Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Mega Oreo v darčekovom balení s menom a fotografiou

15 hlasov
Možnosti doručenia
Neuveriteľných 6 balíčkov chutných sušienok Oreo
Obsahuje vašu fotografiu, meno a/alebo osobnú správu
Perfektný obraz, plnofarebná tlač

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o XXL Oreo darčekovej tube:
Počet balíčkov: 6 balíčkov Oreo Original (14 sušienok v každom balíčku)
Rozmery tubusu: 38,2 x 10,4 cm
Hmotnosť: 1000 gramov
Personalizácia: fotografia, meno a/alebo osobná správa
Tlač: dokonalá a plnofarebná

SENDVIČOVÉ PIŠKOTY S ČOKOLÁDOVOU PRÍCHUŤOU S NÁPLŇOU S VANILKOVOU PRÍCHOU (29%). Zloženie: pšeničná múka, cukor, palmový olej, repkový olej, odtučnený kakaový prášok 4,3 %, pšeničný škrob, glukózovo-fruktózový sirup, kypriace látky (uhličitany amónne, uhličitany draselné, sodné), soľ, emulgátor ( sójový lecitín) , regulátor kyslosti (hydroxid sodný), aróma.

Informácie o alergénoch:
Obsahuje sóju, obilniny obsahujúce lepok, pšenicu . Môže obsahovať stopy mlieka .

Vezmite prosím na vedomie:
Z technických dôvodov nie je možné používať cyriliku, ázijské, grécke alebo špeciálne znaky.

Prekvapte milovníkov sladkostí vo svojom živote ich vlastným Mega Oreo v darčekovom balení!

Ak hľadáte jedinečný a chutný darček, naša Mega Oreo darčeková rolka s menom a fotkou je pre vás! Či už chcete niekoho prekvapiť k narodeninám, výročiu alebo len hľadáte skvelý darček ako poďakovanie, táto personalizovaná darčeková rolka Oreo je dokonalá. Túto lahodnú darčekovú rolku Mega Oreo si môžete jednoducho a rýchlo prispôsobiť svojou fotkou, menom a/alebo osobným odkazom, a preto sa hodí aj na mnohé iné príležitosti. Spomeňte si napríklad na kolaudáciu, úspešnú skúšku alebo len tak niekoho rozveseliť.

Váš personalizovaný darček obsahuje najmenej 6 roliek Oreo Original, každá so 14 lahodnými oreo. Týmto spôsobom si môžete byť istí, že je toho dosť na zdieľanie alebo zábavu na dlhú dobu! Urobiť personalizovaný Oreo darček je tak jednoduché! Pridajte svoju obľúbenú fotografiu, meno príjemcu a/alebo svoju osobnú správu v našom online editore a... máte hotovo! Váš darček vyrobíme a pošleme na požadovanú adresu so starostlivosťou a láskou. Tak na čo čakáš? Vytvorte si svoju vlastnú Mega Oreo rolku už teraz!

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?