Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizované plastové poháre

Tvrdé plastové poháre sú skvelou alternatívou k tým skutočným. Odolné, trvácne a pritom stále štýlové ako skutočná ponuka. Naše plastové poháre sa navyše ľahko umývajú a sú vhodné na každú príležitosť.

V YourSurprise nám záleží na kvalite našich produktov a záleží nám na životnom prostredí. Z tohto dôvodu sú naše poháre vyrobené z kopolyesteru, bez BPA. Správna voľba pre tých, ktorí hľadajú udržateľnú možnosť, ale nechcú robiť kompromisy v kvalite.

Ako prispôsobiť poháre na opakované použitie?

Naše plastové poháre je možné prispôsobiť fotkou, textom a/alebo dizajnom. Takto si môžete vytvoriť svoj pohár alebo súpravu pohárov podľa svojich predstáv!

Váš dizajn vytlačíme na pohár technikou UV žiarenia, pre jedinečný výsledok. Môžete tiež vytlačiť logo vašej spoločnosti alebo pridať rôzne mená a vytvoriť tak sadu pohárov pre celú rodinu.

Rôzne poháre na rôzne príležitosti

Zábavný pohár na každú príležitosť!

Podeľte sa o šťastie pri prípitku, na oslavu dôležitého míľnika, počas romantického večera alebo prekvapte milovanú osobu týmto jedinečným darčekom. S personalizovaným opakovane použiteľným pohárom si môžete pripiť na všetky dôležité momenty v živote kdekoľvek a kedykoľvek.

Máme pre vás výber plastových pohárov na obľúbený nápoj každého:

  • Opätovne použiteľný pohár na pivo
  • Opätovne použiteľné kokteilové poháre: Vychutnajte si svoj obľúbený kokteil v tomto zábavnom, prispôsobenom pohári!
  • Opätovne použiteľný pohár na vodu: Dokonalý pohár na ozdobenie každého stola!
  • Opätovne použiteľný pohár na gin tonic: Vychutnajte si gin tonic vo vlastnom plastovom ginovom pohári.
  • Opätovne použiteľný pohár na víno

Opätovne použiteľné plastové poháre s logom

Máte firmu a hľadáte jedinečný spôsob, ako ju spropagovať? Tieto plastové poháre sú skvelé na akúkoľvek udalosť alebo ako darček pre vašich zákazníkov. Môžete si ich prispôsobiť svojim logom a navrhnúť ich tak na akúkoľvek príležitosť!

Tip: Navrhnite si naše opakovane použiteľné poháre s vaším logom a menom každého pre vašu kanceláriu. Týmto spôsobom sa môžete raz a navždy rozlúčiť s plastom na jedno použitie!

Ak hľadáte iný typ personalizácie, pozrite si naše gravírované poháre, ktoré je možné personalizovať aj logom a menom!