Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Dekoratívne sušené kvety

Kvety sú darčekom, ktorý ocení každý a ktorý je vhodný na rôzne špeciálne príležitosti. Na rozdiel od kytice čerstvých kvetov majú sušené kvety dlhšiu trvanlivosť a môžu sa stať jedinečným dekoračným prvkom pre domácnosť alebo kanceláriu. Vedeli ste, že kvety vedia rozprávať?! Nie, nie doslova, ale obrazne! Môžu vyjadriť mnoho vecí: milujem ťa, je mi to ľúto, ďakujem... Darovaním sušených kvetov môžete vyjadriť svoju lásku k niekomu, možno pri špeciálnej príležitosti, ako je Valentín, alebo jednoducho niekoho prekvapiť bez dôvodu, ktorý je v kalendári stanovený. Niekedy je príjemné vidieť úsmev na tvári niekoho, na kom vám záleží, že ste ho prekvapili. S YourSurprise si môžete vytvoriť vlastný darček zo sušených kvetov a poslať ho priamo na vami zvolenú adresu!

Kytica sušených kvetov

Kytica sušených kvetov je darček, ktorý okamžite dodá vášmu prostrediu jedinečný nádych a nepotrebuje veľa jednoduchej starostlivosti. Preto je to vhodný darček pre niekoho, kto nedokáže udržať pri živote ani kaktus, ale ocení vôňu a farby kytice kvetov. Kytica kvetov je jedinečný darček a farebný a voňavý dekoračný prvok. Stačí kyticu umiestniť do peknej vázy, vybrať miesto na vystavenie a voilá, je hotovo! Spolu s darčekom dostanete aj pokyny na starostlivosť, ale nebojte sa, starostlivosť o kvety nikdy nebola jednoduchšia! Môžete si vybrať z dvoch rôznych dekoratívnych kytíc: s výberom kvetov v ružových odtieňoch alebo pestrejšej kytice zo sušených kvetov v odtieňoch od modrej po oranžovú. Spolu s kyticou sušených kvetov dostanete blahoželanie, ktoré si môžete rýchlo a jednoducho prispôsobiť online. Vyberte si svoj obľúbený dizajn vhodný pre príležitosť, ktorou chcete niekoho prekvapiť, pridajte fotografiu a text. Dostanete ju spolu s kyticou sušených kvetov.

Dekoratívne sušené kvety vo vázach

Páči sa vám myšlienka kytice, ale obávate sa, že obdarovaný nebude mať vázu na vystavenie vášho krásneho daru? Vytvorili sme darček, ktorý je nielen neočakávaný, ale stáva sa aj osobným prvkom bytovej dekorácie. Vázy sú v skutočnosti vložené do dreveného podstavca, ktorý môžete personalizovať textom. Vaša personalizácia bude vygravírovaná laserom priamo na drevo: text a písmo si vyberiete sami! Práve tu môžete rozvinúť svoju kreativitu! Môžete doň vložiť meno osoby, ktorá ho dostáva, prípadne pekný špeciálny odkaz s tým, čo chcete oznámiť, alebo pri akej príležitosti ho chcete osláviť. Dekoratívne sušené kvety s gravírovaným dreveným držiakom sú k dispozícii aj bez vázy, čo je ideálne pre tých, ktorí si nerozumejú s vázami a pohármi. 12 krásnych kvetov vložených do drevenej podpery pre úžasný efekt! Samozrejme, aj tu si môžete držiak prispôsobiť textom podľa vlastného výberu. Máte k dispozícii 25 postáv: používajte ich múdro!

Doručenie kvetov domov

Príchod domov s kyticou kvetov pre milovanú osobu alebo prekvapenie milovanej babičky na návšteve krásnou kyticou kvetov je veľmi milá a výnimočná myšlienka. Nie vždy je však možné byť prítomný pri osobne doručenom darčeku. Niekedy môže byť kvôli vzdialenosti alebo zaneprázdnenosti potrebné požiadať niekoho, aby to urobil za vás. S YourSurprise si môžete pri objednávke vybrať adresu príjemcu darčeka a my vaše sušené kvety doručíme priamo vašej osobe. Takto sa nebudete musieť trápiť! Navyše môžete priamo k darčeku pridať bezplatnú kartu, takže každý bude vedieť, že ste ho poslali.