Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vytvorte pre neho perfektné personalizované valentínske darčeky s fotografiou, menom a/alebo textom podľa vášho výberu a rozmaznávajte toho výnimočného muža vo svojom živote tohto Valentína. 

186 Darčeky

Videli ste 48 z 186 darov

Valentínsky darček pre muža

V tajnosti sa všetkým mužom páči, keď sa na nich myslí. Podobne je to aj na Valentína. Niektorí muži tvrdia, že Valentín je nezmysel. Ale keď prídete s darčekom, zakaždým im vyčaríte úsmev na tvári. Okrem toho, že ho prekvapíte týmto gestom, existujú tisíce darčekov, ktoré poslúžia ako originálny valentínsky darček pre muža.

Tento rok majte k tomu iný prístup. Pracujte na darčeku napríklad celý deň. Začnite deň raňajkami v posteli a dajte mu pod príbor písmeno. Potom mu neprezraďte, čo toto písmeno znamená a prečo ho dostal. Cieľom je, aby na konci dňa, vytvoril slovo zo všetkých písmen, ktoré dostal. Slovo, ktoré sa objaví, potom môže byť napríklad poloha, kde ste schovali valentínsky darček pre svojho priateľa. Keďže celý deň dostáva písmená a nevie, na čo slúžia, váš miláčik bude zvedavý a plný otázok. Ak si váš priateľ dokáže slovo poskladať a nájde svoj darček, tam kde ste ho schovali, bude to veľké prekvapenie. Toto je super jednoduchý spôsob, ako mu dať originálny valentínsky darček.

Aké sú cenovo dostupné valentínske darčeky pre mužov?

Valentín je symbolom lásky. Samozrejme, nie je nutné, aby ste v tento deň prekvapili svoju milovanú osobu, ale niekedy je zapôsobenie darčekom jednoducho dokonalým vyjadrením vašej náklonnosti. Ak je váš rozpočet trochu napätý, dobrou správou je, že môžete nájsť cenovo dostupné darčeky pre každý rozpočet. Niektoré cenovo dostupné valentínske darčeky pre muža sú:

 • Kožená kľúčenka s fotografiou
 • Personalizovaná fľaša na vodu
 • Gravírovaný pohár na pivo
 • Termoska s fotografiou
 • Otvárač na pivo alebo víno

Aké sú luxusné valentínske darčeky pre muža?

Valentínske darčeky nemusia byť len o čokoláde a ružiach. Pre muža vo vašom živote, ktorý má rád jemnejšie veci, môže byť vhodným darčekom niečo luxusnejšie. Tieto luxusné predmety sú nielen praktické a kvalitné, ale ukážu mu, aký je pre vás výnimočný. Potrebujete inšpiráciu? Gravírované drevené hodinky s jeho menom; fľaša alkoholu v drevenom puzdre; gravírovaný kožený náramok; koktailová súprava.

Aké sú to zážitkové valentínske darčeky pre muža?

Výber dokonalého darčeka pre neho na Valentína nemusí nutne znamenať, že sa rozhodnete len pre materiálne veci. Niekedy sú najvýznamnejšími a nezabudnuteľnými darčekmi zážitky, spomienky, ktoré si obaja môžete uchovať na celý život. Tu je niekoľko zaujímavých a jedinečných zážitkových darčekov pre výnimočného muža vo vašom živote:

 1. Ochutnávka vína: zorganizujte si doma ochutnávku vína s jedinečnými gravírovanými pohármi
 2. Víkendový výlet: Naplánujte víkendový výlet s prekvapením na miesto, ktoré vždy chcel navštíviť. Odhaľte novinku tým, že mu darujete personalizovaný kufor!
 3. Luxusná domáca večera: Pripravte jeho obľúbené jedlá a na záver si dajte lahodný dezert. Stôl ozdobte vygravírovanými pohármi a personalizovanými obrúskami s vašimi iniciálami.
 4. Kurz varenia: Ak rád varí, potom je skvelým darčekom kulinársky kurz od profesionála. Môže sa naučiť nové techniky, recepty a vychutnať si plody svojej práce. Nezabudnite mu na túto príležitosť vyrobiť zásteru na mieru!

Aké sú niektoré vtipné valentínske darčeky pre neho?

Valentín je udalosť venovaná oslave lásky. Napriek tomu, že ide o romantické opakovanie, vnesenie dávky humoru pomocou niektorých vtipných valentínskych darčekov pre neho môže okamžite rozjasniť atmosféru. Vtipný darček sa zároveň stane cennou spomienkou. Niektoré valentínske darčeky pre muža, ktoré ho rozosmejú, môžu byť: spodná bielizeň s potlačou (napríklad boxerky alebo ponožky s fotografiou); plyšová hračka personalizovaná s jeho tvárou; prispôsobený klobúk; kravata s fotografiou; papuče alebo balón s potlačou.

3 tipy na valentínsky darček pre muža

Výber dokonalého valentínskeho darčeka pre vášho muža môže byť zložitá úloha. Je to deň, keď môžete vyjadriť svoju lásku, a premyslený darček môže hovoriť jasnou rečou. Či už je váš muž maniak na gadgety, nadšenec do štýlu alebo niekto, kto ocení jednoduché, ale emotívne darčeky, nasledujúce tri nápady na darčeky by mohli z vášho Valentína urobiť nezabudnuteľný deň.

Valentínsky darček pre muža, ktorý rád cestuje

Ak váš muž rád cestuje, možno ocení cestovateľský denník, personalizovaný batoh, knihu so zoznamom miest, ktoré navštíviť, úplne novú koženú peňaženku alebo efektný kožený prívesok na batožinu.

Valentínsky darček pre muža, ktorý rád varí

Ak rád trávi čas v kuchyni, prečo ho neprekvapiť novým kuchynským náradím s personalizovaným menom? Medzi obľúbené kuchynské nástroje patria: súpravy a nástroje na grilovanie; dosky na krájanie; kuchynské bambusové nástroje; gravírovaný mlynček na soľ a korenie; chladnička na víno a mnohé ďalšie!

Valentínsky darček pre romantického muža

Ak je romantický typ, vyberte darček, ktorý mu zapôsobí na srdce. Premýšľajte o zbierke spoločných romantických spomienok. Možno fotoalbum, škatuľu s fototlačami, fotografiu na kanvase, fotografické dlaždice, rámčeky s potlačou, čokoládu v tvare srdca alebo mäkučký vankúšik na mieru.

Aké sú najnovšie trendy vo valentínskych darčekoch pre neho?

Najpredávanejším valentínskym darčekom pre mužov je jeden z tých typických: čokoláda!

Tá môže mať rôzne tvary, ale najnovším trendom je personalizácia vlastnej valentínskej čokolády s fotografiou, textom alebo menom. Od obrovských čokoládových tyčiniek až po čokoládu v tvare srdca - pre každého muža sa nájde čokoládový darček!

Preferovanými darčekmi sú aj malé spomienkové predmety: myslite na hrnčeky s potlačou, roztomilé plyšové medvedíky, ponožky s potlačou a personalizované fotorámčeky.

Medzi najnovšie trendy patrí možnosť vyrobiť si doma vlastné pivo alebo personalizovanú krabičku s fľašou alkoholu, vína alebo piva.

Ak svojmu valentínovi darujete niečo skutočne špeciálne, môže sa jeho deň stať nezabudnuteľným. Vaša myšlienka a úvaha, ktoré sa skrývajú za týmito darčekmi, pozdvihnú oslavu a urobia z tohto dňa Valentína, na ktorého bude spomínať dlhé roky.

Nápady na Valentína pre neho

Samozrejme, existuje mnoho kreatívnejších spôsobov, ako prejaviť lásku svojmu priateľovi valentínskym darčekom. Ak chcete získať inšpiráciu, tu je niekoľko príkladov:

 1. Choďte na večeru na romantické miesto a dajte darček s dezertom
 2. Darujte svoj valentínsky darček o deň skôr, aby nevidel, že prichádza
 3. Vložte svoj darček do balóna s konfetami tak, aby ho musel najskôr prepichnúť, kým sa dostane k darčeku

Okrem pekného spôsobu, ako ho prekvapiť, ho chcete potešiť aj darčekom. Hľadáte pre neho tento rok originálny darček na Valentína? Potom si vyberte personalizovaný darček na Valentína s fotografiou a textom. Vyberte si svoje najromantickejšie fotografie, aby si mohol každý deň užívať vaše najkrajšie chvíle. ## Naše obľúbené darčeky pre mužov

Zhrnuli sme pre vás naše obľúbené valentínske darčeky:

 1. Navrhnite mu originálne ponožky s vašou spoločnou fotografiou
 2. Je váš drahý skutočný čokoholik? Potom mu dajte personalizovanú toblerone tyčinku
 3. Po starom; dajte mu rukou písaný list
 4. Pripravuje pre vás tie najchutnejšie jedlá? Prekvapte ho personalizovanou koženou zásterou

Lacné nápady na valentínske darčeky pre neho

Pravdepodobne chcete, aby bol váš Valentín výnimočný. Vidieť úsmev milovanej osoby keď je darček nečakaný, je ten najlepší pocit. Emócie a šťastie, ktoré vás zanechajú bez slov. Na taký darček nepotrebujete veľký rozpočet, ako si možno myslíte. Existuje toľko nápadov na lacné darčeky na Valentína, ktoré vás prekvapia. Tajomstvo? Urobte darček špeciálne navrhnutý pre svojho priateľa, možno so špeciálnou myšlienkou. Pozrite si svoje obľúbené spoločné fotky, vymyslite sladkú správu a vytvorte dokonalé prekvapenie!

Valentínske darčekové balíčky pre neho

Jedným z darčekov, ktoré muži na Valentína vždy oceňujú, je darčekové balenie, pretože vo vnútri v krásnom personalizovanom balení nájdu viac milých darčekov. Môžete si vybrať darčekový set telovej starostlivosti s produktmi Axe alebo sadu mydiel do kúpeľa. Pre tých, ktorí si po pracovnom dni radi vychutnajú čerstvé pivo, môže voľba padnúť na degustačné sety piva. Pre ešte elegantnejší darček nemôže byť rovnako ocenené personalizované šampanské. Medzi nápojmi si môžete vybrať zo širokej ponuky likérov v balení na mieru. Novinkou roka je prispôsobený balíček s občerstvením a nápojmi, doplnený o poháre s vyrytým menom.

Najoriginálnejšie valentínske darčeky pre neho v roku 2024

Určite poznáte svojho priateľa alebo manžela lepšie ako ktokoľvek iný. Pravdepodobne ste spolu roky alebo ste sa zo dňa na deň spoznávali. Ak je prítulný typ, určite rád dostane romantický darček. Ak naopak romantika v jeho povahe nie je, aj tak by mohol nečakaný darček veľmi oceniť. Nie je vždy ľahké nájsť ten najvhodnejší darček, ale s niečím jedinečným a originálnym ste na bezpečnej strane! Napríklad jeden z najobľúbenejších valentínskych darčekov pre mužov je myšlienka, o ktorú sa podelíte so svojou milovanou osobou, zážitok, ktorý si budete môcť spoločne vychutnať. Ak už máte spolu veľa zážitkov, fotoalbum by ich mohol všetky zhromaždiť alebo možno zábavná personalizovaná kniha pre zamilovaných. Ak si na druhej strane chcete vytvoriť nové spoločné chvíle, na ktoré budete spomínať, prekvapte ho osobným kufrom na víkend alebo kuchynskou zásterou na kurz varenia, po ktorom tak veľmi túžil.

Hľadáte darček na Valentína pre svojho priateľa, ale došli vám nápady? Tu je zoznam našich obľúbených!

 • Súprava na vytvorenie vlastného remeselného piva doma
 • Krabica vašej obľúbenej whisky
 • Personalizovaná zástera z ekologickej kože
 • Degustačný set s 5 rôznymi druhmi pív
 • Roztomilé boxerky prispôsobené fotkou
 • Kožený náramok s menom

Valentínske prekvapenie pre neho

Valentín je skvelá príležitosť prekvapiť svojho priateľa alebo manžela:

 1. Zorganizujte romantickú večeru. Prvým krokom je navodenie tej správnej atmosféry, veríme, že večera vždy urobí dobrý dojem, a atmosféru dotvorí pekne prestretý stôl so sviečkami (možno personalizovanými) a personalizovanými pohármi s vygravírovanými vašimi menami a dátumom vášho svadobného dňa, príp. dňa, kedy ste sa stretli. Zažijete tak večer, na ktorý nikdy nezabudnete.
 2. Prežite znova všetky krásne chvíle minulého roka! Možno ste spolu prvý rok? Láska by sa mala prejavovať každý deň v roku, ale v tento výnimočný deň je to ešte viac špeciálne. Čo môže byť lepšie ako fotoalbum so všetkými krásnymi spomienkami? Okrem toho sme si istí, že foto puzzle sú originálny a zábavný nápad, ako prinavrátiť špeciálne spomienky.
 3. Tešíme sa na budúci rok. V milostnom príbehu je dobré pozerať sa do budúcnosti, ale aj užívať si každý deň. Dôležité vo vzťahoch sú veci, ktoré vás spájajú a robia vás jeden pre druhého výnimočným. Dajte niečo, v čom budete zapojení obaja, či už je to vášeň alebo strach, ide o to, čeliť tomu spoločne. Radi cestujete a svoju budúcu dovolenku chcete stráviť na exotickom mieste? Vyberte si osobný kufor s fotkou, na ktorej ste spolu! Klasickým spôsobom, ako povedať „Milujem ťa“, je vyryť to na prívesok na náhrdelníku alebo náramku, ktorý môžete nosiť každý deň.

Ako vidíte, originálnych spôsobov a nápadov na valentínsky darček alebo romantický darček je veľa. Toto sú len 3 originálne spôsoby, ako osláviť Valentína, je len na vás, aby ste si vybrali ten najvhodnejší.