Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Oslávte 50. narodeniny ženy vo vašom živote! Prispôsobte jej darček k 50. narodeninám fotografiou, menom a/alebo textom. Výber jedinečných prekvapení, ktoré si môžete personalizovať.

214 Darčeky

Videli ste 48 z 214 darov

Darčeky k 50. narodeninám pre ňu: jedinečné nápady, ktoré bude absolútne milovať

Päťdesiatka je často veľkou udalosťou pre ženy aj mužov. Je to predsa polstoročie a malo by sa osláviť pozornosťou a darčekmi! Veľkou otázkou pre väčšinu ľudí oslavujúcich tento míľnik je: čo mám dať ako darček k 50. narodeninám žene? Tu na portáli YourSurprise vám chceme pomôcť nájsť pre ňu ideálny darček k 50. narodeninám. Pripravili sme pre vás zoznam nápadov na darčeky, aby ste mohli nájsť ten najvhodnejší pre ženu vo vašom živote! Všetky naše darčeky k 50. narodeninám pre ňu môžete personalizovať fotografiou, menom a/alebo textom.

Neobvyklý darček k 50. narodeninám pre ňu

Darček k 50. narodeninám pre ženu môže byť vlastne čokoľvek. Dôležité je, aby sa jej hodil, či už do práce, do domácnosti alebo k jej záujmom. Samozrejme, môže to závisieť od vášho vzťahu so ženou, ktorá oslavuje. Môžete byť rodina, blízki priatelia, vo vzťahu alebo kolegovia. Chceme vám pomôcť zorientovať sa v našej ponuke a nájsť pre ňu osobný darček k 50. narodeninám. Tu je niekoľko nápadov:

 • Príjemná deka s fotografiou pre vašu najlepšiu priateľku
 • Balíček vína s gravírovanými pohármi pre kolegyňu
 • Termohrnček na kávu pre ženu, ktorá je vždy na cestách
 • Personalizovaný batoh pre ženu dochádzajúcu do práce
 • Gravírovaná krabička na čaj pre milovníčku čaju
 • Personalizovaný plánovač pre zaneprázdnenú mamičku

Aké zábavné darčeky k 50. narodeninám pre ženu existujú?

Často máme radosť z toho, že môžeme darovať niečo, čo vyvoláva smiech, najmä pri príležitosti 50. narodenín. Zvyčajne ide o spoločné spomienky, či už je to fotografia alebo niečo, čo pripomína situáciu, ktorú ste spolu zažili. Fotografie sú jednou z najlepších vecí, ktoré sa dajú zahrnúť do darčeka, a u nás v YourSurprise máte možnosť vytvoriť si personalizované darčeky k 50. narodeninám s vlastnou fotografiou alebo fotografiami.

Personalizácia darčeka k 50. narodeninám s niečím, čo ste zažili, je často čerešničkou na torte. Vyberte si fotografiu s veselou spomienkou alebo vtipnou situáciou, ktorú ste zažili, a pridajte ju k darčeku, ktorý plánujete darovať.

V našom sortimente máme aj výber vtipných darčekov, ktoré vám pomôžu vytvoriť veselé prekvapenie. Potrebujete inšpiráciu? Ponožky s fotografiou; personalizované spodné prádlo s fotografiou alebo menom; roztomilý zajačik s tvárou a mnoho ďalších!

Aké sú to luxusné darčeky k 50. narodeninám pre ženy?

Luxusný darček k 50. narodeninám, ktorý žena dokáže oceniť, sa samozrejme líši. Pre jednu ženu to môže byť wellness balíček starostlivosti o pleť, pre inú čokoláda s personalizovanou fotografiou a pre ďalšiu to môže byť luxusná fľaša šampanského. Samozrejme, záleží na tom, čo je pre obdarovaného luxus. Je to darček, ktorý stojí viac, alebo darček, ktorý si môže vychutnať a zároveň sa ním rozmaznávať?

Tak či onak, ak darček k 50. narodeninám pre ňu bude personalizovaný, bude ešte luxusnejší. Potrebujete inšpiráciu? Zlaté kimono s vyšitým menom je ideálny darček pre ženu, ktorá chce relaxovať vo vani alebo v kúpeľoch. A čo tak doska so syrom pre ženu, ktorá má rada víno a dobré jedlo? Šperky sú tiež vždy dobrou voľbou pre luxus. Nechajte jej meno vygravírovať na náhrdelník alebo náramok.

Darčeky k 50. narodeninám pre mamu

Má vaša mama narodeniny a vy chcete darovať niečo naozaj výnimočné, čo bude osobné a nezabudnuteľné? Ako darček k 50. narodeninám by vaša mama určite ocenila príjemnú flísovú deku s vašou spoločnou fotografiou, možno s fotografiou z detstva alebo s momentkou, ktorá je vám obom blízka.

Pravdepodobne viete, čo má vaša mama najradšej. Ak je prvou osobou na bežeckej trati, vyberte si fľašu na vodu s fotografiou alebo jej menom. Je vaša mama gurmánka, ktorá varí, pečie a organizuje večere? Perfektným darčekom budú personalizované dosky na krájanie, mlynčeky na soľ a korenie s jej menom alebo možno zástera s fotografiou.

Obľubuje večer fľašu kvalitného vína alebo pohár whisky? Potom si pozrite ponuku personalizovaných nápojov!

Darček k 50. narodeninám pre ňu: šperky, ktoré ju rozveselia

Existuje veľa krásnych, moderných a štýlových šperkov, ktoré môžete darovať svojej mame. Prívesok s vygravírovanou fotografiou bude spomienkou na celý život. Ak má vaša mama rada náramky, vygravírujte jej meno a dátum narodenia na štýlový náramok a darujte jej ho.

Kovový, strieborný alebo kožený závisí od vkusu vašej mamy. Náhrdelník, náramok alebo hodinky? So službou YourSurprise môžete personalizovať štýlové prívesky v tvare srdca alebo štvorca s menom alebo fotografiou. To, čo si vyberiete, závisí, samozrejme, od toho, kto je oslávenkyňou. O tom, ktorý šperk si vyberiete, rozhodne vaša mama, partnerka, sestra alebo kolegyňa.

Čo darovať 50-ročnej žene, ktorá má zdanlivo všetko?

Zdá sa, že niektorí ľudia už majú všetko a príprava darčeka môže byť dosť náročná! V päťdesiatke už väčšina žien má čo potrebuje a vaša myseľ tak môže čerpať prázdnotu. My však máme riešenie, ktoré ju nielen prekvapí, ale zároveň jej dá najavo, ako veľmi si ju vážite: personalizovaný darček k 50. narodeninám pre ňu!

Tu je niekoľko nápadov, ako ju osláviť:

 • Vlastný gravírovaný pohár na víno na výnimočné príležitosti, ktoré si vyžadujú prípitok,
 • Čokoládou nikdy nič nepokazíte! O to viac, ak k nej pridáte fotografiu alebo špeciálne narodeninové želanie,
 • Mäkký a príjemný župan s vyšitým menom
 • Servírovací podnos s fotografiou špeciálneho momentu, ktorý ste spolu prežili
 • Taška s potlačou na všetky jej nákupy
 • Personalizované plátno s potlačou fotografie