Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

7 Darčeky

Personalizovaný box na obed

Ešte stále sa cítite hladní o desiatej ráno? Zbaľte si občerstvenie a ľahko si ho odneste v našich personalizovaných obedových boxoch. Sú ideálne pre vaše deti a môžete si byť istí, že svoju krabičku nestratia. Vyberte si fotografiu, dizajn a text podľa vlastného výberu a prispôsobte im jedinečný box na občerstvenie! Detské občerstvenie ešte nikdy nebolo také zábavné!

Ponúknite tento personalizovaný box na obed s menom, fotografiou a textom

Čo pripravila mama na popoludňajšiu desiatu? To je veľká otázka pre mnohé deti. Ak chcete svojim deťom dopriať osobný prístup k desiatam alebo jedlám, tento personalizovaný box na desiatu si zamilujete! Každé jedlo alebo občerstvenie vášho dieťaťa bude čarovným okamihom. Originálny darček na prvý školský deň vášho dieťaťa! Vrchná časť krabičky na obed bude potlačená fotografiou, textom alebo menom podľa vášho želania. Vyberte si krásnu fotografiu a prispôsobte si krabičku na občerstvenie niekoľkými kliknutiami pomocou nášho editora fotografií. Prekvapte svoje dieťa vlastným obedovým boxom!

Personalizovaný box na obed

Obedový box je dokonalý, vaše dieťa už nikdy neodíde z domu bez vyváženého obeda. Je to jedna z našich najlepších kuchynských položiek. Má deliacu stenu n a oddelenie rôznych potravín. Nezabudnite na personalizovaný pohár, ktorým môžete uhasiť smäd po jedle alebo občerstvení! Sú k dispozícii v ružovej, zelenej alebo modrej farbe a môžu byť personalizované vašou fotografiou a textom. Naše škatule sú vyrobené z pevného plastu a sú ideálne na prepravu v batohu alebo kufríku. Zatváranie boxu je navyše intuitívne a jednoduché, takže vás nečaká žiadne nepríjemné prekvapenie! Výber je na vás, s voľným alebo pevným vekom.

Box na občerstvenie do práce

Kto povedal, že naše boxy na občerstvenie sú len pre deti? V práci, vonku alebo aj doma si prispôsobte naše škatule podľa seba. Vďaka všetkým našim vizuálom a dizajnom si každý nájde niečo pre svoj vkus. Takže sa nebojte, box na občerstvenie je oveľa užitočnejší, ako si myslíte. Takže áno, poviete mi, že existujú plastové škatule pre dospelých, Tupperware. Skutočné občerstvenie, či už sladké alebo slané, však musí byť dobre zabalené, suché a chránené pred všetkým, aby si zachovalo svoju chuť a kvalitu aj po vybratí z chladničky. Predovšetkým však musí byť personalizovaná, v tom je rozdiel.