Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

9 Darčeky

Personalizované pivné poháre

Ak hľadáte dokonalý darček pre znalca piva, nehľadajte nič iné ako naše personalizované pivné poháre! Každý pohár je možné personalizovať menom alebo textom podľa vlastného výberu a vytvoriť tak pre obdarovaného skutočne jedinečné prekvapenie.

Personalizované pivné poháre rôznych tvarov a veľkostí

V našom sortimente ponúkame rôzne typy personalizovaných pivných pohárov, takže si každý nájde niečo pre seba. Od krásnych pohárov na pivo so stopkou, ktoré sú ideálne na špeciálne pivá, až po obrovské sklenené pivné poháre na mieru, známe aj ako personalizované pivné poháre, ktoré pojmú až pol litra piva. Pre tých, ktorí majú radi dobrý ležiak, máme personalizované poháre na pivo Weizen, ktoré sa dajú použiť aj ako personalizované poháre na cider.

Možnosti personalizácie

Naše pivné poháre si môžete prispôsobiť menom alebo textom podľa vlastného výberu. V našom editore ponúkame mnoho zábavných vzorov, ktoré je možné personalizovať menom alebo textom podľa vášho výberu. Nájdete tu skvelé návrhy pre mamičky a oteckov, ktoré sú ideálne na Deň matiek a Deň otcov. Ponúkame aj návrhy pre starých rodičov, ako aj všeobecné návrhy, ktoré možno personalizovať pre každého príjemcu alebo príležitosť, napríklad srdiečka, hviezdičky alebo iniciály.

Na povrch pohára umiestnime váš dizajn, ktorý je odolný a možno ho umývať v umývačke riadu.

Personalizovaná sada pohárov na pivo

Ak hľadáte originálny svadobný darček pre pár, o ktorom je známe, že si rád vychutná studené pivo, vyberte si sadu pivných pohárov s personalizovanými menami a/alebo dátumom svadby! Je to originálny darček a praktická pamiatka, ktorá im bude pripomínať ich výnimočný deň aj v nasledujúcich rokoch. Sada personalizovaných pohárov na pivo je tiež skvelým darčekom k výročiu! V našom editore nájdete niekoľko zábavných vzorov pán a pani, pán a pani a pani, ktoré sa dajú personalizovať na rôzne typy pivných pohárov.

Personalizovaný hrnček na pivo

Ak chcete na personalizáciu darčeka použiť fotografiu, máme pre vás ideálny pivný hrnček! Náš keramický hrnček na pivo si môžete prispôsobiť fotografiou, menom a/alebo textom podľa vlastného výberu a pojme až pol litra piva. Zmestí sa do nej až pol litra piva. Dá sa umývať v umývačke riadu, čo je veľmi praktické!