• Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • S vybranou fotkou a textom
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Miffy
miffy - Detské príbory
miffy - Detská zástera
miffy - Kuchynská zástera
miffy - Chlieb doska
Čo hovoria naši zákazníci
10.0
Zobraziť všetko 136 recenzie
Simona
na 09-10-21

"Maximálna spokojnosť! Rýchle dodanie, kvalitné prevedenie, krajšie ako na obrázku 🙂 "

10 / 10
Ingrid
na 06-10-21

"Krásna práca nadmieru spokojná 😃 "

10 / 10
Petra
na 06-10-21

"Určite odporúčam, prvý raz som si u vás objednala,našla som vás náhodou na internete a bola som veľmi.."

10 / 10

Miffy

Od "narodenia" miffy v roku 1955 králik ukradol naše srdce. miffy má celosvetovú slávu. Veľa z nás vyrástlo čítanie o dobrodružstvách miffy a jej priateľov. Krásna jednoduchosť ilustrácií a sladká a nevinná osobnosť zajačika vytvárajú výhernú kombináciu. Pretože kto nemiluje miffy? Z tohto dôvodu sú miffy tematické darčeky populárne pre každý vek! Prispôsobte si svoj miffy darček naozaj jednoduché s menom alebo fotografiou, aby bolo zábavné a osobný darček.

miffy taška

Ste vy alebo vaše deti veľkými miffy fanúšikmi? Prineste miffy s vami a vašou rodinou všade! Miffy nákupné tašky robiť výlety do obchodu s potravinami super zábavu. Majte svoje meno vytlačené na taške alebo si vyberte svoju obľúbenú fotografiu, aby ste pridali do špeciálneho miffy design.These miffy tašky sú nielen skvelé ako nákupná taška, ale aj perfektné taška pre sleepovers, starostlivosť o deti a školy. Dajte tejto krásnej miffy taška ako darček pre dieťa alebo priateľa na narodeniny, bábätko alebo ako späť do školy darček.

puzdro na telefón

Hľadáte jedinečný a osobný dar? Dajte miffy fanúšik originálne miffy telefón prípad ! Táto prítomnosť bude uistiť, že váš telefón je vždy v bezpečí a vyzerá super roztomilý súčasne. Miffy telefón prípady sú k dispozícii pre rôzne modely telefónov av rôznych prevedeniach. Puzdrá na telefón sú k dispozícii v štýlovej bielej alebo čiernej farbe, ale aj v podpisových miffy farbách. Pridajte svoje meno do dizajnu, aby bol osobný darček. Každý miffy fanúšik sa predvedie tento jedinečný telefón prípad šancu dostať!