Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

26 darčeky

Čo hovoria naši zákazníci

Všetko je O.k.

Jana na 9-5-2022

10 / 10

Absolutely fantastic customer service, since my order got lost in the post (which is of course not their fault). They immediately replaced the order and made my sister's birthday special thanks to their amazing gift. Thank you!

Tereza na 25-4-2022

10 / 10

Maximálna spokojnosť

Katarína na 25-4-2022

10 / 10
10.0

185 recenzie

Zobraziť všetko

Nástenné dekorácie

Existuje mnoho spôsobov, ako sa váš dom cíti ako doma. Spôsob, akým ozdobíte, robí veľký rozdiel. S toľkými možnosťami zdobiť je ešte ťažšie nájsť niečo, čo sa vám páči. Na YourSurprise môžete urobiť každý kúsok dekorácie na stene jedinečnou, pretože ste ten, kto ju navrhne! Použite editor na prispôsobenie každej položky vašim obľúbeným fotografiám. Pridajte sladké malé posolstvo a máte perfektný dar pre domácnosť !

Foto na plátne

Skutočné pútavé umenie je umenie, ktoré urobíte sami! Krásna fotografia z rodiny, krajiny alebo domáceho maznáčika sa pri tlači vo veľkej veľkosti stáva lapačom očí. Je to jednoduchý a zábavný spôsob, ako pridať život do miestnosti a naplniť holé steny. Fotografia na plátne je ideálnym darčekom, napríklad v domácnosti, svadbe alebo narodeninách. Svoju obľúbenú fotografiu môžete vytlačiť nielen na plátno, ale aj na hliník, drevo alebo plagát. Ďalším unikátnym spôsobom zdobenia je použitie fotografií na nezvyčajné objekty, ako sú hodiny, zrkadlo alebo klobúk .

Kľúčový stojan

Nemôžete nájsť vaše (auto) kľúče ráno, keď idete do práce? Riešenie je jednoduché! Pridajte k svojmu domovu kľúčový stojan a už nikdy nebudete mať ďalšie zúfalé hľadanie kľúčov! Zaveste ho na chodbu alebo vedľa šatníka, takže budete vždy chodiť okolo neho na vašej ceste dovnútra a von z domu. Navrhnite si stojan na kľúč s zábavným dizajnom, fotografiami a textom podľa vlastného výberu. Tento personalizovaný stojan na kľúče je ideálnym darčekom pre párty v domácnosti alebo svadbu! ### Obrázkové dlaždice

Keď máte veľa fotografií, ktoré si zaslúžia špeciálne miesto vo vašej domácnosti, vyberte si obrázok dlaždíc ! Namiesto jedného veľkého obrázka môžete vytvoriť zábavný efekt s niekoľkými dlaždicami dohromady. Môžete sa striedať s fotografiami a textom, aby ste mali hravý vzhľad. S mnohými návrhmi si vybrať z editora vždy nájdete niečo, čo sa zmestí do vášho domova. Obrázkové dlaždice sú autentickým darčekom pre každú príležitosť! Dlaždice nie sú len úžasné pre dekoráciu, sú tiež skvelým firemným darčekom, keď pridáte logo vašej spoločnosti.