Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Počas chladnejších dní nie je nič lepšie ako personalizovaná deka, ktorá vás zahreje. Prispôsobte si tú svoju s fotografiou a/alebo dizajnom podľa vlastného výberu. Perfektný a jedinečný darček pre váš domov. 

15 Darčeky

Personalizované fleecové deky

Ak hľadáte perfektný darček pre milovanú osobu, ktorej je často zima, alebo pre osobu, ktorá rada trávi čas na gauči s knihou alebo pri filme, prekvapte ich jemnou personalizovanou fleecovou dekou s fotografiou, menom a/alebo text podľa vlastného výberu!

Vytvorenie vlastnej fleecovej deky na mieru

Kúpa obyčajnej deky je bežná, ale vytvorenie si vlastnej so svojou fotografiou je oveľa špeciálnejšie! Neexistuje žiadne minimálne množstvo objednávky, takže aj keď potrebujete iba jednu personalizovanú fleecovú deku, môžeme to urobiť za vás. Ponúkame mnoho rôznych prevedení, šablón a farieb, ku ktorým môžete pridať vlastnú fotografiu a/alebo text. Váš dizajn vytlačíme na fleecovú deku s veľkou starostlivosťou a pozornosťou, v plných farbách.

Personalizované fleecové deky so zábavným dizajnom

Fleecovú deku si môžete prispôsobiť v našom online editore. Vyberte si svoj dizajn a buďte kreatívni! Môžete sa rozhodnúť pridať jednu veľkú fotografiu alebo vytvoriť koláž z niekoľkých rôznych fotografií. Ponúkame tiež rôzne zábavné prevedenia, ktoré môžete použiť, ako napríklad panter, zebra, konfety, leopardí vzor alebo iniciály. Možnosti sú nekonečné!

Prípadne, ak ste si vytvorili svoj vlastný dizajn, môžete ho nahrať a vytlačiť na fleecovú deku, pričom výsledkom bude vaša prispôsobená, jedinečná deka.

Personalizovaná fleecová deka ku Dňu matiek

Ak sa tvoja mamka rada zababuší pri šálke čaju alebo kávy a pozrie si film s tebou alebo rodinou, prekvapenie ju personalizovanou fleecovou dekou na Deň matiek. Zaručene jej to vyčarí úsmev na tvári. S rôznymi prevedeniami ku Dňu matiek jednoducho treba pridať svoju fotografiu a/alebo text. Takto si vytvoríte jedinečný darček ku Dňu matiek behom chvíľky.

Personalizované prikrývky pre domácich miláčikov

Personalizované prikrývky s fotografiami sú skvelými darčekmi pre každého a na každú príležitosť. Ak sa váš furball rád zahreje, vytvorte vlastnú personalizovanú fleecovú deku! Fleecové prikrývky je možné prať v práčke, čo z nich robí štýlový a praktický darček pre každého domáceho miláčika.

Personalizované fleecové deky v rôznych veľkostiach

Ako súčasť nášho sortimentu ponúkame personalizované fleecové deky v rôznych veľkostiach:

75 x 100 cm 95 x 140 cm 120 x 190 cm 130 x 130 cm 150 x 150 cm

Môžete si zvoliť personalizáciu horizontálne alebo vertikálne, v závislosti od toho, ktorá možnosť najlepšie vyhovuje vášmu návrhu. Ponúkame tiež štvorcovú fleecovú deku, ideálnu na piknik, pláž alebo turistiku.