R├Żchle prevedenie!

Doru─Źen├ę priamo na adresu pr├şjemcu

Ka┼żd├Ż dar─Źek je personalizovan├Ż fotkou alebo textom

R├Żchle prevedenie!

Super r├Żchla preprava! V├Ą─Ź┼íina dar─Źekov objednan├Żch pred 16:00 je odoslan├í v ten ist├Ż de┼ł!

Doru─Źen├ę priamo na adresu pr├şjemcu

V┼íetky dar─Źeky s fotkou a textom. Na┼íe v├Żrobky s├║ jedine─Źn├ę, pr├íve preto, ┼że si ich navrhol pr├íve ty. Perfektn├ę dar─Źeky na v┼íetky pr├şle┼żitosti, dokonca aj ako mali─Źkos┼ą, napr. ke─Ć chce┼í po─Ćakova┼ą alebo ti niekto ch├Żba.

Ka┼żd├Ż dar─Źek je personalizovan├Ż fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich bl├şzkych jedine─Źn├Żm dar─Źekom, aj ke─Ć ho nem├┤┼że┼í da┼ą osobne. Pote┼í svoju rodinu, priate─żov a zn├ímych osobn├Żm dar─Źekom doru─Źen├Żm na tebou vybran├║ adresu alebo dokonca priamo do po┼ítovej schr├ínky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Tri─Źko - D├ímske

5,973 hlasov
Vyber ve─żkos┼ą
Vyberte farbu

Vyber si sp├┤sob doru─Źenia v n├íkupnom ko┼í├şku

Zobrazi┼ą viac
Dokonal├Ż strih a ├║┼żasn├í kvalita
Vyberte si vlastn├║ farbu, ve─żkos┼ą a dizajn
Pobyty kr├ísne, aj po ─Źisten├ş
Ide├ílne pre ┼íkolsk├Ż v├Żlet, ┼íportov├Ż t├şm alebo narodeninov├║ oslavu

┼ápecifik├ície dar─Źeka

Viac inform├íci├ş o d├ímskych tri─Źk├ích:
Zna─Źka: Sol's
Model: pravideln├Ż
Ve─żkosti: S, M, L, XL, XXL
Farby: ru┼żov├í, biela, ─Źierna, ┼íed├í melan┼ża
Materi├íl: 100% semi-─Źesan├í bavlna
Extra: zosilnen├Ż ┼íev na krku

Odpor├║─Źania na pranie:
Umyte pri 40 ┬░ C (jemn├Ż / vlnen├Ż program).
Nesu┼íte v su┼íi─Źke a nevykon├ívajte chemick├ę ─Źistenie.
Vytla─Ź├ş sa iba ┼żelezo (pri n├şzkej teplote).

Z├şskajte najroztomilej┼í├ş d├ímske tri─Źk├í s textom alebo fotografiou ako dar─Źek!

H─żad├íte ten najlep┼í├ş dar─Źek? Presta┼łte h─żada┼ą a dosta┼ą toto d├ímske tri─Źko s fotkou alebo textom. Tri─Źk├í s├║ vyroben├ę z najjemnej┼íej bavlny a maj├║ rebrovan├Ż krk pre v├Ą─Ź┼íie pohodlie. ─îi u┼ż m├íte t├şmov├Ż v├Żlet, bachelorette naroden├şn, vytla─Źen├ę tri─Źko je v┼żdy origin├ílny a pekn├Ż dar─Źek. Alebo si to urob├şte pre seba, ├║plne by sme to dostali!

N├í┼í u┼ż├şvate─żsky pr├şjemn├Ż T-shirt editor v├ím pom├┤┼że vytvori┼ą si vlastn├ę tri─Źko krok za krokom. Vyberte si spr├ívnu ve─żkos┼ą a ob─ż├║ben├║ farbu a ste pripraven├ş ├şs┼ą. Teraz si mus├şte vybra┼ą len jeden zo super cool vzorov a meno a fotografiu pod─ża v├í┼ího v├Żberu. V├í┼í dizajn bude vytla─Źen├Ż na prednej strane, ale chcete, aby bol vytla─Źen├Ż na zadnej strane alebo na oboch stran├ích? ┼Żiadny probl├ęm, v┼íetko je mo┼żn├ę! Uist├şme sa, ┼że va┼íe umeleck├ę dielo je vyroben├ę s l├ískou.

─îasto kladen├ę ot├ízky

Prisp├┤sobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj dar─Źek m├┤┼żete za─Źa┼ą kliknut├şm na zelen├ę tla─Źidlo ÔÇ×za─Źa┼ą personalizova┼ąÔÇť. V na┼íom dar─Źekovom editore m├┤┼żete dar─Źek ├║plne prisp├┤sobi┼ą pod─ża svojich predst├ív: prida┼ą svoj vlastn├Ż obr├ízok a / alebo text. Ak chcete, m├┤┼żete sa tie┼ż rozhodn├║┼ą pre skvel├Ż dizajn, aby bol v├í┼í dar─Źek skuto─Źne jedine─Źn├Ż.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uveden├í na webovej str├ínke zah┼Ľ┼ła personaliz├íciu V├í┼ího daru. Pekn├ę a jasn├ę!

Ako zist├şm, ─Źi m├í m├┤j obr├ízok spr├ívnu kvalitu?
V dar─Źekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obr├ízku nedostato─Źn├í. M├íte pochybnosti o kvalite v├í┼ího obr├ízka vopred alebo po tomto ozn├ímen├ş? Obr├í┼ąte sa na n├í┼í z├íkazn├şcky servis; s├║ radi, ┼że v├ím pom├┤┼żu!

Ak├ę form├íty m├┤┼żem odovzda┼ą?
Nahrajete s├║bory JPG a PNG do n├í┼ího editora. Je to pr├şli┼í technick├ę alebo m├íte obr├ízok in├ęho form├ítu, ktor├Ż by ste chceli pou┼żi┼ą? Obr├í┼ąte sa na n├í┼í z├íkazn├şcky servis. S├║ radi, ┼że v├ím pom├┤┼żu, tak┼że si m├┤┼żete urobi┼ą dar─Źek, ktor├Ż chcete!

─îo ak nie je k dispoz├şcii farba alebo mo┼żnos┼ą?
H─żad├íte konkr├ętny dar─Źek alebo dar─Źek v konkr├ętnej farbe, ale nie je uveden├Ż na webovej str├ínke? Obr├í┼ąte sa na n├í┼í z├íkazn├şcky servis; s├║ radi, ┼że v├ím pom├┤┼żu!

Ako m├┤┼żem prida┼ą kartu k svojmu daru? / ─îo presne je karta?
Kliknut├şm na kartu ÔÇ×Free cardÔÇť v na┼íom n├íkupnom ko┼í├şku m├┤┼żete prida┼ą dar─Źekov├║ kartu do svojho dar─Źeka. Na t├║to kartu m├┤┼żete vlo┼żi┼ą osobn├║ spr├ívu, tak┼że pr├şjemca bude presne vedie┼ą, komu po─Ćakova┼ą za toto kr├ísne prekvapenie.

Je m├┤j dar─Źek zabalen├Ż?
V s├║─Źasnej dobe nem├íme (zatia─ż) ma┼ą dar─Źekov├ę balenie slu┼żby zabali┼ą v├í┼í dar─Źek. Dary dod├ívame v sl├ívnostnom balen├ş. To znamen├í, ┼że v├í┼í dar je pripraven├Ż na doru─Źenie alebo ┼że ho m├┤┼żete priamo posla┼ą pr├şjemcovi.

Dodacia lehota, mo┼żnosti dodania a n├íklady na doru─Źenie

M├┤┼żem si vybra┼ą term├şn dodania?
Nie je mo┼żn├ę zvoli┼ą konkr├ętny term├şn dodania.

Ak├í je dodacia lehota a kedy dostanem dar─Źek?
Dodacia lehota sa nach├ídza na str├ínke produktu. M├┤┼żete veri┼ą, ┼że n├í┼í dopravca dod├í v├í┼í dar v tento de┼ł.

Ak├ę mo┼żnosti doru─Źenia m├┤┼żem vybra┼ą?
Moment├ílne nie je mo┼żn├ę zvoli┼ą si mo┼żnos┼ą doru─Źenia. Dar, ktor├Ż chcete objedna┼ą, je bu─Ć odoslan├Ż ako bal├şk alebo ako doru─Źenie po┼ítovej schr├ínky. Chcete vedie┼ą, na ktor├║ mo┼żnos┼ą spad├í va┼ía objedn├ívka? Obr├í┼ąte sa na n├í┼í z├íkazn├şcky servis.

Platba

Ako m├┤┼żem zaplati┼ą objedn├ívku?
Pon├║kame tieto sp├┤soby platby: iDeal, Paypal, kreditn├í karta, fakt├║ra cez Klarna alebo manu├ílny prevod. V pr├şpade manu├ílneho prevodu platby, pros├şm, vezmite do ├║vahy dodato─Źn├Ż 3 dni na doru─Źenie V├í┼ího daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je n├ím ─ż├║to, ┼że v├í┼í dar nie je pod─ża va┼íich predst├ív. Obr├í┼ąte sa na n├í┼í z├íkazn├şcky servis, ktor├Ż V├ím r├íd pom├┤┼że n├íjs┼ą vhodn├ę rie┼íenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objedn├ívkou nie je odoslan├í ┼żiadna fakt├║ra. Fakt├║ru dostanete v┼żdy v potvrdzuj├║com e-maile a v┼żdy ju n├íjdete vo svojom ├║─Źte MySurprise. To znamen├í, ┼że m├┤┼żete ma┼ą dar doru─Źen├Ż priamo pr├şjemcovi, ─Źo z neho rob├ş skuto─Źn├ę prekvapenie!

Recenzie

V tomto jazyku moment├ílne nie s├║ nap├şsan├ę ┼żiadne recenzie

Obchodn├Ż dar─Źek?

M├íte z├íujem o objednanie v├Ą─Ź┼íieho po─Źtu t├Żchto dar─Źekov? Pros├şm, kontaktujte n├ís a z├şskajte okam┼żit├║ cenov├║ ponuku. Sme k dispoz├şcii v pracovn├Żch d┼łoch od 8:30 - 17:00

Ka┼żd├Ż dar─Źek s jedine─Źnou personaliz├íciou
Jednoduch├ę zadanie hromadn├Żch objedn├ívok
Medzin├írodn├ę doru─Źenie
Doprava priamo k pr├şjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?