Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vytvorte nezabudnuteľný darček pod vianočný stromček s vianočnou čokoládou. Od praliniek až po personalizované mega tyčinky - každý má rád čokoládový darček!

37 Darčeky

Objavte jedinečnú chuť vianočných čokoládových darčekov

S blížiacim sa radostným obdobím Vianoc a vianočných darčekov sa nič nevyrovná sladkému potešeniu z vianočných čokoládiek, ktoré niekomu prinesú do života extra radosť. Vianočná bonboniéra nie je len darček, je to tradícia! Je to dokonalý spôsob, ako vyjadriť city k svojim blízkym a zabezpečiť, aby ich vianočné sviatky boli plné lahodných chutí.

Či už hľadáte potešenie pre svoju rodinu, premyslené prekvapenie pre priateľov alebo sviatočnú odmenu pre svojich kolegov, na výber máte širokú škálu čokoládových darčekov na Vianoce. Od luxusných praliniek až po čokoládu s potlačou a mega tyčinky - naše vianočné dizajny a personalizácia potešia srdce aj chuťové bunky.

Pocíťte ducha sviatkov s týmito vianočnými čokoládovými darčekmi

Obdarovaný miluje čokoládu, ale vy neviete, kde začať? Naše vianočné čokolády majú jedinečný vianočný dizajn a sú také, aké ste ešte nevideli. Tu je niekoľko nápadov:

  • Mega čokoládová tyčinka s vašim vianočným želaním vo vnútri
  • Bonboniéra v potlačenej krabici
  • Čokoládový telegram so správou "Veselé Vianoce"
  • Vianočná Milka čokoláda s vašimi prianiami a fotografiou
  • Vianočná bonboniéra Milka v tvare srdca
  • Toblerone s menom príjemcu a odkazom

A mnoho ďalších vianočných čokolád a sladkostí!

Prekvapte svojich blízkych personalizovanými vianočnými čokoládovými darčekmi

Naše čokolády si môžete personalizovať fotografiou, menom a/alebo textom. Personalizujte si bonboniéru alebo obrovské tyčinky či personalizujte priamo čokoládu. Postaráme sa o to, aby sa personalizácia vytlačila priamo na čokoládu alebo tabuľku čokolády!

Prečo si vybrať čokoládové darčeky na Vianoce?

S blížiacim sa sviatočným obdobím sa možno pýtate, prečo by ste si mali na Vianoce vybrať čokoládové darčeky? Čokoláda je všeobecne obľúbená a ponúka lahodné potešenie, ktoré nikdy nesklame a vyčarí úsmev na tvári obdarovaného. Je to sladký spôsob, ako svojim blízkym ukázať, ako veľa pre vás znamenajú. Navyše, rozmanitosť dostupných vianočných čokolád zaručuje, že si každý na vašom zozname nájde niečo pre seba.

Kúzlo personalizovaných čokolád na Vianoce

Personalizácia vianočných čokolád posunie premyslenosť vášho darčeka na vyššiu úroveň. Predstavte si radosť na tvárach vašich blízkych, keď uvidia svoje meno alebo úprimný odkaz vytlačený na samotnej čokoláde alebo na škatuľke. Práve tento jedinečný osobný dotyk robí čokoládové darčeky na Vianoce takými výnimočnými. Povedzte im, koľko pre vás znamenajú, nechajte to vytlačiť na čokoládu, napíšte to na čokoládový telegram alebo na obrovskú čokoládovú tyčinku. Čokolády nie je nikdy dosť!

Najlepšie čokoládové vianočné darčeky

Aby sme vám pomohli vybrať dokonalý čokoládový darček na túto sviatočnú sezónu, ponúkame vám niekoľko najlepších tipov:

  • Personalizované čokoládové tyčinky: Veľké, chutné a s potlačou osobného odkazu alebo mena sú jedinečným darčekom. Vyberte si z obľúbených značiek: Twix, Milka, Toblerone, Kit Kat alebo Côte d'Or
  • Čokolády s vianočnou tematikou: Čokoládoví Santovia, sobi a vianočné stromčeky. Tieto sviatočné čokolády sú nielen chutné, ale aj prispievajú k sviatočnej nálade.
  • Rozmanité čokoládové bonboniéry: V bonboniére rôznych čokolád si každý nájde niečo podľa svojej chuti. Obal bonboniéry môžete personalizovať fotografiou a/alebo textom!

Ako si objednať vianočné čokolády

Objednať si vianočné sladkosti a čokoládu je jednoduché. Stačí si prezrieť našu ponuku, vybrať si čokoládu, ktorá sa vám páči, prispôsobiť ju v našom online editore a objednať. Zabezpečíme, aby sa váš personalizovaný odkaz vytlačil priamo na čokoládu alebo čokoládovú tyčinku a doručíme vám ju až domov.