Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Detský romper

Detský romper - krátky rukáv - White - 50/56

Skladom
Vyber veľkosť
Vyberte farbu
Možnosti doručenia
  • Vyrobené z najjemnejšej zmesi organickej bavlny
  • S obrazom a menom v krásnej, farebnej tlači
  • Pračka bezpečná a praktická
  • Kompletné svoj darček s zodpovedajúce bib a dieťa klobúk

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o detských kombinézach: 
Veľkosti: 50/56 a 62/68 
Farby: dostupné v rôznych farbách 
Materiál: najjemnejší bio bavlny mix 
Hmotnosť: 220gr / m (2) 
Uzatváranie: praktické zapínanie na zips a obálka na krk 
Extra: vysoko kvalitné rompers sú preshrunk, aby sa ich perfektný strih 
Certifikát Oeko-tex: naše kombinézy sú testované aby boli bezpečné

Pokyny na umývanie: 
Umyte pri 40 ° C (jemný / vlnený program). 
Nesušte v sušičke a nemajte suché čistenie. 
Pri nízkej teplote vyžehnite von. 

 

Prekvapte s personalizovaným detským overalom s vašou fotografiou, menom alebo textom ako darček!

Chcete prekvapiť nových rodičov alebo rodičov, ktorým sa má každú chvíľu narodiť nový člen rodiny? Môžete navrhnúť tieto super roztomilé baby kombinézy sami! Vyberte si jednu z rôznych špeciálne navrhnutých detských ilustrácií a pridajte svoju fotografiu a / alebo text. A máte hotový darček pre bábätko, ale aj super zábavný spôsob, ako napríklad prekvapiť budúcich starých rodičov. Ale tiež chápeme, ak chcete objednať túto cool a osobnú detskú kombinézu pre vaše vlastné maličké.

Kúpte toto super roztomilé detské bodyčko, je to tak jednoduché! Začnite personalizovať a pridávať svoju fotografiu a text. Uistíme sa, že vaše umelecké dielo bude vytlačené na romper s veľkou starostlivosťou a množstvom lásky. Vďaka super jemnej bio bavlne sú detské komplety veľmi pohodlné a vysoko kvalitné. A praktický uzáver má rovnakú farbu ako overal, takže vaše dieťa je úplne štýlové s unikátnym detským romperom. Tu je tip od nás: môžete dokončiť svoj darček s rozkošnou zodpovedajúcou detskou čiapkou a podbradníkom v rovnakých farbách!

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Recenzie

9.3 / 10

7,727 hlasov (1 odpovede)

10 / 10

Alexandra 01-12-2023

Spokojnosť aj s rýchlosťou dodania aj s cenou aj s kvalitou produktu.

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?