Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Mega Côte d'Or personalizovaná s fotkou a textom

Skladom
Možnosti doručenia
  • Dodacia adresa podľa vášho výberu
  • V darčekovej krabičke + darčeková karta zdarma
  • Garantovaná 100% kvalita

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o čokoláde Côte d'Or:  
Rozmery: 60 x 26 x 2 cm 
Obsah: 2x Côte d'or L'Original mliečna, 2x Côte d'Or mliečna s kúskami orechov a 1x Côte d'Or L'Original horká (obsah sa môže líšiť) 
Hmotnosť: 5 x 200 gramov 
Personalizáca: meno, fotka alebo text
Potlač: plnofarebná, kvalitná

Žiaľ, nemôžeme zaručiť, že svoj čokoládový darček dostaneš v perfektnom stave pri tropických teplotách nad 25 stupňov. Máš otázky? Kontaktuj náš zákaznícky servis. 

Poznámka: Ak je nejaká príchuť dočasne vypredaná, naplníme Mega Côte d'Or ďalšími príchuťami. 

Côte d'Or L'Original mliečna - najmenej 33% kakaa
Zloženie: Cukor, kakaová hmota, sušené odstredené mlieko , kakaové maslo, srvátka v prášku (z mlieka), mliečny tuk, emulgátor (sójový lecitín), arómy. 
Alergény: Môže obsahovať orechy. 

Côte d'Or L'Original horká - najmenej 46% kakaa 
Zloženie: Cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, aróma emulgátora (sójový lecitín), sušené plnotučné mlieko 
Alergény: Môže obsahovať orechy. 

Côte d'Or L'Original mliečna s kúskami orechov - najmenej 33% kakaa 
Zloženie: Cukor, kakaová hmota, kúsky lieskových orieškov (14%), sušené odstredené mlieko, kakaový prášok, sušená srvátka (z mlieka), mlieko tuk, emulgátor (sójový lecitín), arómy .
Alergény: Môže obsahovať ďalšie orechy. 

Z technických dôvodov nie je bohužiaľ možné spracovať číslice, azbuku, turečtinu alebo špeciálne znaky.

Táto obrovská personalizovaná Côte d'Or čokoláda je skutočným prekvapením!

Chceš partnerovi zagratulovať k vodičskému preukazu? Alebo si hrdý/á na svojich kolegov, pretože úspešne absolvovali dôležitú prezentáciu? Potom je táto mega Côte d'Or čokoláda dokonalým darčekom! Príjemca bude vedieť, ako veľmi ti záleží. Túto XL čokoládu môžeš ľahko a rýchlo personalizovať menom alebo fotkou podľa vlastného výberu. Mega Côte d'Or čokoládu si môžeš samozrejme objednať aj pre seba. Perfektný darček tiež na podelenie sa so svojou rodinou, priateľmi alebo kýmkoľvek len chceš!

Mega Côte d'Or čokoláda obsahuje 5 čokolád v rôznych príchutiach. Vytvorenie osobného čokoládového darčeka je veľmi jednoduché. Stačí pridať meno a / alebo fotku a doplniť ju osobnou správou pre príjemcu. Tvoj dizajn vytlačíme na obal vo vysokej kvalite. Vytvor si svoju mega Côte d'Or čokoládu už teraz.

Chcete si objednať väčšie množstvo? Kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Recenzie

9.6 / 10

2,179 hlasov (1 odpovede)

10 / 10

Eva 11-12-2021

Darcek dam na vianoce

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?