Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

210 Darčeky

Videli ste 48 z 210 darov

Narodeninové darčeky pre ženu

Narodeniny sú jedným z najočakávanejších momento v roku. Niekto sa tohto dňa obáva kvôli plynúcemu času, no niektorí sa tohto dňa naozaj nevedia dočkať, kedy konečne dostanú ten najlepší narodeninový darček! Ak špeciálna žena vo vašom živote oslavuje svoj výnimočný deň, prečo ju neprekvapiť jedinečným a naozaj premysleným narodeninovým darčekom pre ženu?

Rozlúčte sa s nudnými narodeninovými darčekmi pre špeciálne ženy vo vašom živote! Či už ide o skutočnú milovníčku módy, gurmánku alebo ženu, ktorá miluje zbieranie spomienok vo forme fotografií, u nás pre ňu nájdete dokonalý darček, ktorý urobí jej narodeniny skutočne výnimočnými. Od štýlového a zábavného cestovného kufra a žiarivých personalizovaných šperkov až po kuchynské pomôcky a stenové dekorácie, náš výber jedinečných narodeninových darčekov pre ženy ju rozosmeje a spraví jej deň špeciálnym. Na čo ešte čakáte? Postupujte podľa našich rád a urobte jej narodeniny mimoriadne výnimočné!

5 originálnych darčekov pre ženu k narodeninám

Samozrejme, nechcete prekvapiť oslávenkyňu rovnakým darčekom, aký už dostala v minulosti. Originalita je základ! Aké sú potom tie najoriginálnejšie narodeninové darčeky pre ženu? Tu je náš výber:

  • Obrovská čokoládová tyčinka jej obľúbenej značky čokolády s pekným odkazom a fotkou
  • Jedinečný šperk, napríklad náhrdelník s jej menom alebo náramok s vyrytými iniciálmi
  • Drevené panely, ktoré si môže zavesiť na stenu s kolážou fotografií
  • Krabička na čaj s výberom čajov a personalizovanou šálkou
  • Personalizovaná fľaša na vodu s fotografiou alebo menom

Čo dať žene na narodeniny?

Pri premýšľaní darčeku k narodeninám pre ňu neexistujú žiadne pravidlá. Každá žena je jedinečná, a každej sa páči niečo iné. Niektoré ženy by možno chceli stráviť narodeniny príjemnou aktivitiou vonku a iné by radšej ostali doma a pozreli si film. Zhromaždili sme niekoľko nápadov na narodeninové darčeky pre rôzne osobnosti žien:

  • Wellness deň pre zaneprázdnenú mamičku: môžete ju prekvapiť personalizovaným narodeninovým balíčkom s rôznymi kozmetickými výrobkami alebo ju vziať von na pekný wellness deň
  • Víkendový útek pre závisláčku na cestovaní: ak máte väčší rozpočet, víkendový výlet na tajné miesto je určite tým najlepším narodeninovým darčekom pre vašu priateľku alebo manželku, najmä ak miluje cestovanie. Darujte jej osobný cestovný denník, aby si mala kde zapísať všetky svoje spomienky z ciest, alebo ju prekvapte novým kufrom.
  • Kurz varenia pre šéfkuchárku: rada sa chváli svojimi kuchárskymi schopnosťami? Otestujte ju skvelým kurzom varenia. Nezabudnite jej kúpiť peknú personalizovanú zásteru, aby vykročila správnou nohou!

Aký je najlepší darček k narodeninám pre vašu priateľku?

Pri výbere pekného narodeninového darčeka pre svoju priateľku musíte o nej poriadne premýšľať. Čo má rada? Má nejaké záľuby alebo veci, ktoré by ste mali brať do úvahy? Ak na tieto otázky neviete odpovedať alebo vám nenapadá žiaden skvelý nápad, vždy ju môžete obdarovať niečím, čo má pre vás dvoch špeciálny význam. Možno pekný fotoalbum s fotkami z vášho posledného výletu alebo zarámovaný plagát, ktorý si môže zavesiť vo svojej izbe. Ak hľadáte darček pre vašu manželku, v ponuke máme niekoľko darčekov pre manželky, z ktorých si môžete vybrať. Tu sú niektoré z nich:

Najvtipnejšie narodeninové darčeky pre ňu

Má vaša priateľka jedinečný zmysel pre humor? Potom by to mal odrážať aj jej narodeninový darček. Možno máte medzi sebou vtip, ktorý koluje vo vašej skupine kamarátov alebo ju z lásky dráždite, či milujete jej vtipné tváre, ktoré vytiahne vždy keď sa fotíte. Keď už hovoríme o vtipných narodeninových darčekoch pre ženu, vedeli ste, že jej fotografiu môžete umiestniť takmer na všetko čo ponúkame? Premyslite si čo chcete a u nás to určite nájdete!

Vtipná tvár personalizovaného ItsieMe zajačika, ponožky s jej fotografiou, balón s fotografiou, fľaša jej obľúbeného likéru a mnoho ďalších! Objavte všetky fotodarčeky a nájdite ten najjedinečnejší.

Narodeninové priania pre ženy

Prispôsobené narodeninové pohľadnice pre ženy sú dokonalým spôsobom, ako ukázať špeciálnej žene vo vašom živote, že vám na nej záleží. Tieto priania vám umožňujú pridať na blahoželanie osobný dotyk pridaním jej mena alebo špeciálnej správy. Nielenže sú tieto priania jedinečné a premyslené, ale tiež ukazujú, že ste vynaložili ďalšie úsilie, aby boli jej narodeniny výnimočné. V našej širokej škále dizajnov a motívov, z ktorých si môžete vybrať určite nájdete perfektnú pohľadnicu pre špeciálnu ženu vo vašom živote. Či už je to vaša matka, sestra, manželka alebo najlepšia priateľka, personalizovaná narodeninová pohľadnica jej určite zlepší deň.

Narodeninovú pohľadnicu môžete pridať k jej darčeku alebo ju poslať na jej domácu adresu aby mala naozaj špeciálne prekvapenie.

Narodeninové darčeky pre mamu

Narodeninový darček pre mamu by mal byť premyslený, srdečný a ohľaduplný. Malo by to odrážať aj jej záujmy a preferencie. Ak je napríklad vaša mama milovníčkou kníh, možno by ste jej zaobstarali knihu od jej obľúbeného autora, ale čo tak napríklad darovať jej personalizovanú knihu? Môžete pre ňu vybrať plánovač, aby si zapísala všetky poznámky a schôdzky, alebo napríklad prispôsobenú knihu s jej menom!

Ak rada varí alebo pečie, možno jej zaobstaráte novú vychytávku do kuchyne, ako je personalizovaná zástera alebo personalizovaná kniha receptov, aby si mohla zapisovať všetky svoje experimenty v kuchyni. Ak má rada módu, možno by sa jej zišiel nový ruksak s jej menom alebo šperk, ktorý by sa jej páčil. Kľúčom je vložiť do daru nejakú myšlienku a urobiť z neho niečo, čo skutočne ocení a bude sa mu páčiť. Navyše, úprimný a osobný odkaz, ktorý bude sprevádzať darček, by ho urobil ešte výnimočnejším a ukázal, ako veľmi vám na ňom záleží.