Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Potlačená krabica KitKat Mini Mix

Možnosti doručenia
Dodacia adresa podľa vášho výberu
V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o KitKat Mini Mix: 
Rozmery škatuľky: 23 x 10,6 x 10,6 cm 
Obsah: 28 kusov (394,8 g e)
Hmotnosť: 475 gramov
Prispôsobenie: meno, fotografia a/alebo text 
Potlač: ostrá a plnofarebná
Extra: skladujte v chlade a suchu.
Pri tropických teplotách nad 25 stupňov, žiaľ, nemôžeme zaručiť, že čokoládový darček dostanete v perfektnom stave. Máte otázky? Kontaktujte prosím náš zákaznícky servis. 

KitKat Mini mix : Klasika: chrumkavá oblátka poliata mliečnou čokoládou (68,9 %). Biela: chrumkavá oblátka pokrytá bielou čokoládou (68,9 %). Lieskový oriešok: Chrumkavá oblátka pokrytá mliečnou čokoládou (77,6 %) a kúskami lieskových orieškov (3 %). Arašidové maslo: Chrumkavá oblátka s náplňou z arašidového masla (13,8 %) poliata mliečnou čokoládou (68,9 %). Slaný karamel: Chrumkavá oblátka pokrytá mliečnou čokoládou (75,8 %) a slaným karamelom (5 %).
Zloženie: cukor, MLIEKO sušené, PŠENICAmúka, kakaové maslo¹, kakaová hmota¹, rastlinné tuky (palmový bambucký), mliečny tuk, WHEY prášok, mleté ​​pražené ARAŠIDY, LIESKOVÉ kusy, MASLO, odtučnené kakao¹, emulgátor (lecitíny), glukózový sirup, ARAŠIDOVÁ múka, KRÉM, prírodné arómy (s arašidmi), soľ, kypriaca látka (uhličitany sodné).
Alergény: každý, laktóza, obilniny obsahujúce lepok, pšenica, arašidy, orechy, lieskové orechy 

Výrobca: Nestlé Deutschland AG, 60523 Frankfurt nad Mohanom, Nemecko

Povedzte to s touto zmesou lahodnej čokolády KitKat

Prepáč, ďakujem, chýbaš mi, myslím na teba, gratulujem, som na teba hrdý: čokoľvek chceš niekomu povedať, povieš to čokoládou. S týmto Mini Mixom od KitKat si na správnom mieste. Pretože kto by nemiloval čokoládu? A hlavne, keď je v jednom balení viacero lahodných chutí spolu. Na obal pridáte svoj osobný odkaz. Tiež príjemné dopriať si, napríklad v práci, škole alebo vo futbalovom klube.

Balenie obsahuje nie menej ako 28 čokolád, ktoré spolu tvoria takmer pol kila čokolády. Striedajú sa príchute slaný karamel, arašidové maslo, biela čokoláda, lieskový orech a klasický KitKat. Aká bude vaša obľúbená? Na obal môžete jednoducho pridať osobnú správu. Môžete pridať fotku a text alebo len text.

Chcete si objednať KitKat Mini Box vo väčšom množstve? Napríklad pre svojich zamestnancov? Kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie pomocou formulára v spodnej časti tejto stránky.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Recenzie

9.8 / 10

292 hlasov (2 odpovede)

10 / 10

Andrea 08-05-2023

Úžasné spracovanie a veľmi kvalitné urobené. Darček veľmi potešil

10 / 10

Lucia 12-02-2023

100% spokojnost. Kvalita tlace uzasna, darcek prijemcu velmi potesil. Dakujem

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?