Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Darčeková krabička na čokoládu Lindt

Personalizovaná darčeková krabička na čokoládu Lindt

303 hlasov
Skladom
Náplň
Možnosti doručenia
  • 500 gramov lahodnej mliečnej čokolády Lindor
  • S vašou fotografiou, menom a osobným odkazom
  • Ostrá, plnofarebná tlač

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o darčekovom balení čokolády Lindt:
Čokoláda: Mliečna čokoláda Lindor s jemne sa rozpúšťajúcou náplňou
Hmotnosť: 500 gramov
Rozmery: 14,4 x 8,3 X 19,5 cm
Personalizácia: s fotografiou, menom a osobnou správou
Tlač: dokonalá a plnofarebná

Z technických dôvodov bohužiaľ nie je možné pridať azbuku, arabské alebo špeciálne znaky.

Ak je vonkajšia teplota 25 stupňov Celzia alebo viac, nemôžeme zaručiť kvalitu čokolády.

Zloženie: cukor, rastlinné tuky, kakaové maslo, kakaová hmota, plnotučné sušené MLIEKO , LAKTÓZA , maslo, odtučnené sušené MLIEKO , emulgátor ( SÓJOVÝ lecitín), sladový extrakt, prírodné arómy.
Obsah kakaa: Mliečna čokoláda obsahuje minimálne 32 % kakaa. Mliečna sušina obsahuje minimálne 21 % kakaa.
Alergény: Môže obsahovať LIESKOVÉ ORIEŠKY a iné ORECHY

Táto čokoládová darčeková krabička Lindt je ideálnym darčekom pre čokoholikov

Útulný večer u vás doma, dážď jemne búchajúci do okna a vy len viete, že váš miláčik má náladu na niečo sladké. Nie je nič lepšie ako naša personalizovaná darčeková krabička na čokoládu Lindt! Táto lahodná čokoládová darčeková krabička je ideálna na všetky druhy príležitostí. Či už sú to narodeniny, Deň matiek, Vianoce alebo len útulný filmový večer, táto personalizovaná darčeková krabička každého prekvapí a rozhodne sa mu začne škriabať ústami!

Personalizovaná čokoládová darčeková krabička Lindt je vhodná pre mnoho rôznych okamihov. Od romantického gesta pre vašu drahú polovičku, s fotkou vás dvoch a láskyplným odkazom vytlačeným na škatuľke až po ideálny ďakovný darček pre kolegu alebo ako prekvapenie pre priateľa počas rande či kolaudácie. Premeňte každú príležitosť na niečo mimoriadne.

Darčeková krabička je plnená lahodnou mliečnou čokoládou Lindor s jemnou, rozplývajúcou sa náplňou. Každé sústo je chvíľou čistého potešenia s čokoládou, ktorá sa rozplýva na jazyku. Ale to nie je všetko! Prispôsobte si rýchlo a jednoducho v našom online editore pridaním fotografie, mena a správy podľa vlastného výberu. Potlač je obrazovo dokonalá a plnofarebná a darček je možné poslať na Vami zvolenú adresu. Nádherná, jedinečná pochúťka pre obdarovaného!

Či už hľadáte premyslený darček k narodeninám, láskyplné gesto pre svojho partnera alebo lahodnú pochúťku pre seba, personalizovaná darčeková krabička na čokoládu Lindt je dokonalou voľbou. Objednajte teraz a vyčarte obdarovanému úsmev na tvári!

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?