Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Čakáte bábätko a chcete prekvapiť svojich blízkych? Odhaľte očakávanie bábätka jedinečným spôsobom a objavte všetky naše darčeky na oznámenie tehotenstva!

45 Darčeky

Oznámenie tehotenstva zábavným a originálnym spôsobom

Je to potvrdené: čakáte bábätko! Okolo ôsmeho týždňa už môžete mať ultrazvuk a prvýkrát vidieť svojho drobca. Nechať si túto úžasnú správu pre seba je pre budúcich rodičov veľmi ťažké, takže čoskoro ju možno poviete rodine a priateľom. Mnoho ľudí s oznámením čaká, kým neuplynie prvých 12 týždňov, ale potom tehotenstvo oznámia naozaj poriadne! Povedzte to v práci alebo aj susedom, podeľte sa o radosť so všetkými.

Mnohí rodičia sa rozhodnú oznámiť tehotenstvo originálne. Personalizovaný darček obsahujúci napríklad fotografiu a/alebo milý text. YourSurprise ponúka širokú škálu zábavných darčekov pre bábätká, ktoré si môžete personalizovať. Akým lepším spôsobom dať rodičom vedieť, že budú starí rodičia, než prispôsobeným detským body?

3 originálne spôsoby, ako povedať svojmu manželovi alebo partnerovi, že ste tehotná

Prekvapenie tehotenstva často objavia obaja partneri spoločne, zažívajú rastúce očakávanie, že test bude konečne pozitívny, a oni sa budú tešiť na zdieľanie noviniek s rodinou. Môže sa však stať, že sa rozhodnete prekvapiť svojho drahého novinkou a chcete to urobiť jedinečným spôsobom. Tu je niekoľko nápadov, ktoré by mohli byť pre vás vhodné: - Prekvapte dezertom: ak sa vyznáte pri sporáku, môžete pripraviť chutnú tortu a doplniť ju nápisom so šťastným oznámením;

 • Zapojte aj ostatných členov rodiny: ak sa vaša rodina rozrastá, prečo nezveríte úlohu oznámenia synovi alebo najstaršej dcére? Alebo môžete originálne zapojiť svojho štvornohého miláčika;
 • Hľadanie pokladu: Pre tých, ktorí majú viac času a chcú ísť do toho vo veľkom, môže byť riešením zábavné hľadanie pokladu. Konečný poklad? Správa o tehotenstve!

  Perfektné darčeky pre oznámenie tehotenstva

  Oznámenie tehotenstva sa dotkne každého, kto má uši. Ak ste podstúpili ultrazvukové vyšetrenie a máte fotografiu, nechajte ju vytlačiť na darček a dajte ju niekomu, s kým chcete veľkú novinu zdieľať špeciálne. Body, cumlíky a puzzle sú populárne voľby.

  Nápady na oznámenie tehotenstva budúcim starým rodičom

  Budúci starí rodičia sú asi tí, ktorí sa po čerstvých rodičoch najviac tešia na novinky. Často s túžbou očakávajú príchod vnúčaťa a sú pripravení milovať ho od prvej chvíle. Práve z tohto dôvodu môže byť oznámenie tehotenstva starým rodičom výnimočnou príležitosťou, prekvapiť ich nečakaným spôsobom. Niektoré z najobľúbenejších, ale stále jedinečných možností sú oznámenia s darčekom, ktorý si môžu ponechať starí rodičia ako suvenír. Môžete napríklad vytlačiť fotku na doplnok pre dieťa a zabaliť ho do zábavnej darčekovej krabičky alebo môžete vytvoriť video správu s blahoželaním s QR kódom. Nezabudnite tento moment zachytiť videom! Je pekné, že video správa ostane navždy, čiže je možné si ju pozrieť znova a prežiť emócie toho okamihu.

  Zostavenie darčekovej sady

  Ak to naozaj chcete pojať vo veľkom štýle, zostavte zábavný darčekový set pre starých rodičov, tety a ujov. Môžete pridať prispôsobenú drevenú kartu a cumlík s textom podľa svojho výberu. Dajte ich do peknej krabice a nechajte ich darček rozbaliť! A vy potom len sledujte to prekvapenie, keď ho otvoria.

  Ako to povedať starým rodičom, priateľom a rodine zábavným spôsobom

  Ak má dieťa staršieho brata alebo sestru, dajte im na návštevu rodiny alebo priateľov tričko, na ktorom bude napísané, že budú starším bratom alebo sestrou. Alebo si vyberte hrnček prispôsobený oznámením. Pohodlne sa usaďte a uvidíte, kto z vašich blízkych si to všimne ako prvý!

  Tip: Personalizované body s fotografiou a menom

  Každý vie, že body je typické detské oblečenie. Vďaka tomu ide o perfektný spôsob, ako oznámiť tehotenstvo. Vyberte najmenšiu veľkosť a unisex farbu, ako je oranžová, červená, biela alebo zelená. Pridajte prispôsobenie podľa vášho výberu a nezabudnite, pre koho je darček určený. Každý príjemca bude určite veľmi prekvapený!

  Tip: Otvárací fotorámček s fotkou a textom

  Krásne fotky si zaslúžia skvelú prezentáciu. Môžete to dosiahnuť pomocou otváracieho fotorámčeka YourSurprise, ktorý je ideálny na skrinku, parapet alebo stôl. Je to fantastická alternatíva k bežnému fotorámčeku. Pridajte do niektorého z návrhov svoju ultrazvukovú snímku a osobný text, napríklad „Tešíme sa na teba“ alebo „Neponáhľaj sa, miláčik“. Ohlasovanie tehotenstva týmto spôsobom môže byť mimoriadne jedinečné, keď pridáte aj dátum.

  Tip: Pohľadnice pre celú rodinu

  Ak chcete celej svojej rodine a priateľom oznámiť šťastnú správu naraz, nechajte pre každého pripraviť osobné blahoželanie s ultrazvukovou snímkou a správou. YourSurprise ponúka rôzne blahoželania a pohľadnice. Ak ultrazvukovú snímku ukazovať nechcete, máme na výber veľa zábavných dizajnov. ## Ako oznámiť tehotenstvo na diaľku

  Žiaľ, môže sa stať, že vaši blízki bývajú ďaleko, no aj tak im chcete oznámiť dobré správy. S YourSurprise môžete poslať darček priamo na ich adresu a oznámiť to zábavnou formou. Môžete tiež poslať nejakú maličkosť na oznámenie tehotenstva, napríklad ​​personalizované sladkosti .