Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Nový človiečik na ceste? Vytvorte si personalizovaný overal pre bábätko s fotografiou, menom a/alebo dizajnom podľa vášho výberu. Ideálne pre bábätko alebo ako darček na privítanie novorodenca.

6 Darčeky

Najkrajšie detské overaly s textom, menom alebo fotografiou

Hľadáte pekný a originálny darček pre bábätko, alebo budúcu mamičku? Potom si dajte potlačiť detské body fotografiou, menom alebo špeciálnym textom. V našom sortimente nájdete overaly v rôznych farbách a rôznych prevedeniach. Môžete jednoducho nahrať vlastný text (napríklad meno) alebo fotografiu a pridať ich do dizajnu.

Ako si vytvoriť vlastné detské body

Správa o novorodencovi je vždy plná radosti a chvíľ, ktorých si treba vážiť a spomínať na ne v budúcnosti. To si vyžaduje aj veľké oslavy a samozrejme, darček pre narodené bábätko a rodičov. Personalizované detské body môže byť užitočným a vtipným darčekom. Môžete si ho prispôsobiť rôznymi spôsobmi, napríklad:

  • Potlačené detské body s menom: pridajte meno bábätka na overal, vyberte si dizajn, ktorý sa vám najviac páči a my vám všetko vytlačíme priamo na textil. Darček môžete skombinovať aj s iným darčekom s menom pre bábätko alebo šťastných nových rodičov.
  • Overal pre bábätko s fotografiou: na detský overal vieme vytlačiť pekný dizajn alebo fotografiu. Takýto overal môžete použiť aj na oznámenie tehotenstva vtipným a milým spôsobom!
  • Personalizovaný detský overal s textom: dajte na body vtipný text alebo použite jeden z voľne dostupných dizajnov, aby bol overal skutočne jedinečný.
  • Personalizované detské body s logom: najroztomilejší spôsob ako propagovať vašu firmu, je obdarovať rodinu novorodenca zábavným detským overalom. Môžete ho takisto kúpiť aj svojmu novonarodenému synovi alebo dcére a ukázať všetkým, aký ste hrdý otec alebo mama!

Detské body s dizajnom: text

Chceli by ste niekomu darovať overal s personalizovaným textom? Aký super milý darček! V našom online editore si môžete jednoducho navrhnúť svoj vlastný overal. Svoju fotografiu alebo text nahráte do nami vyrobeného dizajnu. V našom editore nájdete dizajny pre každé bábätko; s dúhami, mrakmi, hviezdami, srdiečkami, veľrybami, medveďom a tak ďalej. Nájdete aj dizajny s textom ako napríklad Pán, Pani, Malý šéf, Milujem ocka, Maminkine bábätko, Malý princ, Malá princezná, Supermama, Supertata a podobne. Dizajn si môžete navrhnúť aj vy sami. Všetko nájdete v našej kolekcii a editore!

Rozličné typy overalov

Či je leto alebo zima, nám to je jedno! U nás si môžete nechať potlačiť overal s dlhým aj krátkym rukávom. V našom sortimente nájdete farby ako ružová, béžová, tmavo sivá, biela či zelená. Overaly máme vo veľkostiach 50/56 a 62/68. Všetky body tlačíme v našej budove v Zierikzee. Robíme to na tlačiarňach, ktoré dokážu tlačiť vo vysokej kvalite a v plnej farbe.

Detské body, z ktorých si môžete vybrať máme niekoľko:

  • Detský overal s dlhými rukávmi: ideálny na chladnejšie obdobie a super pohodlné aby sa dieťa mohlo hrať a cítiť sa pritom pohodlne. Dostupné vo veľkostiach 50/56 a 62/68.
  • Detský overal s krátkymi rukávmi: hodí sa pod oblečenie alebo na leto. Dostupné vo veľkostiach 50/56, 62/68, 74/80 a 86/92.
  • Špeciálne detské overaly na príležitosti, ako napríklad Deň Matiek alebo Deň Otcov, ideályn darček pre najnovších rodičov.

Najlepší darček pre nastávajúcich rodičov!

Overal je samozrejme veľmi pekný darček, ale u nás nájdete kopu ďaľších originálnych darčekov! Mimoriadne obľúbené sú aj cumlíky s menom, detské deky a podbradníky. Všetky darčeky si môžete personalizovať. Spojte darčeky dokopy v jednom balíčku a máte dokonalý dar pre budúcu mamičku. Ak máte väčší rozpočet, môžete si nechať vyrobiť aj mega macka s menom a dátumom narodenia. Pozrite si všetky darčeky pre bábätko a rodičov.

Dôvody prečo darovať prispôsobený detský overal

Tento typ darčeka je ideálnym riešením, ak hľadáte darček pre bábätko, ktorý je lacný, no nemá zlú kvalitu a navyše je jedinečný. Môžete to urobiť aj vtipnejším, pomocou textu, alebo súkromného vtipu medzi vami a budúcimi rodičmi. Alebo napríklad hľadáte niečo elegantnejšie s menom alebo frázou. Overal môžete takisto pridať do darčekového balenia spolu s ďalšími potrebami pre bábätko alebo jeho rodičov, ktorí tento nápad určite ocenia!