Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Hľadáte darček k narodeninám na 60-tku? Prekvapte oslávenca špeciálnym osobným darčekom. Všetky naše darčeky k  60. narodeninám môžu byť prispôsobené fotkou alebo textom.

273 Darčeky

Videli ste 48 z 273 darov

Darčeky k 60. narodeninám pre mužov a ženy

Bude niekto z vašich blízkych oslavovať 60 rokov? Roky plynú, ale nemali by sme nechať tieto výnimočné narodeniny prejsť bez osláv! Je to špeciálny vek, čo znamená, že si vyžaduje špeciálny dar. Prekvapte (čoskoro) 60-tnika alebo 60-tničku skutočne jedinečným darčekom. Všetky naše darčeky môžu byť prispôsobené fotkou, menom a/alebo textom podľa vášho výberu!

60. narodeniny? Objavte naše najlepšie nápady na darčeky

Hľadáte darček pre niekoho, kto má 60 rokov a čoskoro oslávi narodeniny? Ak to tento rok kytica kvetov a pohľadnica jednoducho neukrojí, prekvapte 60-ročného muža špeciálnymi raňajkami, naservírovanými na personalizovanom podnose! Vyberte si jeden z našich zábavných návrhov a nahrajte fotku oslávenca alebo oslávenkyne. Praktický darček, ktorý môžete použiť znova a znova a ušetrí vám aj balenie darčeka! Ak si radšej užívajú večer, prekvapte ich príjemným večerom s ich obľúbeným filmom a občerstvením. Podávajte lahodné občerstvenie na prispôsobenom drevenom servírovacom tanieri alebo si vyberte prispôsobenú dosku na syr.

Darčeky k 60. narodeninám

Výber darčeka k narodeninám je vždy zložitý, obzvlášť darček k narodeninám pre niekoho, kto má 60 rokov. Nechcete prísť so štandardnou darčekovou kartou, preto tento rok kúpte niečo iné! Dokonalým prekvapením je náš sklopný fotorámik, do ktorého pridáte vlastné fotografie a milý odkaz. Fotografia povie viac ako tisíc slov, takže toto určite poteší. Ak by ste radšej darovali o niečo menší darček, je zábavné darovať aj personalizovanú sviečku s vôňou vanilky. Stačí sa pozrieť na našu širokú škálu darčekov a vytvoriť si perfektný osobný darček.

Darčeky k 60. narodeninám pre neho

Bude mať váš otec čoskoro 60 rokov? Alebo možno váš strýko sfúkne 60 sviečok? Alebo je to váš starý otec, ktorý má 60 rokov? Ktorýkoľvek muž vo vašom živote dosiahne tento výnimočný vek, na YourSurprise vždy nájdete skvelý darček. Čo tak kožená zástera s vyrytým menom oslávenca? Aby bol oslávenec vždy cool za grilom alebo v kuchyni. Pre 60-ročných, ktorí si z času na čas doprajú drink, darujte ich obľúbený nápoj v personalizovanej škatuľke, ktorá dodá narodeninovému prípitku špeciálny nádych! Starí rodičia takmer vždy milujú svoje vnúčatá, takže skvelým tipom pre dedka, ktorý má 60 rokov, je dať mu darček s fotkou ich vnúčat, ako je rohožka s fotkou vnúčat, alebo cool fotografia vytlačená na dreve na jeho stenu.

Darčeky k 60. narodeninám pre ňu

Hľadáte darček pre svoju mamu alebo babičku, ktorá má 60 rokov? Vieme, ako ju prekvapiť! Mamičky a staré mamy nemajú nikdy dosť fotiek svojich detí alebo vnúčat, preto vyberte darček pre (túto čoskoro) 60-tničku, na ktorom je fotka ich vnúčat alebo detí! Hrnček alebo šálka na cappuccino, fotografické hodiny, prispôsobená foto rohožka.. možnosti sú nekonečné! Na čo čakáš? Zhromaždite svoje najlepšie fotografie a začnite vytvárať svoj darček! Neviete sa rozhodnúť, ktorú fotografiu použiť? Vytvorte fotoalbum zo všetkých fotografií a darujte ho ako darček. Pre 60-ročné dámy, ktoré milujú šálku čaju, môžete dať do sklenených hrnčekov vygravírovať meno podľa vlastného výberu a sladký dizajn. Pitie čaju je oveľa príjemnejšie z vlastného skleneného hrnčeka! Viete, vďaka čomu je to ešte zábavnejšie? Vychutnajte si šálku kávy pri sedení pod vlastnou dekou. Ak sa teda chcete do daru pustiť naplno, prispôsobte si krásnu fleecovú deku svojou obľúbenou fotografiou!