. február ešte výnimočnejším.

Najlepší malý valentínsky darček pre ženu

Hľadáte darček, ktorý nie je príliš náročný? Možno stále chcete prekvapiť svoju milovanú peknou myšlienkou, ale máte málo finančných prostriedkov alebo proste nie ste človek s veľkými gestami. S YourSurprise pre ňu nájdete veľa lacných valentínskych darčekov a nápadov na malé romantické gestá. Tu je niekoľko tipov:

 • Personalizovaná kniha receptov pre tých, ktorí milujú varenie
 • Puzzle v tvare srdca s vašou najlepšou fotografiou
 • Prispôsobená sklenená sviečka na vytvorenie romantickej atmosféry
 • Praktický a originálny kryt na mobilný telefón na prispôsobenie
 • Balíček čokolád Milka pre tých, ktorí sa nezaobídu bez sladkostí

Oslávte to vo veľkom s valentínskym balíčkom pre ňu

Jedným z darčekov, ktoré na Valentína nikdy nevyjdú z módy, je darčekový set. Nielenže dobre vyzerá, ale dáva vám aj možnosť darovať niekoľko malých darčekov v jedinej darčekovej krabičke. Na základe záujmu svojej milovanej môžete kúpiť darčekovú krabičku na Valentína, ktorá jej najviac vyhovuje. Medzi obľúbené patria darčekové boxy prispôsobené fotografiami; ale aj pivné sety či krabice s tými najchutnejšími liehovinami. Pre milovníčky kozmetiky sú naopak vždy obľúbené darčekové boxy do kúpeľa so sprchovým gélom a mydlami. Ďalšou obľúbenou možnosťou je čajová krabička so šálkou a výberom čajov na vychutnanie.

Najlepšie nápady na darčeky na Valentína pre ňu na stránke YourSurprise

Najlepšie nápady na darčeky na Valentína pre ňu nájdete len na YourSurprise. Prečo sú také jedinečné a odlišné od iných elektronických obchodov? Je pre nás dôležité, aby bol darček šitý na mieru obdarovaného. Naším mottom je darovať nejaké šťastie a emóciu prostredníctvom osobného darčeka. Práve z tohto dôvodu môžete darčeky pre svojho blízkeho personalizovať priamo online. Môžete pridať fotografiu, meno a / alebo text. Môžete jej napríklad vytvoriť valentínske prekvapenie s vašou spoločnou fotkou z dovolenky alebo dôležitej chvíle strávenej spolu, alebo jej môžete napísať odkaz lásky len pre ňu a vytlačiť ho na niektorý z našich darčekov. Možnosti sú skutočne nekonečné. Ak hľadáte ďalšiu inšpiráciu, pozrite si všetky darčeky pre ňu.

Darček na Valentína pre mamu

Vaša matka bola samozrejme tou osobou od začiatku vášho života. V skutočnosti je a vždy bude vašou Valentínkou, nech sa stane čokoľvek. Bude preto veľmi prekvapená, ak ju v tento deň postavíte do centra pozornosti aj vy. A kto ju pozná lepšie ako vy? Určite ocení, ak jej napíšete milé slová a dáte jej najavo, že ju veľmi ľúbite. Je vaša matka veľkou milovníčkou čaju? Potom ju určite potešíte krásnym posedením s čajom. Pripravte si vopred nejaké chutné občerstvenie, ako sú sendviče a samozrejme najobľúbenejšie: koláčiky s džemom. Úsilie, ktoré do toho vložíte, bude veľmi ocenené. A ako čerešnička na torte bude prekvapená, keď zrazu vytiahnete prispôsobenú krabičku na čaj iba pre ňu. Okrem príjemného obedového čaju máte pre mamu aj vhodný valentínsky darček.

Pečie vaša mama tie najchutnejšie koláče a opísali by ste ju naozaj ako kráľovnú pečenia? Potom spolu vstúpte do kuchyne a upečte si lahodné čokoládové brownies. Dajte jej zmes na pečenie brownies s fotkou, na ktorej ste spolu, a môžete ju krásne prekvapiť. Tip: je fľaša prázdna? Dobre ju opláchnite a potom naplňte pieskom a kamienkami. Takto môžete fľašu uchovať dlhú dobu.

Hľadáte skôr darček pre kreatívnu mamu? Kúpte si nejaké zásoby na výrobu náramkov alebo náhrdelníkov. Takto môžete stráviť celé popoludnie výrobou nejakého pekného šperku. Ako prekvapenie jej môžete vyrobiť náhrdelník alebo náramok s príveskom srdiečka s fotkou. Určite to bude pre ňu krásne prekvapenie.

Aké sú to zážitkové valentínske darčeky pre ňu?

Bežné valentínske darčeky určite ocení každý (veď predsa záleží na myšlienke, nie?). Ale nie je pekné urobiť tento rok niečo navyše? Zážitkové darčeky, tie, ktoré poskytujú nezabudnuteľné spomienky a vzrušujúce dobrodružstvá, sa postupne stávajú čoraz obľúbenejšími, a to z dobrého dôvodu; ponúkajú jedinečné zážitky, ktoré si vaša milovaná osoba môže navždy uchovať!

Tu je niekoľko nápadov, ktoré by vás mohli inšpirovať:

 • Kurz varenia: Ak má rada kulinárske dobrodružstvá, zvážte prihlásenie vás oboch na kurz varenia. Darujte jej darček spolu s personalizovanou zásterou.
 • Spa deň: Deň v kúpeľoch môže byť skvelým zážitkovým darčekom. Doprajte jej relaxačný deň plný masáží, ošetrenia tváre a všestranného rozmaznávania. Alebo si prineste kúpele domov s kozmetickým darčekovým balíčkom.
 • Ochutnávka vína: Vezmite ju na ochutnávku vína do miestneho vinárstva a darujte jej krásny vygravírovaný pohár s jej menom, ktorý jej prinesie fantastický zážitok z ochutnávky.

Aké sú niektoré romantické valentínske darčeky pre ňu?

Valentín je najromantickejší okamih v roku, preto si vyžaduje rovnako romantický darček! Hľadáte pre ňu romantický valentínsky darček? Pozrite si náš výber a ukážte jej, ako veľa pre vás znamená.

 1. Gravírovaný prívesok v tvare srdca s fotografiou alebo menom
 2. Obrovský plyšový medveď XXL
 3. Čokoláda v tvare srdca s vytlačenou fotografiou
 4. Fotoalbum so zbierkou všetkých vašich najlepších spomienok
 5. Personalizovaná snehová guľa
 6. Personalizovaná kniha pre vašu milovanú osobu
 7. Hodiny v tvare srdca s fotografiou

Aké sú niektoré personalizované valentínske darčeky pre ňu?

Personalizované valentínske darčeky sú skvelým spôsobom, ako ukázať svojej milovanej osobe, ako veľa pre vás znamená, a úsilie, ktoré ste vynaložili na vytvorenie niečoho jedinečného a na mieru pre ňu.

Pridať osobný nádych do valentínskeho darčeka pre ňu znamená zakomponovať do neho spomienky alebo zážitky, ktoré ste spolu prežili. Môže to byť vo forme fotoalbumu alebo albumu naplneného fotografiami a spomienkami na vaše spoločné chvíle. Môžete tiež naplánovať rande s prekvapením alebo výlet na miesto, ktoré má pre vás oboch osobitný význam. Pripomenutím spoločných chvíľ jej vytvoríte sentimentálny a srdečný darček, vďaka ktorému sa bude cítiť milovaná a vážená.

Ďalšími personalizovanými valentínskymi darčekmi pre ženu môžu byť gravírované šperky, napríklad náhrdelník s vašimi iniciálami, náramok s jej menom...

Alebo čo tak roztomilý plyšový medvedík so špeciálnym odkazom pre ňu či mäkká deka s fotografiou z vašej poslednej dovolenky?

Ako môžem personalizovať valentínsky darček pre ženy?

Personalizovať darček je veľmi jednoduché! Môžete si vybrať darček, ktorým ju chcete prekvapiť, vstúpiť do editora a nahrať svoju obľúbenú fotografiu, pridať meno a/alebo text.

Spomeňte si na skvelú spomienku z vašej poslednej spoločnej dovolenky, na fotografiu, ktorá vám pripomína vaše spoločné výnimočné puto. Môžete dokonca pridať správu a povedať jej, ako veľa pre vás znamená.

Aké sú niektoré finančne nenáročné možnosti valentínskych darčekov pre ženy?

Pokiaľ ide o hľadanie cenovo výhodných valentínskych darčekov pre ženy, existuje veľa možností, vďaka ktorým sa môže cítiť milovaná a oceňovaná bez toho, aby ste minuli všetky vaše úspory.

Láska vôbec nemusí byť o peniazoch alebo darčekoch! Môžete jej darovať úprimný list, v ktorom vyjadríte svoju lásku. Môžete to urobiť vo forme personalizovanej karty alebo dokonca video pohľadnice.

Ďalšie cenovo výhodné možnosti sú:

 • Personalizovaný fotorámik:
 • Prívesok na kľúče v tvare srdca s vašou fotografiou
 • Vankúš v tvare srdca s fotografiou
 • Vonná sviečka s osobným motívom
 • Bonboniéra lahodnej valentínskej čokolády

Koľko by ste mali minúť na valentínsky darček pre svoju priateľku?

Ak hľadáte valentínsky darček pre svoju priateľku, možno ste si položili otázku: Koľko mám minúť? Na túto otázku neexistuje univerzálna odpoveď, pretože do veľkej miery závisí od vašej finančnej situácie, fázy vášho vzťahu a očakávaní vašej polovičky.

Kupovanie darčekov by vás nikdy nemalo zadlžiť. Pamätajte, že premyslené darčeky často znamenajú viac ako čokoľvek, čo sa dá kúpiť za peniaze. Ak je váš rozpočet nízky, zvážte malú pamiatku alebo zábavnú aktivitu. Existuje mnoho roztomilých možností aj v rozmedzí 10-20 €. Ak spolu chodíte už dlho a obaja ste v dobrej finančnej situácii, možno môžete siahnuť po vyššom rozpočte.

V každom vzťahu je kľúčová komunikácia. Keď máte pochybnosti, najlepšie je jednoducho sa partnera opýtať, čo očakáva. Možno zistíte, že uprednostňuje zážitky pred materiálnymi darčekmi alebo by bola radšej, keby ste si peniaze šetrili na spoločné plány do budúcnosti.

U nás môžete mať zábavné valentínske darčeky už od 10 eur. Tu vám ponúkame zoznam najkrajších valentínskych darčekov v hodnote okolo 10 eur:

 • Bonboniéra Milka - darčeková krabička lásky: prekvapte ju darčekovou krabičkou lásky od Milky, na ktorej môžete mať vašu fotografiu a vo vnútri sú lahodné čokoládové bonbóny.
 • Hrnček s fotografiou: láska vyžaruje z fotografií, preto jej urobte radosť hrnčekom s vašou najlepšou fotografiou obklopenou srdiečkami.
 • Sada magnetiek s rôznymi obrázkami vyjadrujúcimi zábavu a lásku, super pekný darček na chladničku
 • Taška s vašou krásnou fotografiou, aby mohla nakupovať štýlovo
 • amozrejme, sladká valentínka vyrobená špeciálne pre ňu je vždy víťazom.

Ako vidíte, existuje veľa skvelých možností v hodnote od 10 do 20 eur. Dokonalý darček vôbec nemusí byť drahý!

Valentínsky darček pre ňu za 30 eur a viac

Ste spolu už nejaký čas a na tento rok chcete minúť trochu viac na romantický darček na Valentína pre ženu?

V Yoursurprise už dlho vytvárame originálne valentínske darčeky pre ženy, dievčatá, matky, svokry a, samozrejme, sestry. Sme preto odborníci na vyhľadávanie originálnych darčekov, ktoré si môžete prispôsobiť. Vďaka tomu bude váš valentínsky darček pre ňu skutočne originálny a jedinečný.

A čo tento zoznam najoriginálnejších valentínskych darčekov?

 • Mega čokoládová tyčinka s fotografiou - od známych značiek Milka, Côte d'Or, Toblerone, Kitkat alebo Twix. "Láska ide cez žalúdok" vie každý, a preto je to originálny valentínsky darček pre ňu.
 • Valentínsky medvedík od strednej, veľkej až po XXL veľkosť s vašou spoločnou fotografiou, aby sa k nemu mohla pritúliť, keď raz nebudete nablízku
 • Kimono s menom alebo textom je určite niečo, čo ešte nikdy na Valentína nemala. Môžete si vybrať z rôznych potlačí, vyberiete si fialové alebo čierne kimono? Alebo má vaša priateľka radšej potlač pantera?

Kytica kvetov alebo ruží môže byť pekným valentínskym darčekom, ale s uvedenými originálnymi nápadmi na valentínske darčeky ukážete, že ste sa naozaj pustili do hľadania dokonalého valentínskeho darčeka pre ňu.