Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vytvorte si vlastný personalizovaný darčekový box s vínom. Červené, biele, ružové...pre každého niečo! Personalizované darčekové sady s vínom s potlačou alebo gravírovaním podľa vašeho výberu.

35 Darčeky

Darčeková sada na víno

Nie je nič lepšie ako vychutnať si pohár vína pri večeri alebo pohár vína doma na gauči po dlhom dni v práci. Chcete prekvapiť skutočného milovníka vína jedinečným darčekom? Potom je darčeková krabička na víno presne to, čo hľadáte.

Či už obdarovaný uprednostňuje červené, biele alebo ružové víno, môžete si vybrať to najlepšie pre svoje potreby alebo si dokonca zvoliť balenie na mieru s viacerými kombinovanými fľašami.

Môžete si vybrať z bohatej ponuky personalizovaných vínnych balíčkov, podľa druhu vína alebo prispôsobenia.

Personalizovaná krabica na víno s potlačou

Vedeli ste, že krabicu na víno si môžete prispôsobiť? Týmto spôsobom darujete nielen fľašu vína, ale môžete prekvapiť svojho vzácneho aj jedinečným odkazom alebo fotografiou.

Chystáte sa zúčastniť oslavy výročia alebo oslavy odchodu do dôchodku? Prispôsobte si svoje želanie na krabičke a zaspomínajte si na všetky pekné chvíle strávené spolu s vtipnou fotkou.

Prispôsobenie obalu potlačou je naozaj jednoduché. Môžete si vybrať svoj vlastný dizajn alebo upraviť existujúci dizajn v našom editore pridaním textu, fotografie a / alebo mena. Hotový dizajn vám vytlačíme na drevo ostrými a trvácnymi farbami.

Gravírovaná krabica na víno

Pre elegantný výsledok si môžete svoju krabicu od vína prispôsobiť aj textom, ktorý vygravírujeme laserom.

Dizajn si môžete vybrať podľa príležitosti, ku ktorej chcete darček doručiť, ale máme aj generické vzory, ktoré sa hodia na každú chvíľu. Koniec koncov, nie vždy potrebujete príležitosť na to aby ste niekoho obdarovali. Nie je to tak?

Balenie vína a pohárov

Prispôsobené balenia vína sú dostupné aj vo formáte fliaš a pohárov na víno. Prispôsobte si svoj balíček a získajte dva poháre na víno a pripravte sa na prípitok! Krabice na víno môžu byť personalizované potlačou alebo gravírovaním.

Darčeková krabica na víno s personalizovanými pohármi

Okrem obalov na víno si môžete vybrať aj obal na víno s gravírovanými pohármi.

Tento personalizovaný box na víno pozostáva z lahodnej fľaše vína a dvoch personalizovaných sklenených pohárov. Aby bol darček ešte špeciálnejší, môžete si vybrať dizajn vašich pohárov a vygravírovať na ne meno a/alebo text. Obdarovaný si tak bude môcť pripiť naozaj jedinečným spôsobom.

Elegantný a originálny darček na každú príležitosť!

Viac vína!

Ešte ste sa nerozhodli pre najlepší vínový darček?

Môžete si vybrať z našej ponuky červenej, ružovej a bielej. Alebo môžete svoj darček skombinovať aj s personalizovanými pohármi.

Pozrite si aj naše personalizované šampanské ako darček, ktorý má štýl.