Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Drevená triediaca hra Trixie s menom

10 hlasov
Skladom
Možnosti doručenia
Klasická hra s osobným nádychom
Vysokokvalitné laserové gravírovanie
Udržateľné, vzdelávacie a osobné

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o gravírovanej drevenej triediacej hre:
Značka: Trixie
Materiál: kvalitné 100% FSC ® certifikované bukové drevo
Rozmery: 15 x 15 x 15 cm
Hmotnosť: 750 gramov
Personalizácia: gravírovanie textu 
Farba gravírovania: drevo 
Obsah: škatuľka s tvarmi, štyri zvieratká a dvanásť tvarov, ktoré môžete vkladať a vyberať z krabice s tvarmi

Extra:  
- všetky farby sú na vodnej báze a bezpečné pre dojčatá.
- drevo je prírodný produkt, preto sa váš darček môže mierne líšiť od vzorovej fotografie.
- vhodné pre deti od 18 mesiacov

Žiaľ, z technických príčin nie je možné spracovať azbuku, turečtinu alebo špeciálne znaky.

Nechajte dieťatko učiť sa hrou s jeho vlastnou drevenou triediacou hračkou!

Je čas poobzerať sa po darčeku pre svojho synovca, dievča od vedľa alebo drobca najlepšej kamarátky. Chcete dať darček, z ktorého sa bude dlho tešiť, no zároveň stimuluje rozvoj. Naša drevená triediaca hra s menom je perfektný darček! S touto edukatívnou hračkou si detičky môžu zlepšiť jemnú motoriku a koordináciu ruka-oko a zároveň sa dozvedieť viac o rôznych tvaroch a farbách. Táto prispôsobiteľná hra je fantastickým darčekom na Vianoce, pre tehotnú ženu alebo na prekvapenie svojho vlastného bábätka.

Drevená triediaca hra Trixie s menom je vyrobená z kvalitného 100% FSC ® certifikovaného bukového dreva, vďaka čomu je nielen krásna, ale aj odolná. Krabička s tvarmi, štyri roztomilé zvieratká a dvanásť tvarov poskytujú nekonečnú zábavu. A čo je najlepšie, hru si môžete prispôsobiť svojim menom alebo textom podľa vlastného výberu a vytvoriť tak skutočne špeciálny darček. Vysokokvalitné gravírovanie zaisťuje, že vaše prispôsobenie zostane vždy viditeľné aj po intenzívnej zábave z hrania.

Vyrobiť si vlastnú krabičku v tvare dreva Trixie je jednoduché! Pridajte svoje meno alebo text podľa vlastného výberu v našom online editore a odošlite objednávku. Vašu personalizáciu vyryjeme do darčeka s veľkou starostlivosťou a následne pošleme na Vami požadovanú adresu. Či už na narodeniny, pre nové bábätko, na dovolenku alebo len tak, tieto hračky vyčaria úsmev na tvári každého dieťaťa. Vyberte si zábavu, kreativitu a personalizáciu s našou Trixie drevenou triediacou hrou s menom!

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?