Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Personalizovaná darčeková krabička so sladkosťami

Personalizovaná darčeková krabička - Look-O-Look sladkosti

70 hlasov
Predobjednajte si tento produkt teraz! Očakávame, že ho pre vás budeme môcť vytvoriť a odoslať na 28 júna.
Náplň
Možnosti doručenia
  • Darčekové balenie s tými najchutnejšími sladkosťami
  • S vlastným dizajnom
  • Ideálne na každú príležitosť

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o prispôsobenej darčekovej krabičke na sladkosti:
Značka: Look-O-Look
Obsah: 1 vrecko jahodových šnúrok Look-O-Look, 1 vrecko Look-O-Look jahodové rolky, 1 vrecko Look-O-Look šnúrok zo sladkého drievka 1 vrecko Look-O-Look dúhové rolky. Každé vrecúško obsahuje 125 gramov.
Rozmery darčekovej krabičky: 30 x 9,7 cm
Personalizácia: s fotografiou, menom, textom a/alebo logom
Potlač: dokonalá a plnofarebná

Z technických dôvodov nie je možné pridať azbuku, grécku, ázijskú, arabskú ani špeciálne znaky.

Zloženie Look-O-Look Strawberry Laces:
Glukózový sirup, PŠENIČNÁ múka, cukor, glukózovo-fruktózový sirup, kyselina citrónová, kokosový olej, arómy, slnečnicový olej, koncentrát zo sladkých zemiakov, mrkvový koncentrát, emulgátor (mono- a diglyceridy z mastných kyselín), kakaové maslo, leštiaca látka (karnaubský vosk)
Alergény: Obsahuje obilniny obsahujúce lepok, pšenicu

Zloženie Look-O-Look Sladké drievkové čipky:
Trstinový cukor melasa, PŠENIČNÁ múka, cukor, glukózo-fruktózový sirup, dextróza, extrakt z koreňa sladkého drievka (2,5 %), kokosový olej, soľ, aróma, slnečnicový olej, kakaové maslo, emulgátor (mono- a diglyceridy z mastných kyseliny), leštiaca látka (karnaubský vosk)
Alergény: Obsahuje lepok- obsahujúce obilniny, pšenica

Zloženie Look-O-Look Strawberry Roll-ups:
Cukor, glukózový sirup, PŠENIČNÁ múka, glukózovo-fruktózový sirup, kyselina jablčná, kyselina citrónová, kokosový olej, sladký zemiakový koncentrát, mrkvový koncentrát, plne hydrogenovaný repkový olej, aróma, kakaové maslo
Alergény: Obsahuje obilniny obsahujúce lepok, pšenicu

Zloženie Look- O-Look Rainbow Roll-ups:
cukor, glukózový sirup, PŠENIČNÁ múka, glukózovo-fruktózový sirup, kyselina jablčná, kyselina citrónová, kokosový olej, aróma, plne hydrogenovaný repkový olej, kakaové maslo, sladký zemiakový koncentrát , mrkvový koncentrát, farbivá (brilantná modrá FCF, kurkumín)
Alergény: Obsahuje obilniny obsahujúce lepok, pšenicu

 

Prekvapte svojich blízkych personalizovanou darčekovou krabičkou na sladkosti

Kto by nemiloval sladkosť, ktorá je mixom medzi sladkým a kyslým? Tejto tradičnej sladkosti je ťažké odolať a naša personalizovaná darčeková krabička naplnená lahodnými kyslými rolkami Look-o-Look je perfektnou chutnou pochúťkou pre každú príležitosť. Okrem lahodného obsahu je na ňom skvelé, že darčekovú krabičku je možné prispôsobiť fotografiou (fotkami), menom a/alebo správou podľa vlastného výberu a vytvoriť tak skutočne jedinečný darček!

Táto darčeková krabička obsahuje jedno vrecúško zvitkov s kyslou jahodovou príchuťou (125 gramov), jedno vrecúško kyslých dúhových zvitkov (125 gramov), jedno vrece šnúrok zo sladkého drievka (125 gramov) a jedno vrecko šnúrok s jahodovou príchuťou ( 125 gramov). Dosť na to, aby ste začali slintať! Prispôsobenie darčekovej krabičky je jednoduché. Jednoducho pridajte fotografiu(y), meno a/alebo text podľa vlastného výberu v našom online editore. Váš návrh potom vytlačíme na darčekovú krabičku, perfektný obraz a plnofarebne, a potom ho odošleme na vami zvolenú adresu!

V prípade záujmu o veľkú objednávku kontaktujte naše obchodné oddelenie pomocou kontaktného formulára v spodnej časti tejto stránky.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?