Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vlastné perá sú jedinečným darčekom pre každú príležitosť: promócie, nástup do nového zamestnania a pod. Sú tiež skvelým obchodným darčekom! Objavte náš bohatý výber vlastných pier, ktoré možno gravírovať laserom.

28 Darčeky

Gravírované perá

Ak by chcel niekomu z Tvojich blízkych darovať krásny a praktický darček, s vygravírovaným perom určite nič nepokazíš.

Gravírované pero je skvelým darčekom na: * pracovné výročie * promócie * oslavu odchodu do dôchodku alebo len preto, že daná osoba rada píše a ty chceš darovať niečo fakt osobné.

Gravírované plniace bombičkové (atramentové) pero

Ak túžiš prekvapiť jedného z vašich rodinných príslušníkov, priateľov alebo kolegov super perom Parker, v našej ponuke nájdeš široký výber plniacich pier. Každé pero môže byť personalizované a objednané online za pár minút. Stačí uviesť, či je príjemca pravák alebo ľavák a pridať maximálne 12 znakov, ktoré my s láskou vygravírujeme. Ak chceš, môžeš dokonca pridať malý symbol, napríklad srdce, elegantný vzor alebo kvetinu.

Gravírované guličkové pero

Ako súčasť nášho sortimentu ponúkame guličkové perá od spoločností Waterman, Parker a Viva Pens v rôznych farbách. Vyber si pero podľa vlastného výberu a pridaj text, ktorý chceš mať vygravírovaný.

Viac skvelých kancelárskych potrieb

Ak chceš k darčekovému peru ešte niečo pridať, ponúkame široký výber ďalších “kancelárskych” darčekov, ktoré personalizujeme. Máme napríklad personalizované zošity alebo zápisníky s mnohými dizajmi Nahraj svoju obľúbenú fotku, zvoľ si jeden z našich dizajnov a tadá!