Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizované poháre s textom, menom (menami), dátumom a/alebo dizajnom podľa vášho výberu pre každého obdarovaného a príležitosť. Dodajte svojmu stolu alebo prípitku šmrnc s personalizovanými pohármi na víno, pohármi na pivo, pohármi na vodu a ďalšími!

26 Darčeky

Personalizované poháre

Prípitok nie je len gesto pri oslavách, je to osvedčený rituál. Každá výnimočná príležitosť sa začína slovami "Zdvihnite poháre". Pre tých, ktorí majú radi honosné večere pri veľkých stoloch plných priateľov, pre milovníkov vína a pre tých, ktorí plánujú romantický prípitok vo dvojici, je ideálnym darčekom personalizovaný pohár s menom, dátumom, textom alebo logom podľa vášho výberu. Vytvorenie vlastného personalizovaného pohára nebolo nikdy jednoduchšie, stačí si vybrať z našej širokej ponuky pohárov a pridať svoj návrh v našom online editore.

Ak hľadáte originálny darček, prečo si nevybrať gravírovaný pohár? V YourSurprise si môžete nechať vygravírovať jeden z našich návrhov a text podľa vlastného výberu do pohárov na víno, šampanské, čaj, whisky, pivo, vodu.. Možnosti sú takmer nekonečné! Váš návrh vygravírujeme laserom do povrchu skla pomocou najnovších techník, vďaka čomu ho môžete umývať v umývačke riadu. Gravírovanie sa neopotrebuje, čo znamená, že zostane krásne aj pri častom používaní.

Personalizované poháre na každú príležitosť

U nás v YourSurprise nájdete poháre na každú príležitosť! Na každodenné použitie, na špeciálnu príležitosť, ako aj pre vaše podnikanie. Skleničky sú veľmi ceneným darčekom napríklad pre milovníkov vína alebo piva. Môžete si vybrať jeden pohár alebo si objednať sadu 2, 4 alebo 6 pohárov a využiť tak zľavu na sadu!

Ktoré typy pohárov si možno personalizovať?

V spoločnosti YourSurprise ponúkame široký výber gravírovaných pohárov pre všetky chute a príležitosti. Všetky vaše obľúbené nápoje majú svoj vlastný exkluzívny pohár s gravírovaním, ktorý vám zaručí, že budete mať správny pohár na všetky vaše prípitky a každodenné dúšky.

Či už ste milovník vína a hľadáte vlastné poháre na víno, vyznávač piva túžiaci po gravírovaných pollitroch alebo znalec destilátov, ktorý hľadá personalizované poháre na whisky alebo flauty na šampanské, buďte si istí, že máme niečo pre vás!

Poháre na víno

Pohár na víno s vygravírovaným menom je skvelý darček pre mamu, otca, strýka, tetu alebo priateľa, ktorý si rád vychutná pohár dobrého vína. Môžete sa rozhodnúť pre vygravírovanie textu, aby si na vás obdarovaný spomenul vždy, keď si naleje pohár. Nech už si vyberiete čokoľvek, váš návrh môžeme vygravírovať do pohárov na biele alebo červené víno, a to už od 1 pohára. Objednajte si ich toľko, koľko si želáte!

Nemusíte čakať na špeciálnu príležitosť, aby ste mohli darovať personalizovaný pohár. Ak vlastníte bar alebo reštauráciu, alebo ak radi používate personalizované sklo, vždy môžete pokračovať a vytvoriť si vlastné. Máme k dispozícii rôzne poháre na víno:

poháre na červené víno

  • Poháre na červené víno
  • Poháre na biele víno
  • Šampanské flauty
Poháre na pivo

Môžete si dať vygravírovať pohár aj pre niekoho, kto si rád dá dobre vychladené pivo. Máme pivné poháre na nožičkách, pivné poháre na biele pivo a dokonca aj pivné krčahy.

Pohár na džin a tonik

Poznáte niekoho, kto jednoducho miluje gin & tonic? Prekvapte ich ich vlastným pohárom na gin & tonic s ich menom. Pohár na gin & tonic je kvalitný a má klasický tvar pohára na gin & tonic!

Poháre na panáky

Ak hľadáte darček pre niekoho, kto nemá problém vypiť niekoľko panákov, naše gravírované poháre na panáky sú ideálnou voľbou.

Pohár na whisky

Ak ide o milovníka whisky, ktorého chcete prekvapiť, nepochybujeme, že jeho nápoj bude chutiť ešte lepšie, keď si ho vychutná z vlastného pohára na whisky s jeho menom.

Poháre na šampanské

Ak máte niečo osláviť, čo je lepší spôsob, ako to urobiť, než bublinky ! Perfektným doplnkom budú gravírované fľaše na šampanské s menom alebo menami podľa vášho výberu.

Poháre na longdrink a vodu

Nie každý pije alkohol, takže sa nemusíte báť, máme niečo aj pre vás – poháre na long drinky a na vodu.

Na fajnovejšie poháre sa často zabúda. Hoci sú obľúbeným darčekom, ľudia často radšej používajú poháre na vodu ako poháre na víno alebo liehoviny. Praktické poháre, ktoré sú ideálne na každodenné použitie. Sú ideálnym darčekom pre rodiny a najmä pre tých, ktorí nepijú alkohol. Naše poháre na vodu sú štýlové, moderné a luxusné a možno na ne vygravírovať meno alebo frázu podľa vášho výberu.

Dá sa prispôsobiť si pohár menom alebo odkazom?

Áno! Naše gravírované poháre je možné personalizovať menom alebo textom podľa vášho výberu. Pristúpte k nášmu online editoru a zadajte svoj text. Môžete pridať jeden alebo viac riadkov textu a tiež pridať jeden z našich vzorov, ak si to želáte.

Na váš pohár bude vygravírovaná personalizácia podľa vášho výberu.

Môžem si pohár prispôsobiť ľubovoľným dizajnom?

Naše gravírované poháre môžete personalizovať nielen textom, ale aj jedným z našich krásnych vzorov. Vyberte si z našej širokej ponuky vzorov vhodných na najrôznejšie príležitosti, ako je láska, Deň matiek, Deň otcov, Vianoce, poďakovanie a mnoho ďalších!

Ak darujete pohár len tak alebo chcete kúpiť poháre na nejakú udalosť, máme tiež výber dizajnov, ktoré sú vhodné na akúkoľvek príležitosť.

Môžem si objednať gravírované poháre už od 1 kusu?

Rozhodne! Všetky naše poháre je možné gravírovať už od 1 kusu. Vyberte si 1 kus z našej stránky s produktmi a nechajte si ho vygravírovať podľa svojich predstáv.

Môžem v rámci súpravy viacero pohárov pridávať rôzne personalizácie?

Naše poháre si môžete zakúpiť aj v súpravách po 2,4 alebo 6 kusoch. Sady 4 a 6 kusov majú na všetkých pohároch rovnakú personalizáciu. Naša sada 2 pohárov môže byť personalizovaná s inou personalizáciou na každom pohári.

Zakúpenie sady je skvelé, ak potrebujete kúpiť viac rovnakých pohárov a chcete využiť veľkú zľavu.

Udržateľné sklenené darčeky

Výberom darčeka zo skla, hliníka alebo dreva vyberáte udržateľný darček a pomáhate životnému prostrediu. Nahraďte svoj plastový kuchynský riad a vyberte si ekologický sklenený riad. Naša sklenená karafa je ďalším nádherným príkladom darčeka, ktorý sa bude hodiť bez toho, aby zaťažoval našu planétu.

Ako poháre gravírujeme?

Naše poháre gravírujeme pomocou najnovších techník, ktoré nám umožňujú gravírovať širokú škálu pohárov. Robíme to pomocou lasera, ktorý vygravíruje váš dizajn do povrchu skla. To znamená, že gravírovanie je vhodné do umývačky riadu a nevybledne. Do editora môžete v priebehu chvíľky pridať jeden z našich vzorov a text podľa vlastného výberu. Všetky naše poháre sa gravírujú v našej vlastnej dielni v Zierikzee v Holandsku a na prepravu sa ukladajú do špeciálnych krabíc, aby boli chránené.

Prečo dávať obyčajný darček, keď môžete pridať osobný prístup a darovať niečo skutočne jedinečné? Vytvorte špeciálny darček pre priateľa k narodeninám s personalizovaným pohárom na víno alebo si vyberte personalizované sklo na svadbu milovanej osoby. Na Silvestra, výročie alebo narodeniny si pripite personalizovanými pohár na šampanské a majte poháre ako praktickú pamiatku na túto výnimočnú príležitosť. Možnosti sú nekonečné.

Môžem si objednať personalizované poháre s gravírovaním vo veľkom?

Ak chcete urobiť trvalý dojem, personalizované poháre s gravírovaním môžu byť fantastickou voľbou. Vedeli ste však, že pri hromadnej objednávke môžete využiť aj zľavu? Naše priateľské B2B oddelenie vám rado pomôže urýchliť proces pri veľkých objednávkach. Či už sa pripravujete na nejakú udalosť, alebo si robíte zásoby pre svoju firmu, hromadné objednávky vám môžu ponúknuť skvelú cenu.

Hromadné objednávky vám tiež ponúkajú možnosť nechať si na poháre vygravírovať logo. Táto možnosť sa vzťahuje na poháre od 18 kusov.