Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

92 Darčeky

Videli ste 48 z 92 darov

Darčeky pre krstného otca: špeciálne a jedinečné

Medzi miliónmi vecí, ktoré treba urobiť, keď do rodiny príde nový malý človiečik, patrí aj výber krstných otcov a krstných mám. Keďže sa často zdá, že obdarovanie mužov je neskutočne ťažké, my v Your Surprise vám chceme uľahčiť život a pomôcť vám nájsť krásny a originálny darček pre krstného otca!

Táto úloha sa zrodila z náboženských dôvodov: krstný otec je ten, kto je vybraný, aby sprevádzal a podporoval deti počas ich náboženského rastu. Dnes však predstavuje aj špeciálnu postavu, ktorá má za úlohu byť prítomná v živote dieťaťa.

Požiadať niekoho, aby sa stal krstným otcom, je výnimočný okamih a ako vždy vám chceme pomôcť nájsť ten najlepší darček pre krstného otca.

Chceš byť mojím krstným otcom?

Najprv budete pravdepodobne chcieť niekoho požiadať, aby sa stal krstným otcom vášho dieťaťa. Môžete to urobiť jedinečným a zábavným spôsobom. Tu je niekoľko nápadov na položenie dôležitej otázky originálnym spôsobom:

 • Naplánujte si pekné popoludnie a oblečte si tričko s textom "Budeš mojím krstným otcom?"
 • Napíšte úprimný list a požiadajte osobu, aby prevzala úlohu a priložte špeciálny darček.
 • Vytvorte personalizovanú video správu a požiadajte danú osobu, aby sa stala krstným otcom. Môžete to urobiť pomocou grafickej karty s QR kódom.
 • Urobte z toho rodinnú záležitosť a nechajte dieťa (ak je dosť staré), aby požiadalo danú osobu, aby sa stala ich krstným otcom. Otázku môžete položiť na hrnček alebo bonboniéru Milka.
 • Vezmite osobu na špeciálne jedlo a opýtajte sa jej počas dezertu alebo nápoje po večeri. Môžete nám napríklad nechať vyryť otázku na pohár.
 • Vytvorte špeciálny, sentimentálny darček, ako napríklad fotoalbum alebo zošit, a použite ho ako spôsob, ako požiadať danú osobu, aby sa stala krstným otcom.
 • Napíšte vašu otázku na predmet a nechajte ju ležérne niekde v ich dome
 • Vytvorte pivný balíček “Chceš byť mojím krstným otcom?”

Darčeky na krst pre krstného otca

Krst je nepochybne dôležitou udalosťou, ktorú treba osláviť spolu s blízkymi, a ako taký si rozhodne zaslúži, aby bol oslávený tým najlepším možným spôsobom. Tím Your Surprise špeciálne prišiel s krátkym zoznamom originálnych a láskyplných nápadov na krst:

 • Personalizovaná fotokniha
 • Flísová deka s fotkou
 • Nástenné hodiny s fotkou
 • Personalizovaná zástera
 • Kľúčenka s fotkou
 • Personalizovaná drevená pohľadnica
 • Darčeky pre budúceho krstného otca

Chcete požiadať dôveryhodnú osobu, aby sa stala krstným rodičom? Môžete o to jednoducho požiadať, alebo môžete toho šťastlivca prekvapiť nečakaným a osobným darčekom. Čo tak prispôsobiteľné detské body so sloganom ako „Chceš byť mojím krstným otcom?“. Objavte viac v našej kolekcii a inšpirujte sa.

Originálne darčeky pre krstného otca k svätému prijímaniu a narodeninám

Pre tých, ktorí sú už krstnými rodičmi, máme pre vás rôzne nápady na darčeky. Výberom svojho prekvapenia sa budete môcť odlíšiť prispôsobením každého z týchto darčekov prostredníctvom nezabudnuteľných fotografií, kresieb, rytín a nápisov. Naše návrhy zahŕňajú kľúčenku s fotografiou, gravírované poháre, personalizovanú zásteru, personalizovanú sadu pív z rôznych zdrojov, ale aj obrazy na plátne či vankúše.

Môžete nájsť širokú škálu darčekov pre krstného otca, darčeky k narodeninám alebo na oslavu špeciálnych príležitostí, ako sú Vianoce alebo narodeniny.

Darčeky od krstného otca dieťaťu

Ste krstným otcom a chcete urobiť špeciálny darček pre deti? Pre dieťa ste vzor a dôveryhodná osoba. Ako osláviť túto veľkú spoločnú náklonnosť? Možno vás napadne prispôsobiť si pár pohodlných ponožiek pekným spôsobom, alebo pre maškrtníkov ponúkame chutné čokolády, ktoré si môžete prispôsobiť svojou fotografiou. Dozvedieť sa viac!