Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Ak chcete osláviť jeho 50. narodeniny a hľadáte nezabudnuteľný darček pre muža, ktorý má 50 rokov, prekvapte ho personalizovaným darčekom! Tu na YourSurprise nájdete nekonečné možnosti darčekov, ktoré môžete personalizovať zábavnou fotografiou a/alebo textom, špeciálne pre oslávenca.

193 Darčeky

Videli ste 48 z 193 darov

Poďte ho rozmaznať, keď už má 50-tku na krku!

50 rokov oslavujeme len raz a je to špeciálny okamih v živote, ktorý si zaslúži byť poriadne oslávený. Samozrejme to zahŕňa aj špeciálny narodeninový darček. S trochou pomoci od YourSurprise môžete navrhnúť originálny darček pre oslávenca s vybranou fotografiou a/alebo textom. To vám zaistí, že si oslávenec vždy veľmi rád zaspomína na toto významné jubileum!

Originálne darčeky k 50. narodeninám pre muža

Chcete ho prekvapiť originálnym a osobným darčekom? YourSurprise vám umožňuje vytvoriť a poslať jedinečný darček pre oslávenca s vami vybranou fotografiou a textom. Tu je niekoľko z najlepších originálnych darčekov k jeho 50. narodeninám:

  • XXL čokoládová tyčinka Milka pre milovníkov čokolády
  • Sada piva k spoločnému prípitku jeho 50. narodenín
  • Kožená toaletná taška pre mužov, ktorí dbajú na svoj vzhľad
  • Narodeninový balón, aby sa naozaj cítil ako na oslave

Aký darček by som mal/a dať k 50-tke?

Niekedy sa zdá, že muži už majú všetko, čo by mohli potrebovať. Čím teda môžete prekvapiť muža, keď oslavuje 50 rokov? Čo tak sada piva alebo personalizovaná fľaša vína k spoločnému slávnostnému prípitku? Možno je skutočným kráľom kuchyne a iste si teda obľúbi svoju vlastnú koženú kuchársku zásteru. Pre nadšencov grilovania môžete personalizovať kuchársku knihu alebo rukavice na grilovanie. Tomuto všetkému môžete dať osobný punc, keď darček personalizujete, či už textom alebo fotografiou.

Vtipné darčeky k 50. narodeninám pre mužov

Zábava oslavy 50. narodenín začína už predávaním darčekov! Stane sa, že oslávenec býva ďaleko, alebo jednoducho nemôžete byť na jeho narodeninách. Našťastie ho môžete prekvapiť vtipnou fotografiou alebo zábavným textom, ktorý použijete na vytvorenie jedného z našich personalizovaných darčekov! Napríklad pridajte fotografiu oslávenca na kravatu alebo vlastný text a fotografiu na pár žabiek alebo papúč. A ako bonus môžete pridať zábavnú narodeninovú pohľadnicu s blahoželaním! Všetky naše darčeky môžete poslať priamo na adresu oslávenca.

Sada prežitia pre 50-ročného muža

Chcete ho prekvapiť inými darčekmi? Vytvorte si vlastnú sadu na prežitie! Darčeková sada s mnohými zábavnými a užitočnými vecami, ktoré mu určite vyčaria úsmev na tvári. Napríklad vychádzková palica alebo falošné zuby spolu s párom personalizovaných ponožiek s jeho vlastnou fotografiou. Dokonca môžete pridať aj pár personalizovaných boxeriek! Vytvorte si vlastnú zábavnú sadu na prežitie k 50. narodeninám a prekvapte ho. Bude to stáť za to!